Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu"

Forum » Dyskusje niekoniecznie motocyklowe » Wybory prezydencke

Motocykle
Sławo
Postów: 306
Skąd: Wrocław
Wysłana - 18 czerwca 2010 o 12:51


Ra napisał(a):
Jak tak czytam, to może ja pójdę jednak głosować na Olechowskiego, który i tak nie ma szans, a mój cenny czas będę spędzać, "co weekend" w lokalach wyborczych, bo przecież i tak nie mam co robić.

Głosowanie na nieswojego kandydata tylko dlatego żeby 2 razy nie chodzić na wybory jakoś mnie nie przekonuje ;]

Sławo, nie rozumiem, po co głosować na człowieka, z którego poglądami sie nie zgadzam??
to tak zwany - młodzieńczy bunt ??

Z niektórymi się nie zgadzam, a z innymi wręcz przeciwnie. Jakbym chciał kandydata w 100% zgodnego z moimi zasadami to musiałbym chyba sam wystartować :D
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 18 czerwca 2010 o 14:38


Sławo napisał(a):

Głosowanie na nieswojego kandydata tylko dlatego żeby 2 razy nie chodzić na wybory jakoś mnie nie przekonuje ;]

Jakbym chciał kandydata w 100% zgodnego z moimi zasadami to musiałbym chyba sam wystartować :D


Czyli jak Twój kandydat nie przejdzie, do nie idziesz na wybory w drugiej turze??
w drugiej ... na pewno nie będziesz głosował na swojego ...

Ja wytypowałam swojego kandydata ... drogą eliminacji: poglądach(było kilku), poparciu (było dwóch) i inteligencji (z tych dwóch, jest tylko jeden)



Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 18 czerwca 2010 o 14:54


jak dla mnie to dla kazdego indywidualna sprawa co zrobi mozemy sie z tym zdaniem zgadzac lub nie ale nienarzucajmy innym co maja zrobic , jak ktos chce nie isc jego sprawa i na odwrót tak samo ,jak z głosowaniem , ja najlepiej bym też nie poszedł bo nie ma osoby odpowiedniej a jak bede sie sugerowac tylko tym ze jest inteligentny i umie sie ładnie wypowiedziec , a nie ma moich pogladów to poco na nego mam głosowac , lub w drógą strone kolo bedzie debilem , jakał sie przy wypowiedzi ale ma moje poglady .........
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 18 czerwca 2010 o 15:05


A ja jestem pewien, że gdyby wystartował ktoś z poza układu, z poza polityki, ktoś nieskompromitowany wcześniejszymi niespełnionymi obietnicami wyborczymi, z pewnością wygrałby te wybory, ktoś taki jak np... Maryla Rodowicz, Tomasz Lis. Wiecie co?? przypuszczam, że nawet Pudzianowski miałby więcej procent nisz Lepper, czy Pawlak :)
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 18 czerwca 2010 o 15:11


Lepodar Rodowiczki nie lubie ale jak by startowała to głos bym na nia oddał ha ha ha
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 18 czerwca 2010 o 15:12


Lepodar napisał(a):
A ja jestem pewien, że gdyby wystartował ktoś z poza układu, z poza polityki, .....

Niczym Stan Tymiński :D

Kacper280 napisał(a):
.. nienarzucajmy innym co maja zrobic , jak ktos chce nie isc jego sprawa i na odwrót tak samo ,..........


Kacper, ale nikt nikomu tu niczego nie narzuca, według mnie tylko prowadzimy dyskusję :)


Zmieniono: 18. cze 2010, 15:16
Motocykle
Sławo
Postów: 306
Skąd: Wrocław
Wysłana - 18 czerwca 2010 o 17:10


Ra napisał(a):
Sławo napisał(a):

Głosowanie na nieswojego kandydata tylko dlatego żeby 2 razy nie chodzić na wybory jakoś mnie nie przekonuje ;]

Jakbym chciał kandydata w 100% zgodnego z moimi zasadami to musiałbym chyba sam wystartować :D


Czyli jak Twój kandydat nie przejdzie, do nie idziesz na wybory w drugiej turze??
w drugiej ... na pewno nie będziesz głosował na swojego ...

Komorowski w drugiej turze będzie tak samo "mój" jak Korwin w pierwszej.. i to że nie zagłosuje na niego w 1. turze nie ujmie mu poparcia w 2. turze jeśli zakwalifikuje się razem z Kaczyńskim.

Po to są właśnie 2 tury żeby się nie zastanawiać nad poparciem tylko głosować wg własnego uznania.
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 18 czerwca 2010 o 20:27


Ra napisał(a):
Lepodar napisał(a):
A ja jestem pewien, że gdyby wystartował ktoś z poza układu, z poza polityki, .....

Niczym Stan Tymiński :D

Kacper280 napisał(a):
.. nienarzucajmy innym co maja zrobic , jak ktos chce nie isc jego sprawa i na odwrót tak samo ,..........


Kacper, ale nikt nikomu tu niczego nie narzuca, według mnie tylko prowadzimy dyskusję :)


Zmieniono: 18. cze 2010, 15:16


a to przepraszam jakoś sobie inaczej odebrałem.
nie ma już sprawy hi hi
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 18 czerwca 2010 o 20:34


Kacper, żeby ni się więcej to nie powtórzyło ;)
Pamiętaj masz głosować na ....., bo inaczej w ciemnym zaułku się spotkamy ;)
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 18 czerwca 2010 o 20:43


Kacper bój się, nie wyobrażasz sobie jakich szkód mogą w Twoim organizmie dokonać zęby jadowe... :)
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 18 czerwca 2010 o 20:49


uuuuu teraz to mnie nastrachaliście , zacznę chodzić z paralizatorem i kombinerkami do zębów
Motocykle
Sławo
Postów: 306
Skąd: Wrocław
Wysłana - 18 czerwca 2010 o 21:03


Kacper kup sobie lepiej ochraniacz na jajka - to ponoć jej "chleb powszedni", żeby wręcz nie powiedzieć "pikuś" :D
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 18 czerwca 2010 o 21:41


to ja mam lepszy pomysł kupie sobie całą zbroje rycerza i będę ochroniony od głowy aż po stopy:) :)
Motocykle
Przemek
Postów: 49
Skąd: Bełchatów
Wysłana - 19 czerwca 2010 o 3:36


A moglibyście podać mi przynajmniej jeden punkt we Wrocku gdzie będę mógł oddać głos? jestem z daleka i nie wiem gdzie szukać takich atrakcji :)
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 19 czerwca 2010 o 9:08


wiem, że na Ołbinie jest, ale chcąc zagłosować, chyba będziesz musiał mieć jakieś "zezwolenie" ze swojego Urzędu Miasta (czy coś w tym stylu)
Motocykle
Przemek
Postów: 49
Skąd: Bełchatów
Wysłana - 19 czerwca 2010 o 9:57


mam wszystkie kwity, tylko nie wiem gdzie sie udać.
Motocykle
Junior
Postów: 293
Skąd: Kalisz
Wysłana - 20 czerwca 2010 o 10:54


ja tez sie dzis przejade a co mi tam :)
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 21 czerwca 2010 o 0:40




Chciałem wyskoczyć w ramonesce, ale ku*** kazali założyć krawatkę... ;)
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 21 czerwca 2010 o 8:36


Ja Cie kolego przepraszam, ale ...., przytyło Ci się ;) :]
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 21 czerwca 2010 o 8:45


E tam..... aparat był marnej jakości..... :)

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Budowa domu na jakie kwestie zwrócić uwagę
Atopowe zapalenie skóry świąd
Kupno starego domu do remontu

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu