Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Cztery kółka potrafią poruszyć ciało, ale dwa ruszają duszę"

Forum » Dyskusje niekoniecznie motocyklowe » Niekończąca się opowieść.

Motocykle
Pata
Postów: 453
Wysłana - 19 maja 2011 o 13:41


Ale po czasie się obudził cały mokry bo się okazało ze to tylko wytwór jego wybujałej "fantazyji" :D
Motocykle
Robson
Postów: 778
Skąd: Starachowice
Wysłana - 19 maja 2011 o 13:53


Taaak cały mokry :)))
Sie obudził bo wsadził rękę do nocnika z ......
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 19 maja 2011 o 14:06


wodą, bo tam trzymał złote rybki, które spełniały jego życzenia, a zostało mu tylko jedno.
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 19 maja 2011 o 17:21


...jedno, ale jakie ważne dla niego, chwycił więc największą z nich za gardło i czule wyszeptał patrząc prosto w jej kaprawe oczka: "chcę by moje dupsko powróciło do rozmiarów z czasów kiedy to ja w seksie byłem stroną czynną, a nie bierną jak to dzisiaj ma miejsce". Wysłuchawszy go naczelniczka rybek Petronela, zamyśliwszy się długo, nabrała powietrza w skrzela rzekła "A pies Cię....
Brak zdjęcia
zawsze żywy
Postów: 6
Wysłana - 20 maja 2011 o 9:39


w m..dę cmokał.tylko wiagra moze ci pomoc.I spojrzawszy na kolesia rybimi oczyma poprostu wyparowała jak moja ostatnia stówa,apotem......
Motocykle
Robson
Postów: 778
Skąd: Starachowice
Wysłana - 20 maja 2011 o 17:14


a potem to cała sprawa sie rypła ...
Brak zdjęcia
Bogda
Wysłana - 20 maja 2011 o 17:50


bo tak naprawdę to sie nie obudził , a w ręku trzymał makrelę i to uwędzoną i jak się już w końcu obudził to się zdziwił co mu tak panienkami zajeżdża ??? :)

Zmieniono: 20 maj 2011, 17:50
Motocykle
riggs
Postów: 208
Skąd: Jaworzno
Wysłana - 22 maja 2011 o 11:44


... i zorientował się że jest w autobusie pełnym niedomytych włoszek które chciały go ujarzmić , ale ten gwałtowny facio wybił szybkę awaryjną młotkiem gumowym i zbiegł do lasu gdzie natknął się na stado pędzących ....
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 22 maja 2011 o 13:17


podczas wychodzenia przez zbite okno podarł sobie całe ciuchy , w lesie stado pędzących chomików ...
Motocykle
Robson
Postów: 778
Skąd: Starachowice
Wysłana - 27 maja 2011 o 8:55


nie chomików tylko chemików którzy mieli w lesie ziemiankę pełną samogonu, zioła i takich tam różnych białych proszków ....
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 27 maja 2011 o 9:10


kiedy znalazł samogon i proszek nie wiedział co zrobic, wiec wymieszał wszystko i wypił , poczym znowu zobaczył wielkiego łonia chowajacego sie na drzewie .......
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 2 czerwca 2011 o 17:11


..... wlazł na owe drzewo jeszcze wyżej, praktycznie na sam szczyt, wyjął lornetkę spojrzał i co widzi??? tak, tak, tak!! to nasz Klepa - pomyka na swoim nowo zakupionym w Anglii motocyklem, ale zaraz, zaraz... jak on ku.wa przepłynął kanał Kanał La Manche, założył pływaki zamiast kół, czy też wjechał na prom?? Z tego wszystkiego...
Brak zdjęcia
gregor
Postów: 212
Skąd: Sosnowiec
Wysłana - 2 czerwca 2011 o 17:15


zapomniał gdzie siedzi i spadł na dół gdzie...
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 3 czerwca 2011 o 9:17


obtłukł sobie .... kolana i bardzo, z tego powodu płakał, bo jak teraz będzie na klęczkach robił różne przyjemności .... np. czyszczenie, polerowanie, wymiana, itp itd. w swojej cud maszynie, by była jak nowa na kolejne fantazyjne podróże. Podszedł do niego ktoś i powiedział:
- nie rycz, bo prawdziwy mężczyzna nie płacze
On na to:
-you talk to me ....
wstał, wytarł łzy i ....
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 3 czerwca 2011 o 12:56


przypierdzielił kolesiowi w szczene , tamten padł na glebe i zaczą płakać , poczym ten sie nad nim nachylił i powiedział :
- chłopaki nie płaczą ...... .
Motocykle
Robson
Postów: 778
Skąd: Starachowice
Wysłana - 3 czerwca 2011 o 13:59


i dobił kolesia starym kawałem.
wsiadł na swą maszynę i wybrał się w drogę na SUF-a gdzie..............
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 3 czerwca 2011 o 15:04


poznał grupkę zwariowanych i zakręconych pozytywnie ludków, którzy mieli niesamowite poczucie humoru i postanowili kolegę przywiązać na całą noc do drzewa w stroju adama. Nazajutrz, gdzie pięknie słonko świeciło, zobaczyli, ze przy drzewie nie ma nikogo. Czyżby się oswobodził?? a może, ktos mu w tym pomógł??
Tak czy siak kolegi nie było. Nagle zrobiło się ciemno, zimno i zaczęło niesamowicie silnie wiać.
Stan takiej pogody, trwał kilka sekund i znów zaświeciło słonko. Nagle patrzą, a kolega .....
Motocykle
Robson
Postów: 778
Skąd: Starachowice
Wysłana - 3 czerwca 2011 o 15:18


z zarośniętym tyłkiem (wiadomo kto) wypełza z psiej budy gdzie to się schował przed nawałnicą
a że psina była psem pasterskim i miala podwieszoną baryłkę z rumem którą kolega osuszył i zasnoł przytulony do psiaka, kiedy się obudził.....
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 3 czerwca 2011 o 17:28


...znów zobaczył, tym razem stojącego nad sobą kolegę Klepę, który błądząc tu i tam za Chiny Ludowe nie mógł trafić do do swojej ukochanej Włodawy, a powodem było to, że motocykl kupił w Wielkiej Brytanii, a powszechnie wiadomo, że głupole Angole jeżdżą lewą stroną, a kierownice debile montują z przeciwnej strony niż normalna reszta Świata. Niestety Klepa zakupił właśnie takiego motunga, z kierą z odwrotnej strony. No i stąd cała ch.jnia z dostaniem się do domu. Zmęczony Klepa usiadł obok i powiedział: "nie będę robił sobie trampka z ryja i opowiem Wam zapowiadaną relację z podróży z Wysp Brytyjskich, przecież jak się obiecało coś towarzystwu, a to towarzystwo nie jest tam takie byle jakie spod śmietnika, tylko szacowne, to nie można tego zignorować. Słowo się rzekło, a było to tak. Wyjechałem z Wielkiej Brytanii...
Motocykle
Robson
Postów: 778
Skąd: Starachowice
Wysłana - 3 czerwca 2011 o 18:39


i przyjechałem do Polandu to było właśnie tak . Jechać to nie miał kto ale czytać to każdy by chciał nie ma głupich ja się męczyłem całą drogę a Wy Mi jeszcze pisać każecie zróbcie zrzutkę na paliwo to Wam sam opowiem jak to było, na SUFie.............

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Budowa domu na jakie kwestie zwrócić uwagę
Atopowe zapalenie skóry świąd
Kupno starego domu do remontu

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu