Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Stelaż, klatka i duża zębatka"

Forum » Dyskusje niekoniecznie motocyklowe » Ring - wymiana poglądów

« poprzednia   1 2 3 4 5  następna »

Przewiń na dół
Motocykle
wadera
Postów: 347
Skąd: Sopot
Wysłana - 19 października 2011 o 16:37


Zbychu napisał(a):
Na to wygląda że spieprzyłaś sprawę..... Najpierw trzeba myśleć a potem robić;)

Wybacz,z Ciebie przykładu brać nie będę.To tyle w tym temacie.

Przniesiono: 20 paź 2011, 13:07 przez: Ra
Brak zdjęcia
wronek
Wysłana - 19 października 2011 o 18:05


Miron - masz z tego radochę? Jeśli Ci się nie podoba, to tutaj nie zaglądaj, ot i wszystko. Sławo, a nie kto inny założył tutaj ten dział i w tytule nie zaznaczył, że jest to własna poezja.
Znowu zaczynacie? Czy ktokolwiek inny wtrynia się do wątku, który inspirujesz i prowadzisz? Żal ściska? Przenieś się prosimy do innego działu, dyskutuj ile wlezie i na jaki temat z kim tylko chcesz. Ręce opadają...
Prosimy bardzo grzecznie.

Przniesiono: 20 paź 2011, 13:08 przez: Ra
Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 19 października 2011 o 18:13


wronek napisał(a):
Miron - masz z tego radochę? Jeśli Ci się nie podoba, to tutaj nie zaglądaj, ot i wszystko. Sławo, a nie kto inny założył tutaj ten dział i w tytule nie zaznaczył, że jest to własna poezja.
Znowu zaczynacie? Czy ktokolwiek inny wtrynia się do wątku, który inspirujesz i prowadzisz? Żal ściska? Przenieś się prosimy do innego działu, dyskutuj ile wlezie i na jaki temat z kim tylko chcesz. Ręce opadają...
Prosimy bardzo grzecznie.


Mistrzu , jesteś na tym forum od miesiąca i zdążyłeś pokłócić się ze zdecydowana większością ludzi , masz jakiś problem emocjonalny czy jak ? nie pasuje ? to wypad stąd idź gdzie indziej , nikt za Tobą płakał nie będzie . W wszystkim widzisz problemy , wrogów , intrygi , to śmierdzi schizofrenią . Bez komentarza ....

Przniesiono: 20 paź 2011, 13:09 przez: Ra
Brak zdjęcia
wronek
Wysłana - 19 października 2011 o 18:30


Widzę, że rozmowa z Tobą i Tobie podobnymi jest z góry skazana na porażkę. TO NIE JEST TWOJE FORUM.

Przniesiono: 20 paź 2011, 13:09 przez: Ra
Motocykle
wadera
Postów: 347
Skąd: Sopot
Wysłana - 19 października 2011 o 18:32


A może tak już dość?Ja znajduję jednego,wichrzyciela.I nie jest nim Wronek!Proszę zakończyć te dywagacje!!!Koniec!

Przniesiono: 20 paź 2011, 13:10 przez: Ra
Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 19 października 2011 o 18:32


A Ty nie jesteś tu mile widziany , dość wyraźnie napisane ??

Przniesiono: 20 paź 2011, 13:11 przez: Ra
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 19 października 2011 o 21:39


w końcu normalna decyzja HA HA HA .


wronek napisał(a):
Widzę, że rozmowa z Tobą i Tobie podobnymi jest z góry skazana na porażkę. TO NIE JEST TWOJE FORUM.

JAMNIK , JEGO BARDZIEJ NIŻ TWOJE !!!!!!!!!!!!

Przniesiono: 20 paź 2011, 13:11 przez: Ra
Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 20 października 2011 o 13:12


Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 20 października 2011 o 13:21


Ja fałszywa istota, wpadłam na pomysł, może szujowaty i z zazdrości, ale z tego co widzę, potrzebny.
Przeniosłam tutaj ową "dyskusję", gdzie bez problemu, możecie wymieniać się poglądami na różne tematy.

Bardzo proszę, by nie używać wulgaryzmów i aby potyczki słowne, były na poziomie.


Jak to powiedział — Joseph Conrad
Różni ludzie, różna mądrość.

Nikt nikogo nie upoważnił do obrażania ...

moje - Tylko istota słaba, nie potrafi powiedzieć w prost drugiemu człowieku, co o nim myśli.
moje - Mądrość, jest to umiejętność kompromisu.


Zmieniono: 20 paź 2011, 14:55
Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 20 października 2011 o 13:23


Nie mam zamiaru :)))
Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 20 października 2011 o 13:40


Piotr napisał(a):
przepraszam, bo nie za bardzo rozumiem o co chodzi? czy ja trafiłem na Portal motocyklowy?


Jak najbardziej , a co ?
Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 20 października 2011 o 14:23


:))))))
Motocykle
Zbychu
Postów: 13
Skąd: Biała Podlaska
Wysłana - 20 października 2011 o 18:11


Ra ja protestuje!!! Dlaczego moja wypowiedź jest jako pierwsza???? Znowu będzie że to ja zaczynam:(
Motocykle
Robson
Postów: 778
Skąd: Starachowice
Wysłana - 21 października 2011 o 10:37


Widze że tutaj jak to w Polsce wszędzie jeden drugiemu by oko wydłubał ,tylko za co???
Kierowcy tir też jak się spodkają w barze to by jeden drugiemu w dupe wlazł ale jak stoisz na wyjeździe z parkingo to nikt cie nie przepuści a jak wyjedziesz to cie na CB zmieszają z błotem i wyzwią od najgorszych. Miron fakt ze jesteś jednym z pierwszych nie znaczy że czasami nie masz racji i nie mówie tego złośliwie, fakt ze ostatnio to sam nie wiem o co tutaj chodzi ale ponoć o motury, zachęcaliśmy każdego w powitalni do zaglądania na tłoki i to robili więc czemu nagle są bee?
Fizycznie nie spotkałem się z żadnym z was Założycieli ale czułem się tak jak gdybym wypił nie jedno wiadro browca w tym gronie i byłoby fajnie gdyby sie to wróciło bo nie mam z kim pogadać o majtach blachy :))) Miron wie o co biega :))) Sykliwa się zmyła i kto teraz bedzie zapuszczał jad do ucha???
Alem sie rozpisał normalnie jak jaki Sienkiewicz czy co. OMKOWICZE wróćcie !!!!
Motocykle
Robson
Postów: 778
Skąd: Starachowice
Wysłana - 21 października 2011 o 10:39


Coś czuje że teraz to Mi sie dostanie , ale co tam jak na gołą od jakiejs niewiasty to przyjme z radościa :))))))
Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 21 października 2011 o 10:47


Robson napisał(a):
Coś czuje że teraz to Mi sie dostanie , ale co tam jak na gołą od jakiejs niewiasty to przyjme z radościa :))))))

Nie ma o co Robson, problem polega na tym że tu w oficjalnych postach jest tylko wierzchołek góry lodowej , natomiast na PW są wypowiedzi co poniektórych osób , które nie mają odwagi i jak tchórze obrabiają innym tyłek . Tu jest problem wśród ludzi fałszu i to jest przykre . Niestety ja wiem o wszystkim i powiem szczerze że do takich ludzi nie mam szacunku , nawet wysikać bym się na nich nie chciał

Zmieniono: 21 paź 2011, 19:42
Motocykle
Robson
Postów: 778
Skąd: Starachowice
Wysłana - 21 października 2011 o 10:52


Achaaaaaaaa no cóż mówi się trudno i pije się dalej ale jakies spodkanie na SUFa będziecie organizować ? czy to już teraz du..pa blada?
Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 21 października 2011 o 11:07


SUF już zaplanowany :))) dostaniesz info
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 21 października 2011 o 11:20


SUF-a nie będzie. SUF to skrót wymyślony przez Rę, więc sami rozumiecie. Każde przyszłoroczne spotkanie przy okazji zlotów będzie okazją do wypicia szklaneczki wódki, ale SUF-a w ubiegłorocznej formie nie wyobrażam sobie. Będzie Toszek, Częstochowa, Świdnica i wiele okazji, by spotkać się tak jak to już prawie dwa lata robimy.
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 21 października 2011 o 11:34


Miron napisał(a):


Nie ma o co Robson, problem polega na tym że tu w oficjalnych postach jest tylko wierzchołek góry lodowej , natomiast na PW są wypowiedzi co poniektórych osób , które nie mają odwagi i ja tchórze obrabiają innym tyłek . Tu jest problem wśród ludzi fałszu i to jest przykre . Niestety ja wiem o wszystkim i powiem szczerze że do takich ludzi nie mam szacunku , nawet wysikać bym się na nich nie chciał

masz rację Mironie, gnida pie*dolona, szkoda moczu, ten wątek to ring?? jaki ring?? mam nadzieję, że dobry Bóg sprawi, że przyjdzie czas, że pokaże psycholowi jak wygląda prawdziwy ring...



Zmieniono: 21 paź 2011, 11:39

« poprzednia   1 2 3 4 5  następna »

Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Zakup porządnego zegarka
Rower jakie modele polecicie
Instalacja elektryczna

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu