Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Stelaż, klatka i duża zębatka"

Forum » Dyskusje niekoniecznie motocyklowe » Ring - wymiana poglądów

Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 23 października 2011 o 21:08


Świadczy to o poziomie i kulturze , nadaje się tylko do sądu
Brak zdjęcia
wronek
Wysłana - 23 października 2011 o 21:17


O jakiej kulturze mówicie wy - debile? Przeczytajcie swoje wcześniejsze posty. Musiałem się do waszego poziomu dostosować. Poprosiłem Słąwo o usunięcie konta, więc co miałbym barany na tym zyskać? To ostatnia moja wypowiedz na omko. Możesz już dzisiaj iść imbecylu do sądu.
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 23 października 2011 o 21:52


Napisałem to ja " Kacper " bo ja czytam poczte leosia

jamnik, własnie czytam Pocztę Leosia i jakoś nie znajduje tu takich tekstów co wypisałeś , ale poczytam do końca i wtedy napisze opinie.......

Zmieniono: 23 paź 2011, 21:53
Brak zdjęcia
taka jedna
Postów: 1
Wysłana - 23 października 2011 o 21:57


Miron napisał(a):
Dostałem od wronka takiego maila , w którym jak widać szkaluje i jedzie po nas równo . Przeczytajcie i zobaczcie co to za człowiek.

Nie wiem jaką grę prowadzi ten żydek Leo. Kopie listu do Bogdy ( po którym dostała padaki) wysłałem do Leo – miał spowodować, by ujrzała światło dzienne. Bo, jak się wyraziłem „nie lubię srania po krzakach” Miał załagodzić spór. Nikomu na privie nie obrabiałem dupy – JEDEN RAZ powtórzyłem do Bogdy co o Was myśli Leo. Wisi mi to Wasze OMKO i Wy. Jednak jeśli nie jesteście całkowite bezmózgowce, jak was określa Leoś, to poproście Waszego Rebe, aby udostępnił wam swoją pocztę. Ma to do siebie, że nie znika i nie można jej usunąć. Zażądajcie od niego, aby wam podał hasło do swojego konta. Dzięki Waderze zaznajomiłem się z wszystkimi wiadomościami jakie wymieniali między sobą. (ok. 140 stron.) Do niedawna był z nią w bardzo zażyłej znajomości. Nawet nie wiecie jak bardzo. Dowiecie się jakie Leoś ma zdanie o Kacprze i Mironie (prymitywy, a z Kacpra leje nawet , że ma kretyński Nick -280), Robsonie (analfabeta), R, (szuja) czy Bogdzie.(która jest jak powiedział pie*dolnięta – w związku ze zmianą imienia-Bogusia) Dowiecie się jak was wyśmiewa w każdym mailu do W, a ją wychwala pod niebiosa. Po przeczytaniu tego wszystkiego obrzucajcie innych inwektywami . I pomyśleć, że jeden parszywiec z „narodu wybranego” potrafił wespół z szują kontrolować i zmanipulować wszystkich. Bawcie się dobrze.
Zapytajcie się też tego sku*wysyna z kim się kontaktował, gdy miał doła – pomagałem wtedy szubrawcowi i podtrzymywałem na duchu jak mogłem. Hitler miał jednak rację. Szkoda, że nie doszło do „ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej”. Zadajcie mu też pytanie dlaczego nie chadza na co dzień w swojej kurtce z gwiazdą Dawida i nie jeździ w niej na zloty – wpie*dol murowany. Wysłał tylko jej zdjęcie Waderze. Nigdy nie byłem antysemitą – dzięki temu parchowi zmieniłem poglądy. Niechaj ta gnida wypierdala do Izraela – tam gdzie jego miejsce.
Nie piszę na głównym forum, bo znając tego ch.jka - spowodowałby bardzo szybko usunięcie postu. Nadal bowiem figuruje jako moderator.
wronek

A ja wierzę wronkowi i wy też kiedyś się przekonacie, że to on miał rację...... Zakłamanie.....
Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 23 października 2011 o 22:41


wronek napisał(a):
O jakiej kulturze mówicie wy - debile? Przeczytajcie swoje wcześniejsze posty. Musiałem się do waszego poziomu dostosować. Poprosiłem Słąwo o usunięcie konta, więc co miałbym barany na tym zyskać? To ostatnia moja wypowiedz na omko. Możesz już dzisiaj iść imbecylu do sądu.


Brawo brawo , i co powiedza osoby które tak bardzo sa za nim ?
Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 23 października 2011 o 22:41


taka jedna napisał(a):
Miron napisał(a):
Dostałem od wronka takiego maila , w którym jak widać szkaluje i jedzie po nas równo . Przeczytajcie i zobaczcie co to za człowiek.

Nie wiem jaką grę prowadzi ten żydek Leo. Kopie listu do Bogdy ( po którym dostała padaki) wysłałem do Leo – miał spowodować, by ujrzała światło dzienne. Bo, jak się wyraziłem „nie lubię srania po krzakach” Miał załagodzić spór. Nikomu na privie nie obrabiałem dupy – JEDEN RAZ powtórzyłem do Bogdy co o Was myśli Leo. Wisi mi to Wasze OMKO i Wy. Jednak jeśli nie jesteście całkowite bezmózgowce, jak was określa Leoś, to poproście Waszego Rebe, aby udostępnił wam swoją pocztę. Ma to do siebie, że nie znika i nie można jej usunąć. Zażądajcie od niego, aby wam podał hasło do swojego konta. Dzięki Waderze zaznajomiłem się z wszystkimi wiadomościami jakie wymieniali między sobą. (ok. 140 stron.) Do niedawna był z nią w bardzo zażyłej znajomości. Nawet nie wiecie jak bardzo. Dowiecie się jakie Leoś ma zdanie o Kacprze i Mironie (prymitywy, a z Kacpra leje nawet , że ma kretyński Nick -280), Robsonie (analfabeta), R, (szuja) czy Bogdzie.(która jest jak powiedział pie*dolnięta – w związku ze zmianą imienia-Bogusia) Dowiecie się jak was wyśmiewa w każdym mailu do W, a ją wychwala pod niebiosa. Po przeczytaniu tego wszystkiego obrzucajcie innych inwektywami . I pomyśleć, że jeden parszywiec z „narodu wybranego” potrafił wespół z szują kontrolować i zmanipulować wszystkich. Bawcie się dobrze.
Zapytajcie się też tego sku*wysyna z kim się kontaktował, gdy miał doła – pomagałem wtedy szubrawcowi i podtrzymywałem na duchu jak mogłem. Hitler miał jednak rację. Szkoda, że nie doszło do „ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej”. Zadajcie mu też pytanie dlaczego nie chadza na co dzień w swojej kurtce z gwiazdą Dawida i nie jeździ w niej na zloty – wpie*dol murowany. Wysłał tylko jej zdjęcie Waderze. Nigdy nie byłem antysemitą – dzięki temu parchowi zmieniłem poglądy. Niechaj ta gnida wypierdala do Izraela – tam gdzie jego miejsce.
Nie piszę na głównym forum, bo znając tego ch.jka - spowodowałby bardzo szybko usunięcie postu. Nadal bowiem figuruje jako moderator.
wronek

A ja wierzę wronkowi i wy też kiedyś się przekonacie, że to on miał rację...... Zakłamanie.....


Brak odwagi żeby sie przedstawić ?
Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 24 października 2011 o 10:42


Szanowne Koleżanki i Koledzy !!
Zostaliśmy upoważnieni to przeglądnięcia z zweryfikowania poczty kolegi Lepodara , dużo było czytania, ale było warto . Leo w żadnym , powtarzam w żadnym mailu nie wypowiada się źle na nasz temat a wręcz przeciwnie broni nas Omkowiczów przed atakami . Cały czas był i jest lojalny w stosunku do nas . I dlatego doszliśmy do wniosku aby Wszystkich o tym poinformować , oczyścić jego osobę z pomówień . Są to zmyślone fikcyjne sprawy mające na celu nic innego jak nas skłócić . Dlatego uważam ze powinniśmy być ponad to. Sprawę zakończyć i nie dać się sobą manipulować . Pozdrawiam
Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 24 października 2011 o 11:06


Jeszcze słowo od Leo . Przeprasza że się nie wypowiada w temacie ale jest poza domem i nie ma internetu . Wróci do domu to ustosunkuje się do tych wszystkich wypowiedzi .
Motocykle
kolczyk
Postów: 542
Skąd: Elbląg
Wysłana - 24 października 2011 o 13:05


Normalnie głowa mnie boli z tego wszystkiego:(((((((((

Motocykle
Robson
Postów: 778
Skąd: Starachowice
Wysłana - 24 października 2011 o 16:43


kolczyk napisał(a):
Normalnie głowa mnie boli z tego wszystkiego:(((((((((


Oj Kolczyku muszę się z tobą zgodzić czacha dymi , ale mam nadzieję że to już koniec.
Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 24 października 2011 o 16:50


Panowie , no co zrobić zdarza się
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 24 października 2011 o 21:31


Poczytałem pocztę Leosia , wiem teraz wszystko , co pisał Lepodar, co pisała wadera , co pisał wronek , jamawa i inni .
Leo nie był w żaden sposób dwulicowy , nie pisał tych wszystkich rzeczy co pisał wronek .
Wronek to wszystko wyssał z palca , nie wiem kim jesteś "taka jedna" ale nie znasz tematu wiec proszę cie nie wypowiadaj sie w tych kwestiach , jesteś z nami od wczoraj , wiec co ty możesz wiedzieć.
Nie interesuje mnie czy jesteś podszytą osobą i próbujesz wciskać wszystkim racje wronka , bo ten gośc nie ma racji , a jak bedzie trzeba to wkleje maile od leporada i wszyscy poczytaja .......
i tym pięknym akcentem chcę zakończyć ten cały temat, bo trochę nam wszystkim nabruździł i szarpną nerwy ..........
Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 24 października 2011 o 22:23


AMEN !!!
Motocykle
Robson
Postów: 778
Skąd: Starachowice
Wysłana - 24 października 2011 o 23:26


THE END
Brak zdjęcia
gregor
Postów: 212
Skąd: Sosnowiec
Wysłana - 25 października 2011 o 17:47


Polski katolicyz (czyt.zakłamanie)pozwala obrażać ludzi bo przecież kto nie myśli tak samo nie może być normalny.Wielki ch.j mnie obchodzi kto w co wierzy,jak już kiedyś pisałem ,,są ryby piły i ludzie młoty" oba gatunki niebezpieczne ale na szczęście ginące.Cenie sobie ludzi myslących nawet jeżeli nie myślą podobnie.No cóż nie jestem zwolennikiem PiS(uaru)Myśle że wszelkie przejawy chamstwa i agresji będzie na tym forum tępiona w zarodku.no i tak na koniec jakoś bardziej ufam starszym OMKOwiczom.
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 25 października 2011 o 23:27


Dotarłem, więc pozwólcie, że teraz ja, a potem będzie THE END....

Wronku, czy jak się tam teraz nazywasz "taka jedna", postanowiłem nie pastwić się nad tobą, bo kopanie leżącego nigdy nie było w mojej naturze, a życie samo doświadczyło cię, a pasmo nieszczęść, które cie dotknęło niech będzie choć niewielkim usprawiedliwieniem twojego szaleństwa. Z tym żydostwem to masz dużo racji. Dziadek mój(100% żyd) został zamordowany przez nazistów w KL Treblinka około lata 1943 roku po buncie więźniów w obozie, ale miłośniku Adolfa Hitlera, co tam jeden żyd dla ciebie, jeden parch w tą czy w tamtą, prawda? historii holokaustu to nie zmieni. Babka moja była, a matka moja jest 100% aryjką, czyli jak sam rozumiesz jest we mnie 1/4 żyda, czego nigdy nie wstydziłem się, czego dowodem jest Gwiazda Dawida noszona przeze mnie w klapie i w czasach kiedy jeszcze świństwa jeszcze nie było na forum i kiedy to forum grzmiało codziennie radością, mojego okrzyku porannego "Szalom". Chrzczony byłem, do Komunii i bierzmowania przystąpiłem, a jednym ciosem mojego napletka, mógłbym ci wybić kilka zdrowych zębów, ale 1/4 żyda, więc zapewne coś gorszego niż ty.
Nie wypierałem się moich przodków, jestem z nich dumny i dziękuję im za to, że przekazali mi dobre, zdrowe, silne geny, które ja przekazałem moim dzieciom. Córka moja kończy psychologię, a syn skończył prawo, teraz jest na aplikacji radcowskiej i jest zdrowym, powtarzam wronku zdrowym mężczyzną, który korzysta z ubikacji i papieru toaletowego sam, bez pomocy osób drugich. Wspomniana wyżej córa przez cztery lata studiów odbyła masę praktyk, zaliczyła też wolontariat w jednym z najlepszych śląskich hospicjów, więc jeśli będzie taka potrzeba, namiary i protekcja zapewniona... Dostałem w spadku także gen zdrowego rozsądku. Wydaję mniej niż zarabiam, nie dorobiłem się niebotycznych długów liczonych w setkach tysięcy, a jedyne długi to długi wdzięczności, przyjaciołom, którzy nie opuścili mnie...To tyle dla ciebie.

"Przyjaciół poznaje się w biedzie", już dawno tak bardzo nie było mi dane dopasować życia do mądrości ludowych. Dziękuję, tym wszystkim, którzy nie zwątpili w moją uczciwość w stosunku do Was. Miron, Kacper, Gagat, mam nadzieję Bogda, Robson, pokazaliście klasę nie ufając pomówieniom i wierząc, że przyjaźni nie da się tak ot po prostu przekreślić jednym paszkwilem. Powiem Wam w sekrecie, że jednak wronek trochę racji miał, a ja jednak Wam ubliżałem ... Mirona nazwałem Psim Chrupkiem, Kacpra gadem, Rę, Żmiją, Bogde Bogumiłem, a najgorzej ubliżałem Sebanowi: Żabol, Żabojad, a ostatnio Knurek, zresztą ten Knurek i Robsonowi też dosłał się... ;)

Postanowiłem zlikwidować profil. Jakoś na razie mam wszystkiego dość. Może jak opadną emocje i forum oczyści się wrócę. Nie mówię żegnajcie tylko do widzenia, bo przecież motóry są najważniejsze.....:)

Zmieniono: 26 paź 2011, 9:51
Motocykle
Agusik
Postów: 52
Skąd: Opole
Wysłana - 25 października 2011 o 23:33


Leo...
Motocykle
wadera
Postów: 347
Skąd: Sopot
Wysłana - 25 października 2011 o 23:40


Chciałabym się odnieść do zarzutów,zawartych w opublikowanym przez Mirona liście.
Owa zażyłość z Leo była jedynie wirtualna i telefoniczna.Dzieli nas ponad 500 kilometrów i zapewne nigdy byśmy się nie spotkali.Leo pomógł mi dźwignąć się psychicznie po zdradzie,jakiej dopuścił się mój mąż,zamieniając mnie na starszy,acz bardziej luksusowy model.Pomógł mi odzyskać wiarę w siebie.Żartami,rozmową,uświadamianiem że nie ma w tym mojej winy.Fakt,poczta była obszerna,ale to jedynie z powodu iż stale "wypłakiwałam mu się w rękaw".A ON zawsze znalazł czas i cierpliwość,żeby mnie wysłuchać.Z powodu mojego naiwnego,nadmiernego zaufania,którym obdarzyłam niewłaściwą osobę,nasza prywatna poczta dostała się w niepowołane ręce.Co w żadnej mierze nie było celowe ani zamierzone!Nie sposób wyrazić uczuć,jakie mną targają z powodu podłości i odrażających obelg,jakie zostały użyte.Zawarte w liście oskarżenia są bezpodstawne i nieprawdziwe.Cierpi niewinny człowiek,który nigdy,nikomu nie wyrządził krzywdy.Wiecie jaki jest Leo??Napisałam do niego "wybacz,jeśli potrafisz".Odpisał "nie smuć się,jest OK".I to jest największym wyznacznikiem jego wartości.Leo,błagam.WYBACZ,bo sama sobie nie potrafię...


Miron,czy choć jednym słowem stwierdziłam iż są to Twoje zarzuty???Przeprosiłam Leo,bo to pod jego adresem te kalumnie zostały wysłane.I to on został najbardziej skrzywdzony!WAS RÓWNIEŻ PRZEPRASZAM!!!Nie udostępniłam swoich haseł,mając świadomość co zawiera moja poczta!

Zmieniono: 26 paź 2011, 8:41
Motocykle
gagat
Postów: 58
Wysłana - 26 października 2011 o 0:25


z tym likwidowaniem profilu to trochę Cie poniosło....

Ta sytuacja jest po prostu nauczką dla nas wszystkich :) a zwłaszcza....

Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 26 października 2011 o 3:00


Już nie chce mi się czytać i pisać ale...

Wadera , proszę Cię trzymaj się zaistniałych fatów bo to jednak ważne . Upubliczniłem maila którego niejaki wronek wysłał do ludzi na forum więc to nie moje zarzuty. Przepraszasz Leo , a co z osobami która z twojej przyczyny zostały zmieszane z błotem ? reszcie się nic nie należy ?.
Jest takie określenie "Persona non grata" , resztę zostawiam w domyśle do osób które choć trochę maja własnej godności....

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Zakup porządnego zegarka
Rower jakie modele polecicie
Instalacja elektryczna

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu