Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Jestem stary niedołężny, ale motor mam potężny"

Forum » Dyskusje niekoniecznie motocyklowe » Ring - wymiana poglądów

Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 21 października 2011 o 11:41


Leo , niepełnosprawnych psychicznie nie wolno bić , jest to prawnie zakazane...
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 21 października 2011 o 12:37


Ja dzisiaj dopiero sie dowiedziałem o tym że i moja dupa została obrobiona za moimi plecami , wiec jawnie pisze , jamniku i wadero - WYP*ERDALAĆ !!!!!!!
jak nie macie odwagi napisać komuś , to ryj ku.wa w kubeł!!!!

Zmieniono: 21 paź 2011, 12:38
Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 21 października 2011 o 12:44


No skoro Kacper już tak jawnie , to dodam że ten kundel wiele osób obraził , a oficjalnie pisze że on "za plecami" zawsze mówi to co myśli , fałszywa menda , kawał gnoja reszta dziada .
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 21 października 2011 o 12:48


Miron ja jestem z tych co powie w prost , nie chowam sie jak ten jamnik i dupy nie obrabiam .
A jak ktoś nie umie to niech zamknie ryło .....
Motocykle
Robson
Postów: 778
Skąd: Starachowice
Wysłana - 21 października 2011 o 12:51


To takie buty.
No to nie ładnie nie znac kogoś a już Mu dupę obrabiać , ale Ja nie z północy na szczęście jam nizinny góral z pod Wąchocka :))))
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 21 października 2011 o 12:54


Kacper zostaw już to, pies go je***, choć nie za dużo przyjemności by miał...
Zostawcie ten temat, wracajcie na toki, jak ma trochę honoru bydle to tam nie pojawi się, jak dziewczyny zobaczą, że bydła nie ma, przejdą im emocje, to może wrócą...
Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 21 października 2011 o 12:54


Kacper280 napisał(a):
Miron ja jestem z tych co powie w prost , nie chowam sie jak ten jamnik i dupy nie obrabiam .
A jak ktoś nie umie to niech zamknie ryło .....

Bo to tchórzliwy kundel , śmieć nie człowiek , aferzysta pie*dolony , jak się tylko pojawił od razu zaczął mącić burak jeden . Czytałem wszystkie jego wypowiedzi które przysłał do ludzi na PW , ciekawe ilu jeszcze innym dupę obszył
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 21 października 2011 o 12:55


Robson napisał(a):
To takie buty.
No to nie ładnie nie znac kogoś a już Mu dupę obrabiać , ale Ja nie z północy na szczęście jam nizinny góral z pod Wąchocka :))))

Robson, z Ciebie taki góral jak ze mnie Mazur :))
Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 21 października 2011 o 12:55


Lepodar napisał(a):
Kacper zostaw już to, pies go je***, choć nie za dużo przyjemności by miał...
Zostawcie ten temat, wracajcie na toki, jak ma trochę honoru bydle to tam nie pojawi się, jak dziewczyny zobaczą, że bydła nie ma, przejdą im emocje, to może wrócą...

Leo to bydle nie ma honoru , to wieśniak z lasu ze słomą w butach
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 21 października 2011 o 12:56


Ja do północy nie mam kompletnie nic ,a już tym bardziej do ludzi , ale osoby które są fałszywe do bólu to takich to ja nienawidzę , dosłownie ..... aha na północy mamy , mam przeca znajomych i szanuje ich ogromnie, ci co nas , mnie znają to wiedza o kim mowa i pozdrawiam was bardzo, ale to bardzo serdecznie....
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 21 października 2011 o 13:00


Amen :)
Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 21 października 2011 o 13:01


No cóż zawsze gdzieś znajdzie się jakieś gówno i na to nie mamy wpływu :))) LWG
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 21 października 2011 o 13:02


posłuchajcie psie chrupki, wypad na tłoki, bo Wasze posty pousuwam!!! ups.... chyba mi się o czymś zapomniało ;)))
Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 21 października 2011 o 13:11


Leo chcesz w ryj ?
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 21 października 2011 o 13:13


a dużego masz?
Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 21 października 2011 o 13:16


A długo bedziesz trzymał ?
Motocykle
Robson
Postów: 778
Skąd: Starachowice
Wysłana - 21 października 2011 o 14:49


A Wy znowu o przyjemnościach :)))))))000
Motocykle
Robson
Postów: 778
Skąd: Starachowice
Wysłana - 23 października 2011 o 12:36


Leo mazura to możemy zatańczyć po krzynce browara :))))))))))))
Albo zbójnickiego :))))
Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 23 października 2011 o 21:05


Dostałem od wronka takiego maila , w którym jak widać szkaluje i jedzie po nas równo . Przeczytajcie i zobaczcie co to za człowiek.

Nie wiem jaką grę prowadzi ten żydek Leo. Kopie listu do Bogdy ( po którym dostała padaki) wysłałem do Leo – miał spowodować, by ujrzała światło dzienne. Bo, jak się wyraziłem „nie lubię srania po krzakach” Miał załagodzić spór. Nikomu na privie nie obrabiałem dupy – JEDEN RAZ powtórzyłem do Bogdy co o Was myśli Leo. Wisi mi to Wasze OMKO i Wy. Jednak jeśli nie jesteście całkowite bezmózgowce, jak was określa Leoś, to poproście Waszego Rebe, aby udostępnił wam swoją pocztę. Ma to do siebie, że nie znika i nie można jej usunąć. Zażądajcie od niego, aby wam podał hasło do swojego konta. Dzięki Waderze zaznajomiłem się z wszystkimi wiadomościami jakie wymieniali między sobą. (ok. 140 stron.) Do niedawna był z nią w bardzo zażyłej znajomości. Nawet nie wiecie jak bardzo. Dowiecie się jakie Leoś ma zdanie o Kacprze i Mironie (prymitywy, a z Kacpra leje nawet , że ma kretyński Nick -280), Robsonie (analfabeta), R, (szuja) czy Bogdzie.(która jest jak powiedział pie*dolnięta – w związku ze zmianą imienia-Bogusia) Dowiecie się jak was wyśmiewa w każdym mailu do W, a ją wychwala pod niebiosa. Po przeczytaniu tego wszystkiego obrzucajcie innych inwektywami . I pomyśleć, że jeden parszywiec z „narodu wybranego” potrafił wespół z szują kontrolować i zmanipulować wszystkich. Bawcie się dobrze.
Zapytajcie się też tego sku*wysyna z kim się kontaktował, gdy miał doła – pomagałem wtedy szubrawcowi i podtrzymywałem na duchu jak mogłem. Hitler miał jednak rację. Szkoda, że nie doszło do „ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej”. Zadajcie mu też pytanie dlaczego nie chadza na co dzień w swojej kurtce z gwiazdą Dawida i nie jeździ w niej na zloty – wpie*dol murowany. Wysłał tylko jej zdjęcie Waderze. Nigdy nie byłem antysemitą – dzięki temu parchowi zmieniłem poglądy. Niechaj ta gnida wypierdala do Izraela – tam gdzie jego miejsce.
Nie piszę na głównym forum, bo znając tego ch.jka - spowodowałby bardzo szybko usunięcie postu. Nadal bowiem figuruje jako moderator.
wronek
Motocykle
gagat
Postów: 58
Wysłana - 23 października 2011 o 21:07


ja też dostałem ....... masakra

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Zakup porządnego zegarka
Rower jakie modele polecicie
Instalacja elektryczna

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu