Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Zawsze spodziewaj się niespodziewanego"

Forum » Turystyka » Przebudzenie GPZ-ty

Przewiń na dół
Motocykle
Sławo
Postów: 306
Skąd: Wrocław
Wysłana - 25 listopada 2009 o 20:20


24. listopada 2009, Lubin -> Wrocław

Piękny listopadowy poranek - o 10 już jestem na nogach (ci co mnie znają wiedzą jaki to wyczyn). Niestety po kilku miesiącach snu GPZ-ta nie chce zareagować na kręcenie rozrusznikiem - trzeba wytargać sprzęta na drogę.

Jako że wyjazd został totalnie zatarasowany przez brukarzy układających kostkę trzeba było przejść dookoła i wypchać motocykl pod górkę po dróżce, którą ktoś jak na złość obsypał świeżą ziemią (noga się zapadała po kostkę). No ale jakoś daliśmy radę z pomocą sąsiada ;]

Tak więc odpalamy na pych - wciskam sprzęgło i.. normalnie w tym momencie bym wrzucił dwójkę, ale brzdęk pękającej linki uświadomił mi, że nie ma tak dobrze :/
Po żmudnej zabawie w McGywera, z urwanej linki, drugiej jakiejś chyba rowerowej, śrubki i kilku nakrętek i podkładek udało się stworzyć coś, co wysprzęglało i zasprzęglało, ale normalnym prawdziwym sprzęgłem ciężko to nazwać :)

W końcu po kilku rundkach tam i z powrotem (trochę się chłopaki nabiegali, ale sport to zdrowie :)) z wydechu zaczęła grać muzyka. Ruszyliśmy zastępem - ja motocyklem, mój brat.. Ładą ;] Nie wiem jak mu się to udało, ale dojechał w jednym kawałku i nic nie popsuł. Ja zaopatrzony w 2 pary spodni w tym jedne narciarskie, 2 kurtki i 4 skarpety nawet nie zmarzłem :)

Jakoś po 19 dotarliśmy prosto na wtorkowe klubowe spotkanie, gdzie zaparkowałem motocykl. Tu sobie poczeka do 6. grudnia - gdy na ulice wyjedzie Gang Mikołaja :D
Motocykle
Zołza
Postów: 36
Skąd: Wrocław
Wysłana - 1 grudnia 2009 o 0:53


zaświadczam, że widziałam motocyklowo-narciarski strój, którego nie powstydziłby się sam Tom Cruise xD
pytanie tylko dlaczego nie wdzieliśmy słynnej miny z Top Guna? :F
Motocykle
glowek
Postów: 85
Wysłana - 29 grudnia 2009 o 13:34


bo Slawek jest za przystojny i mu nie wychodzi nawet jak sie stara
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Wypożyczenie samochodu Gliwice/Katowice
Sachsenring MotoGP 2016
Trasy Czechy

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu