Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Motocykl jest jak wódka - poniżej pół litra nie opłaca się kupować"

Forum » Motokraina.pl » Powitalnia - tutaj się przedstawiamy

Motocykle
Grzegorz
Postów: 6
Skąd: Zębice
Wysłana - 13 sierpnia 2012 o 20:34


Cześć! Na moto wskakuje jak tylko najdzie mnie ochota.Pozdrawiam wszystkich zapaleńców dwóch kółek!!!
Do zobaczenia na różnych imprezach motocyklowych.


Motocykle
kolczyk
Postów: 542
Skąd: Elbląg
Wysłana - 13 sierpnia 2012 o 21:21


Witamy. Mam nadzieję,że tchniesz trochę "życia" w to forum:)
Brak zdjęcia
Śpioch
Wysłana - 14 sierpnia 2012 o 1:27


Kolczyk z całym szacunkiem dla Ciebie , podziwiam ten optymizm
Motocykle
kolczyk
Postów: 542
Skąd: Elbląg
Wysłana - 14 sierpnia 2012 o 10:26


Widzisz Śpiochu,chyba stoimy po dwóch stronach rzeki:)Poczekamy na most.Ze swej strony cenię wszystkich,tych co piszą,tych co czytają,tych co maja coś do powiedzenia lub też nie:)Hej.Ze swej strony chciałbym spotkać Cię w realu,wydaje mi się,że jesteś ciekawym człowiekiem(nie boisz wypowiadać swego zdania).
Motocykle
fajny
Postów: 3
Skąd: Tarnów
Wysłana - 14 sierpnia 2012 o 18:33


Sławo napisał(a):
Tutaj jest miejsce gdzie należy się przywitać i napisać kilka słów o sobie ;)

Tradycyjnie witam Was moi drodzy,nie wiem co ja tu robię,mam 59 lat jestem już od 12 lat dziadkiem ,No i co mi przyszło na stare lata żdżiećinniałem ,kupiłem Kawasaki Vulkan 900 Custom ,pasowało by nim pojezdżić ,i to właśnie robię :)))
Motocykle
fajny
Postów: 3
Skąd: Tarnów
Wysłana - 14 sierpnia 2012 o 18:39


Co ja tutaj robię mam 59 lat od 2 miesięcy jeżdżę Kawasaki Vulkan 900 Custom ,witam wszystkich miłośników motoryzacji:)))
Motocykle
buba
Postów: 2
Skąd: Dobieszyn
Wysłana - 21 sierpnia 2012 o 16:28


Witam wszystkich, śmigam kawasaki zx12r do końca roku gdyż planuje zmiane motocykla na coś wiekszego.
Szukam ludzi z okolic Kozienic - Białobrzeg - Radomia :D do pośmigania
Motocykle
Christopher Johnson
Postów: 4
Skąd: Polkowice
Wysłana - 21 sierpnia 2012 o 19:22


Witam, latama Suzuki GSF 600N Bandit, od niedawna mieszkam w Polkowicach, wcześniej latałem w KGP ( Kraków Grupa Południe) jęzli ktoś z Polkowic przygarnie mnie i moją dziecine pod swój dach to proszę o kontakt. Pozdrawiam Marcin
Motocykle
Vertige
Postów: 2
Skąd: Bydgoszcz
Wysłana - 30 sierpnia 2012 o 16:36


Witam gorąco wszystkich fascynatów motocykli! Mam na imię Robert i mieszkam w Bydgoszczy. Po krótkiej przygodzie z włoskim skuterkiem w końcu spełniłem marzenia: mam ukochany motocykl, z którego jestem dumny! Naprawde warto wierzyć i marzyć: przekonałem się o tym, ponieważ jeszcze kilka lat temu nie wyobrażałem sobie zakupu motocykla!!! To była domena wyłącznie marzeń i to tych nieosiągalnych!!! Dziś po wielu perturbacjach mam piękny motocykl, piękniejszy niż ten z marzeń i ... wciąż nie mogę uwierzyć, że mogę jeździć na tak pięknym sprzęcie!!!
Motocykle
smarciu
Postów: 3
Skąd: Wrocław
Wysłana - 30 sierpnia 2012 o 22:08


Witam serdecznie z Wrocławia,
właśnie trafiłem na tę stronkę :) Śmigam obecnie Aprilią Atlantic 500 i jestem bardzo zadowolonym jeźdżcem :)
Po zrobieniu prawka na moto a wcześniej 2,5 sezonu na Kymco Grand Dinku, w lipcu przesiadłem się na tego pięknego turystyka.
Pasja motocyklowa daje mi dużo satysfakcji, szczególnie kiedy mogę pojechać gdzieś dalej :)
Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do kontaktu,
smarciu
ps. chętnie się dołaczę na jakieś 1-2 dniowe wypady z Wro i okolic, w tygodniu i w weekend :)

Zmieniono: 30 sie 2012, 22:09
Brak zdjęcia
spajk
Postów: 1
Skąd: Rumia
Wysłana - 15 września 2012 o 14:46


witam serdecznie,ja dopiero zaczynam swoja przygode z dwoma kółkami,pierwsze kółeczka to był skuter kingway,chyba dał mi tego kopa,teraz smigam jak moge nazwać moje poczynania honda shadow 700,super maszynka,pozdrawiam spajk Rumia
Motocykle
Robson
Postów: 778
Skąd: Starachowice
Wysłana - 20 września 2012 o 12:36


Witam nowo przybyłych jak i starych wyjadaczy :)))
Co do obumierania forum to może się zmienić jak nastaną chłodniejsze dni i nam drogi biały puch przykryje.
Jak jest ciepełko to kto ma czym i ma czas to nawija kilometry.
Kolczyk LWG :)))))
Motocykle
kolczyk
Postów: 542
Skąd: Elbląg
Wysłana - 20 września 2012 o 13:25


Robson napisał(a):
Witam nowo przybyłych jak i starych wyjadaczy :)))
Co do obumierania forum to może się zmienić jak nastaną chłodniejsze dni i nam drogi biały puch przykryje.
Jak jest ciepełko to kto ma czym i ma czas to nawija kilometry.
Kolczyk LWG :)))))

iiiiiiiiiii tu się z Toba zgodzę.
U mnie występuje jeszcze "chorobowe" wtenczas siedzę na forum prawie non-stop.Hej
Motocykle
Piter
Postów: 2
Skąd: Skrzynice-Kolonia
Wysłana - 27 września 2012 o 8:31


cześć. jestem z okolic Lublina. Mam nadzieję, że spotkamy się na trasie
Motocykle
kolczyk
Postów: 542
Skąd: Elbląg
Wysłana - 27 września 2012 o 8:44


Witam."Ciężko" będzie z tym spotkaniem,ale nasze drogi nieodgadnione są:)
Motocykle
Łosiu
Postów: 1
Skąd: Świdnica
Wysłana - 7 października 2012 o 9:24


Witam wszystkich!!! Piotrek ze Świdnicy 32 latka!!! Od niedawna latam na Kawasaki zx7r. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na drodze!!!
Brak zdjęcia
Adidas
Postów: 1
Skąd: Niwiska
Wysłana - 7 października 2012 o 10:39


Witam wszystkich którzy interesują się motocyklami :)
Motocykle
kolczyk
Postów: 542
Skąd: Elbląg
Wysłana - 7 października 2012 o 19:20


Powitać :-)
Motocykle
Grzegorz
Postów: 6
Skąd: Zębice
Wysłana - 12 października 2012 o 19:20


Łosiu napisał(a):
Witam wszystkich!!! Piotrek ze Świdnicy 32 latka!!! Od niedawna latam na Kawasaki zx7r. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na drodze!!!


Witaj! Czasami jestem w Świdnicy, ostatnio wybrałem się na Moto-festiwal pozdrawiam i do zobaczenia !
Motocykle
brrruha
Postów: 1
Skąd: Wrocław
Wysłana - 19 października 2012 o 9:22


Witajcie :) Milo mi dolaczyc do spolecznosc motopasjonatow! Jezdze kawasaki er 6f. Poszukuje ludzi z Wrocławia i okolic do wspolnych wypadow, choc niestety tegoroczny sezon juz sie konczy... Do zobaczenia!!

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Zloty w kalendarzu
Limit zdjęć
Nowy kalendarz imprez!

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu