Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Kiedy humor ci się zj*bie wsiądź na motor będziesz w niebie"

Forum » Turystyka » Safari na motocyklach

Przewiń na dół
Brak zdjęcia
Dj2u
Postów: 1
Wysłana - 25 września 2011 o 12:43


Witam.

Każdy, kto lubi jazdę off-road na jednośladzie myślał zapewne choć raz o safari po bezdrożach Afryki. Ale odległości jakie dzielą nas od czarnego lądu są tak wielkie , że odbiera to większości z nas chęć na taki wypad.
Dlatego na terenie Afryki założył swoją bazę pewien motocyklista zapaleniec (czyli ja). Kupił kilka motocykli BMW GS 1150 przygotował do jazdy w tamtych warunkach, wytyczył trasy na GPS-ach przez pustynie z uwzględnieniem wszystkiego tz : spanie, wyżywienie, zwiedzanie, podziwianie i inne atrakcje jak paralotnie i nurkowanie dla chętnych.
Każdy dzień to wyzwanie i zabawa. Zdarzyć może się wszystko ! Wykopywanie motocykli czy zmiana ogumienia na środku pustyni, bandażowanie ran albo nawet szukanie drogi w nocy - to norma ale wspomnienia jakie pozostaną dadzą wam temat do opowieści jeszcze dla prawnucząt.
Każdy chętny musi tylko skontaktować się ze mną i uzgodnić datę i czas trwania safari tzn ile dni chce by ono trwało.
Ceny nie są z "kosmosu" zwłaszcza , że zapewniają tzw "all in" napoje, owoce, dwa posiłki dziennie itp z wyłączeniem alkoholu.
Stawka jest za dzień.

Strona w/w podróżnika (czyli moja hehe) jest jeszcze w trakcie budowy wiec link do niej podeślę później. Na tę chwilę można kontaktować się na mail [email protected]

P.S. Pierwszy możliwy termin wyjazdu to 07.11.2011 (14 dni)wolne są jeszcze 3 miejsca ;)) Pozdrawiam
Brak zdjęcia
neymar
Wysłana - 23 lutego 2015 o 14:34


Albo Dubaju!
Mają tam ciekawe tory i tereny do takiej jazdy.
A słyszeliście, o tych nowych Lexusach, które maja patrolować tam ulice?
wyczytałem to na http://mototarget.pl/news,lexus_rc_f_patroluje_uli…
nie ma co kraj jest bardzo bogaty, ale gdy się patrzy na panów ujeżdżających osiołki- to ciężko w to uwierzyć.
Motocykle
Agata
Postów: 83
Skąd: Wołów
Wysłana - 20 marca 2015 o 17:26


gdybym tylko miała taki motocykl
Motocykle
Łukasz MT-09
Postów: 3
Skąd: Lubiąż
Wysłana - 7 kwietnia 2015 o 22:14


Ja trochę jeździłem ale na kładach i w okolicach Abu Dhabi po pustyni bo po mieście to sie tam nie za bardzo jeździ.
Brak zdjęcia
pawelmakowicek
Postów: 7
Wysłana - 18 maja 2016 o 21:32


moje marzenie tez pojedzić w Abu Dhabi :)
Brak zdjęcia
zenlo
Postów: 16
Wysłana - 21 sierpnia 2017 o 9:17


No ja też wybrałbym się gdzieś w tamtym kierunku. Tylko na pewno nie w okresie letnim w którym mają tam po 40st C i w zasadzie trudno funkcjonować.
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Wypożyczenie samochodu Gliwice/Katowice
Sachsenring MotoGP 2016
Trasy Czechy

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu