Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu"

Forum » Dyskusje niekoniecznie motocyklowe » Wybory prezydencke

« poprzednia   1 2 3  następna »

Przewiń na dół
Motocykle
Sławo
Postów: 306
Skąd: Wrocław
Wysłana - 16 czerwca 2010 o 14:20


Na kogo będziecie głosować? I dlaczego? ;]
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 16 czerwca 2010 o 14:54


no nie wiem, czy można tu tak sobie napisać ....., co by w konflikt polityczny nie popaść:)
Ja będę głosować na .... mało przystojnego, wysokiego, ale z prezencją:)
Dlaczego?? bo w sumie nie ma na kogo :/ a chociaż wyglądem, wstydu nie przyniesie ;)
Motocykle
spike
Postów: 255
Skąd: Koniecpol
Wysłana - 16 czerwca 2010 o 15:38


ja sobie daruje wwybory bo i tak kogo by nie wybrali to moim zdaniem i tak sie nic nie zmieni
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 16 czerwca 2010 o 16:34


ja oddam głos na kogos kto bedzie miał najmniejsze poparcie , tak wiec jedna osoba mi nasówa sie na myśl ,dla tego ponieważ niechę aby mój głos w jakis dziwny sposób został przypisany komu kolwiek , a jak oddam na kogos to juz bedzie spisany , lub zagłosuję tak aby był nieważny ,ale i tak bedzie spisany jako oddany , SORRY ale nie ma na kogo głosowac wszyscy to mondzioły pchający sie do koryta.
Motocykle
siwy
Postów: 110
Skąd: Lubin
Wysłana - 17 czerwca 2010 o 19:34


Kacper280 ma racje jeśli zagłosuje na kogoś z najmniejszym poparciem i ta osoba nie wygra to przynajmiej dzieci mu kiedyś nie zażucom że przez jego głos mają życie do dupy,jak będzie dobrze to się nie zapytają na kogo tata kiedyś głosował
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 18 czerwca 2010 o 8:31


Ale wy głupoty gadacie .....
trzeba głosować, by wygrało mniejsze zło ;P to przez taka postawę do wyborów, przyczyniacie się, że kraj reprezentuje nieodpowiedni człowiek.
I nie należy oddawać głosu, na tego co ma najmniejsze poparcie, tylko od razu na kandydata, który wiadomo, ze przejdzie do drugiej tury (bo może wtedy nie byłoby drugiej tury;P)
-w moherach siła- !!!! :P
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 18 czerwca 2010 o 8:59


w moherach powiadasz? to ja sie odrazu zastrzele!!!!
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 18 czerwca 2010 o 9:11


Kacper280 napisał(a):
w moherach powiadasz? to ja sie odrazu zastrzele!!!!

To idż głosować, by nie było w nich siły ;P i nie na byle kogo a konkretnie na .... :]
Motocykle
spike
Postów: 255
Skąd: Koniecpol
Wysłana - 18 czerwca 2010 o 9:18


Ale wy głupoty gadacie .....
trzeba głosować, by wygrało mniejsze zło

TYLKO które jest to mniejsze zło????????? bo ja nie wiem
Motocykle
Junior
Postów: 293
Skąd: Kalisz
Wysłana - 18 czerwca 2010 o 9:35


spike napisał(a):
Ale wy głupoty gadacie .....
trzeba głosować, by wygrało mniejsze zło

TYLKO które jest to mniejsze zło????????? bo ja nie wiem

no własnie,które? ;>

i tez nie ide głosować same złodzieje i tyle ...

a i tak kaczynski wygra

Zmieniono: 18. cze 2010, 9:36
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 18 czerwca 2010 o 9:44


Junior napisał(a):

i tez nie ide głosować same złodzieje i tyle ...
a i tak kaczynski wygra


Dlatego trzeba iść i mieć tą satysfakcje, że się próbowało zapobiec katastrofie.
To właśnie przez takie podejście - nie idę, bo i tak wygra ...- wygrywają Ci co nie powinni, a "mohery" sie zbroją ;P
Jest wielu kandydatów, ale liczą się tylko dwaj i to chyba wszyscy wiedzą. Na pewno jeden z tych dwóch wygra czy tego chcemy czy nie, ale musimy zrobić wszystko, by nie rządził nami ..... "Ojciec Dyrektor"
Motocykle
Junior
Postów: 293
Skąd: Kalisz
Wysłana - 18 czerwca 2010 o 9:49


Rndzia, na szczescie rydzyk nie skartuje:) liczy sie tylko Komorowski i Kaczyński a ja nie lubie zadnego z nich ps na Lepera tez nie głosuje:)
bądźmy szczerzy NIE MA NA KOGO GŁOSOWAĆ

jak juz jesteśmy w gronie polityki to czekam czy nasz rząd, a konkretnie MI wprowadzi płatne drogi ekspresowe dla osobówek i ciężarówek... poczekamy do 2011r i sie przekonamy, ale ustawa ponoc jest gotwa

Zmieniono: 18. cze 2010, 9:52
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 18 czerwca 2010 o 10:26


Junior napisał(a):
.....
bądźmy szczerzy NIE MA NA KOGO GŁOSOWAĆ
....

Zgadam się, dlatego idę zagłosować na człowieka, który reprezentując nasz kraj, chociaż będzie umiał sie wypowiedzieć.
Dla mnie, jest to mniejsze zło :]

Ustawa może i gotowa, ale wcale nie powiedziane, że ją przegłosują.
Moim skromnym zdaniem, nie przejdzie ten numer :]


Zmieniono: 18. cze 2010, 10:27
Motocykle
Junior
Postów: 293
Skąd: Kalisz
Wysłana - 18 czerwca 2010 o 10:32


Ra nie jestem pewien;/ wszystko wskazuje ze przejdzie, opozycja ją tez popiera

a wiec Ru na kogo głosujesz... nazwisko
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 18 czerwca 2010 o 10:33


oczywiście, że Komorowski, bo niestety, tylko dwóch przodujących trzeba brać pod uwagę.
ciekawe, ilu wrogów sobie narobiłam tą wypowiedzią ;)



Zmieniono: 18. cze 2010, 10:36
Motocykle
Sławo
Postów: 306
Skąd: Wrocław
Wysłana - 18 czerwca 2010 o 11:14


Ra napisał(a):
oczywiście, że Komorowski, bo niestety, tylko dwóch przodujących trzeba brać pod uwagę.

od tego chyba jest 2. tura?

wyboru faktycznie nie ma za dużego, ja w 1. turze zagłosuję na korwina ;]
mimo że niektóre poglądy ma zupełnie sprzeczne z moimi
Motocykle
Czarna
Postów: 103
Skąd: Starachowice
Wysłana - 18 czerwca 2010 o 11:33


staram sie wkręcić w temat:P myślę że Korwin albo Komorowski byliby odpowiedni bo reszty nie biorę pod uwagę
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 18 czerwca 2010 o 11:44


1. Komorowski? czyli damy pełną władzę liberałom, a to oznacza, poparcie dla wielkiego biznesu, poparcie, bogatych i to że kobiety będą pracować do 65, a być może 67 roku życia, czyli dla niektórych z Was jakieś 50 lat...

2. Kaczyński? czyli powrót to IV Rzeczypospolitej tj. epoka podsłuchów, prowokacji, szukania wrogów wśród przyjaciół, następnych krzyży w miejscach do tego niestosownych, kolejnych przywilejów Ojca (nie mojego) z Torunia, pomników JP II, ksenofobii, homofobii, nienawiści do Żydów, gejów etc....

3. Głosować na plankton? można, ale po co? głos przepadnie i wtedy będziemy mieć tylko "satysfakcję ze spełnionego obywatelskiego obowiązku" i utwardzimy się w przekonaniu, że jesteśmy "prawdziwymi polakami" (tylko k**** ja na prawdę tego nie rozumiem)

Pójdę głosować, słowo daję nie wiem na kogo. Jakimże my ubogim Narodem jesteśmy...
Motocykle
Czarna
Postów: 103
Skąd: Starachowice
Wysłana - 18 czerwca 2010 o 11:48


w sumie jeszcze sama nie jestem pewna na kogo glosować by wyboru za bardzo niema
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 18 czerwca 2010 o 12:36


Lepodar napisał(a):
.........
1. Komorowski? ... kobiety będą pracować do 65, a być może 67 roku życia ...
2. Kaczyński? ... epoka podsłuchów, prowokacji, szukania wrogów ...
3. Głosować na plankton? można, ale po co? ... "satysfakcję ze spełnionego obywatelskiego obowiązku" ...

ad.1 67 może nie dożyję, a jeżeli .... to i tak będę musiała pracować, by dorobić do emerytury.
ad.2 kolejna "wojna światowa", nie jest nam potrzebna.

Sławo napisał(a):
Ra napisał(a):
oczywiście, że Komorowski, bo niestety, tylko dwóch przodujących trzeba brać pod uwagę.

od tego chyba jest 2. tura?

wyboru faktycznie nie ma za dużego, ja w 1. turze zagłosuję na korwina ;]
mimo że niektóre poglądy ma zupełnie sprzeczne z moimi


Jak tak czytam, to może ja pójdę jednak głosować na Olechowskiego, który i tak nie ma szans, a mój cenny czas będę spędzać, "co weekend" w lokalach wyborczych, bo przecież i tak nie mam co robić.
Sławo, nie rozumiem, po co głosować na człowieka, z którego poglądami sie nie zgadzam??
to tak zwany - młodzieńczy bunt ??

« poprzednia   1 2 3  następna »

Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Budowa domu na jakie kwestie zwrócić uwagę
Atopowe zapalenie skóry świąd
Kupno starego domu do remontu

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu