Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Zawsze spodziewaj się niespodziewanego"

Forum » Imprezy motocyklowe » Moim zdaniem najlepszy zlot w Polsce od wielu lat

Motocykle
mareczek
Postów: 12
Skąd: Wola wiązowa
Wysłana - 19 stycznia 2010 o 19:20


witam, a bywa ktoś na tych imprezach w STROBINIE ? też jest super co roku bywam...
http://www.husaria.wielun.pl/glowna.php

a najbliższy zlot to Częstochowa 18,IV ? taki większy,
p.s-byle do wiosny,

Zmieniono: 19. sty 2010, 19:23
Motocykle
Michal V-R
Postów: 352
Skąd: Warszawa
Wysłana - 19 stycznia 2010 o 19:22


pewnie,ze bywa, ja nie bylem niestety w zeszlym roku
Motocykle
mareczek
Postów: 12
Skąd: Wola wiązowa
Wysłana - 19 stycznia 2010 o 19:24


no jak zawsze, konkursy , popisy i szaleństwo do rana
Motocykle
Roksana
Postów: 85
Wysłana - 19 stycznia 2010 o 20:28


Częstochowa to nie Zlot...

10 kwietnia z tego co mi wiadomo ma się odbyć zlot w Małej
Motocykle
Gekon
Postów: 135
Skąd: Wrocław
Wysłana - 20 stycznia 2010 o 0:42


Dlaczego nie ZLOT? jak inaczej nazwać zjazd kilku tysięcy motocyklistów w jednym miejscu jak nie zlot? :D Dodajmy jeszcze ze są znaczki Zlotowe :D
To że nie ma opłaty za wjazd, nie leje się browar i nie tańczą laski na scenie to nie znaczy ze to nie zlot :P
Motocykle
Roksana
Postów: 85
Wysłana - 20 stycznia 2010 o 20:27


zwał jak zwał... dla mnie to nie zlot
Motocykle
Żółwik
Postów: 17
Skąd: Polkowice
Wysłana - 21 stycznia 2010 o 11:01


Zlot w Jicinie jest super ale fajnie jest w Katerinie (też Czechy) tam jest bardziej kameralnie , ładniejszy teren , muza daje rade jak to w Czechach , kto był u sasiadów na zlocie to wie że organizatorzy nie zawodzą . A co do zlotów polskich to chyba Łagów ale wiadomo ze tak naprawde zależy to bardziej od towarzystwa z jakim sie jest a nie od organizacji czy liczby zlotowiczów

<div class=kreska2></div><b>Zm ieniono: <i>21. sty 2010, 11:14</i></b>

Zmieniono: 21. sty 2010, 11:15
Motocykle
siwy
Postów: 110
Skąd: Lubin
Wysłana - 21 stycznia 2010 o 11:55


Zdecydowanie Krotoszyn-jest to jeden z ostatnich prawdziwych zlotów chociaż wszystko się zmienia.wielu ludzi nie jeżdzi na Krotoszyn bo jest kurz i trzeba myć moto przez 3 dni po zlocie podsumowując coniektórych przebierańcy
Motocykle
Michal V-R
Postów: 352
Skąd: Warszawa
Wysłana - 21 stycznia 2010 o 13:32


hehehe, niektorzy przywoza moto na zloty na przyczepce, jakies dwa kilometry od zlotu je sciagaja z tej przyczepki i przyjezdzaja wielcy rokersi. Kilka razy widzialem takich, glownie na h-d i kredensach, nie ublizajac nikomu

Zmieniono: 21. sty 2010, 13:33
Brak zdjęcia
DŁUGI
Postów: 75
Wysłana - 21 stycznia 2010 o 15:49


Michal ja też takich widziałem,zwykli lanserzy i snoby a nie rokersi.Żółwik,w zeszłym sezonie byłem na Katerinie,odjazd na maxa jak to w Czechach.
Motocykle
kolczyk
Postów: 542
Skąd: Elbląg
Wysłana - 22 stycznia 2010 o 14:18


Na zloty jadę dla atmosfery,smrodu dymu i wstrzałow,lecz najbardziej kręci mnie muzyka na żywo obojętnie jaki klimat bylebyłby rokowy i to mocno! Nie zwracam uwagi na bidoniarzy w wyczyszczonych skórach na wypolerowanych mototocyklach!!Dla mnie dobrym zlotem jest zlot w DEBRZNIE woj. Pomorskie.Wiadomość dla ludzi z południa,gdyż jak widzę na tym forum to samo południe narazie.Mam nadzieję,że zaczną zciągać za moim i innych przykładem i inni.Polecam wszystkim b.;klimatyczene; to forum,mam nadzieję,że się rozwinie.Koniec ;wypocin;-zaczynam przynudziacz.
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 22 stycznia 2010 o 22:43


Moja kobyłka zawsze lśni, a i skóry również niczego. Jednym słowem widzę, że bidoniarz jestem :), jakoś będę musiał z tym nauczyć się żyć:) Pozdrawiam całą bidoniarską familię...:)
Motocykle
kolczyk
Postów: 542
Skąd: Elbląg
Wysłana - 23 stycznia 2010 o 13:18


Lepodar będziesz żył,bądzmy sobą oto mi chodziło!Każdy z nas ma swoje podejście i zdanie na ten temat.A że masz skory ;niczego;i polerowane chromy to nie znaczy,żeś bidoniarz!Bez urazy.
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 23 stycznia 2010 o 15:05


I oto chodzi bracie, o to chodzi. Lewa w górę Kolcczyku i szosy nasze. Pozdrawiam.....:)
Motocykle
kolczyk
Postów: 542
Skąd: Elbląg
Wysłana - 23 stycznia 2010 o 17:54


Lepodar: Ja też się cieszę,gdyż już myślałem,że zostałem żle zrozumiany.Tak trzymaj,gdyż...chcemy być sobą! Bo chodzi o to aby być motocyklistą a nie tylko być posiadaczem motocykla.

Zmieniono: 23. sty 2010, 17:58
Motocykle
kufi
Postów: 7
Skąd: Odolion
Wysłana - 24 stycznia 2010 o 13:41


Dla mnie zlot ,jako sam w sobie nie jest ważny .Bo nie ważne gdzie ,tylko z kim i jak.W dobrym towarzystwie ,największa porażka może stać się viktorią :)
A co do Debrzna ,to Kolczyk masz rację...nie duży i nie powtarzalny ze względu na panującą na nim atmosferę..dlatego staram się go nie opuszczać.Z dużych zlotów mogę polecić Polanów -super muza i organizacja.
Brak zdjęcia
DŁUGI
Postów: 75
Wysłana - 29 stycznia 2010 o 10:53


Był ktoś na Czachowisku w Ludwikowicach Śląskich?Też przyjemny,kameralny zlot w ośrodku bodajże Haremba.Góry,ciekawy klimat,basen,dookoła za ogrodzeniem zwierzyna np.bizon..i dużo atrakcji.
Motocykle
glowek
Postów: 85
Wysłana - 29 stycznia 2010 o 18:11


ja bylem w Ludwikowicach Kłodzkich na czachowisku(ale reszta podobna).
podobało mi sie bylo wesolo tance wystepy pokazy i osiołek który darłryja co jakis czas
Motocykle
Robert
Postów: 23
Skąd: Bulowice
Wysłana - 2 lutego 2010 o 12:27


moto party bielany k. oświęcimia byly male zloty byly konkursy muza alkohol noc spedzona pod golym niebem obok swojego moto lecz juz nie ma co liczyc na powtorki
http://www.youtube.com/watch?v=2OtrXmC1RYk&feature…
Brak zdjęcia
lupus
Postów: 1
Wysłana - 10 lutego 2010 o 0:45


Uwazam ze Zlot w Krotoszynie ma klimat a jezdze na niego juz kilka lat jest dobrze zorganizowany.Ostatnio co raz więcej przyjezdza na zloty ludzi ktorz zamiast sie bawic szukaja burdy.Co to ma do motorow i dobrej zabawy.?Dobry zlot jest tez w Debrznie ale z roku na rok jest coraz wiecej motorow a miejsca coraz mniej.Pozdrawiam wszystkich a zawaszcz tych w lśniących skorach i motorach pełnych chromu i umiejących sie bawic.:)

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

gra v polshe
Tory wyścigowe w Polsce
XI OGÓLNOPOLSKI ZLOT MOTOCYKLOWY - ŁASIN 2019

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu