Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Zawsze spodziewaj się niespodziewanego"

Forum » Imprezy motocyklowe » Moim zdaniem najlepszy zlot w Polsce od wielu lat

« poprzednia   1 2 3  następna »

Przewiń na dół
Motocykle
Michal V-R
Postów: 352
Skąd: Warszawa
Wysłana - 15 stycznia 2010 o 22:17


Jak dla mnie i dla wielu moich znajomych, najlepszym zlotem w Polsce jest GryfParty, odbywa sie on juz od wielu lat, ja na ten zlot czekam zawsze z niecierpliwoscia i zawsze staram sie tam byc. Niepowtarzalna atmosfera, muzyka i klimat jaki tam panuje, jest tym, czego nie sposob przecenic. Moim zdaniem bardzo profesjonalnie zorganizowany zlot i na najwyzszym poziomie.
Zamiast opisywania tych zlotow podam link do strony klubu Gryf, zeby kazdy z Was mogl sie zapoznac.
Nie jestem czlonkiem klubu Gryf, ale naprawde polecam i mam nadzieje, ze z wieloma z Was sie tam spotkam.
http://www.gryf.riders.pl/index.php?lang=pl&gr=2&i…

Zmieniono: 15. sty 2010, 22:19
Motocykle
jacek
Postów: 4
Skąd: Siedlce
Wysłana - 16 stycznia 2010 o 17:21


Masz kolego rację -podzielam w całej rozciągłości w tym roku będzie 10 jubileuszowy,podobno będą super atrakcje.
Motocykle
Gekon
Postów: 135
Skąd: Wrocław
Wysłana - 16 stycznia 2010 o 17:50


Na tym zlocie nie byłem więc nie wiem ale jak na razie najlepszy wg mnie to Motoparty w Jicinie(Czechy).
Już nie mówię o cyckach na każdym kroku :P ale tam po prostu dba się o motocykliste, o to aby się nie nudził. Przez cały zlot pod scena są ludzie bo coś się dzieje a nie tylko picie piwa przy namiotach lub oklepane konkurencje.
http://www.motoparty.cz/
Dodałem info w Kalendarzu, w tym roku na pewno też pojadę, ZAPRASZAM :)
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 16 stycznia 2010 o 18:22


Pobuszowałem po tej czeskiej stronie i muszę stwierdzić, że to totalnie odjechana impreza, słowem hard core. Jak mi terminy pozwolą z pewnością wybiorę się do Jicina. W prawdzie wolę polskie piwo, ale czego nie robi się dla dobrej zabawy... :)
Motocykle
Roksana
Postów: 85
Wysłana - 16 stycznia 2010 o 19:27


Polecam Czechy :D byłam, widziałam i się najeb... LOL
Poważnie atrakcji nie ma końca.

Polecam także zlot w Łagowie !!! Świetna imprezka 4-dni ... jeziorko, słoneczko, nonstop prawie muzyka na żywo. Organizacja wzorowa przez Klub 96 MC. Odbywa się zawsze w pierwszy weekend lipca!
Motocykle
ZagaN
Postów: 24
Skąd: Wrocław
Wysłana - 16 stycznia 2010 o 19:38


W sumie to podobno klasyk, ja bardzo dobrze bawiłem się w Krotoszynie:) zupa z piachem bardzo smakowała, ale prawda jest taka że jak towarzystwo fajne to nie ma mocnych :D
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 16 stycznia 2010 o 19:43


W pierwszych dniach lipca organizowany jest zlot Salve w okolicach Kalisza co roku w innej miejscowości. Będą dylematy gdzie się wybrać...
Motocykle
Sławo
Postów: 306
Skąd: Wrocław
Wysłana - 16 stycznia 2010 o 22:52


Gejkon napisał(a):
Już nie mówię o cyckach na każdym kroku :P

Teraz, jak Ci pewna pani zwróciła uwagę wiesz już, że mówi się "piesiach" :D

A co do zlotów, to i Jiczyn i Krotoszyn dają radę - byłem - potwierdzam ;]

Motocykle
Michal V-R
Postów: 352
Skąd: Warszawa
Wysłana - 16 stycznia 2010 o 23:11


jacek napisał(a):
Masz kolego rację -podzielam w całej rozciągłości w tym roku będzie 10 jubileuszowy,podobno będą super atrakcje.


Oj, juz sobie wyobrazam co sie bedzie dzialo, bede tam na 100%, chyba, ze nie dozyje. Tylko jeszcze nie ma dokladnego terminu
Motocykle
jacek
Postów: 4
Skąd: Siedlce
Wysłana - 16 stycznia 2010 o 23:43


Zawsze jest to ostatni wekend czerwca a więc 25-27 czerwca na 99%
Motocykle
Michal V-R
Postów: 352
Skąd: Warszawa
Wysłana - 16 stycznia 2010 o 23:47


A popatrz, nigdy tego nie zlapalem, zawsze czekalem na termin - jaki to czlowiek tępy czasami :-)))
Motocykle
Roksana
Postów: 85
Wysłana - 17 stycznia 2010 o 0:34




Zmieniono: 17. sty 2010, 0:35
Motocykle
Krasnal
Postów: 16
Skąd: Głogów
Wysłana - 17 stycznia 2010 o 13:32


Ze starych imprez polecam Krotoszyn bywam tam od 97 roku ma klimat czyli sypanie na siebie piachem przez kilkanascie motocykli, konkursy kto szybciej strzela z wydechu oraz widziałem tam również pierwszy na świecie crush test Hondy Shadow ze stalowym kontenerem na śmieci hihihihihi. W Jiczynie jak byłem pierwszy raz przecierałem oczy - można bawić sie bez "czerwonych kolanek" strzelania z rury wjezdzania po pijanemu motocyklem do jeżora tudzież w tłum. Tak tam było pare lat temu. Taraz na ta impreze przyjezdża bardzo dużo motocyklistów oraz pseudo-motocyklistów z Polski. Pierwszy raz widziałem na tej imprezie mordobicie i jak myślicie kto się lał? koledzy z Polski hihihihihi wolno im a co niech Czesi wiedzą jak sie szlachta bawi. Pisze to ponieważ od zawsze jestem niepijący i dużo pamiętam hihihihi.
Motocykle
ZagaN
Postów: 24
Skąd: Wrocław
Wysłana - 17 stycznia 2010 o 13:40


a pamietasz tych co sie bili??:D
Motocykle
Krasnal
Postów: 16
Skąd: Głogów
Wysłana - 17 stycznia 2010 o 13:41


Ba!!! hihihihihi. Znam ich !!!

Zmieniono: 17. sty 2010, 13:42
Motocykle
ZagaN
Postów: 24
Skąd: Wrocław
Wysłana - 17 stycznia 2010 o 13:49


pod względem mordobicia to był ciekawy zlot:D
Motocykle
Maciej30011992
Postów: 18
Skąd: Milicz
Wysłana - 17 stycznia 2010 o 16:05


no w krotoszynie jest fajnie, bylem w sezonie 2009 i w tym roku tez sie tam wybiore. a mam pytanie co do tego zlotu w czechach tego motoparty, nie ma jakiegos opisu tej imprezy po polsku? po czesku trzeba sie sporo domyslac
Motocykle
Roksana
Postów: 85
Wysłana - 17 stycznia 2010 o 19:17


hehehe... to trzeba zobaczyć a nie tylko czytać :P

bardzo ciekawe miejsce, standardowo pokazy jazdy extremalnej w postaci podjeżdżania pod błotnistą góre... można zobaczyć ciekawe wynalazki... po tej konkurencji bywa że sa ochotnicy do zjazdu w dół... na nartach :D
Konkurencje typowo czeskie ,że tak ładnie powiem.
Troche upierdliwe dojście na pole namiotowe bo trza po schodkach się wspinać.


Z własnego doświadczenia powiem jeszcze że trzeba tam bardzo uważac ,bo czesi lubią w ramach żartu poczęstować czystym spirytusem bez zapojki xD

Ja polecam odwiedzić ten zlot i samemu sie przekonać. Nie jest tak daleko od południowej granicy.
Motocykle
Michal V-R
Postów: 352
Skąd: Warszawa
Wysłana - 17 stycznia 2010 o 20:20


spirytusiku rowniez nie odmowie, ale pod warunkiem, ze dadza wodka popic :-)
Brak zdjęcia
DŁUGI
Postów: 75
Wysłana - 18 stycznia 2010 o 9:02


Niezły klimat jest w Motoforcie w Nysie.Stary fort,knajpa w murach fortu,świetny klimat,na noc zamykana brama,rodzinna atmosfera z tego względu że nie jest ciasno i praktycznie wszyscy są w środku fortu.Najlepsze jest to,że zawsze któryś z organizatorów robi wyprawę w nocy do podziemi fortu,a tam nietoperze i inne atrakcje.Organizuje to bodajże klub motocyklowy Globtroter Nysa do których należy fort.

« poprzednia   1 2 3  następna »

Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

gra v polshe
Tory wyścigowe w Polsce
XI OGÓLNOPOLSKI ZLOT MOTOCYKLOWY - ŁASIN 2019

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu