Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu"

Forum » Motokraina.pl » Powitalnia - tutaj się przedstawiamy

Motocykle
zigi
Postów: 143
Skąd: Nowe Miasto nad Pilicą
Wysłana - 12 kwietnia 2013 o 21:27


kolczyk napisał(a):
Witaj stanisław,wreszcie ktos z mojej "epoki" (taki żarcik:-)


Nie przesadzaj z tą "epoką" bo dołujesz mnie hahaha Pzdr.
Motocykle
Czarna
Postów: 1
Skąd: Kraków
Wysłana - 14 kwietnia 2013 o 19:41


Witam fanów dwóch kółek. ; )
Mam na imie Olga (krzyczą "Czarna"), mam 19 lat i dostaję gęsiej skórki gdy tylko słyszę ryk silnika ciężkiego motocykla.
Marzy mi się Yamaha Dragstar, a póki co, wożę się wygodnie z innymi. ; )
Pozdrawiam !
Motocykle
jarekc
Postów: 56
Skąd: Wrocław
Wysłana - 14 kwietnia 2013 o 22:19


Pozdrawiam wszystkich nowo przybyłych i "starych" - (to do Ciebie "Kolczyku kochany"- nie tylko Ty na tym forum masz mniej więcej 100 lat), -ale motórzyści są jak wino i Dinozaury
-wieczne.Odliczanie do SPOTKANIA rozpoczęte .
Motocykle
sergiusz
Postów: 2
Skąd: Słupsk
Wysłana - 17 kwietnia 2013 o 21:50


[img]IMG 6725 jpg[/img]Pozdrawiam mam na imię Sergiusz mieszkam w Słupsku jeżdżę wulcanem vn 2000
Motocykle
sergiusz
Postów: 2
Skąd: Słupsk
Wysłana - 17 kwietnia 2013 o 21:50


[img]IMG 6725 jpg[/img]Pozdrawiam mam na imię Sergiusz mieszkam w Słupsku jeżdżę wulcanem vn 2000

Zmieniono: 17 kwi 2013, 21:51
Motocykle
Cichy / Krzychu
Postów: 148
Skąd: Wąsosz
Wysłana - 21 kwietnia 2013 o 0:56


Witam Wszystkich !!! Mam 33 lata , Mieszkam od niedawna w małej wiosce Jawor droga E36 . Wcześnie mieszkałem w Mysłakowicach koło Jeleniej Góry .Moje motto życiowe to ; Chciałbym być sobą ....,.Od 13 roku życia kocham Motocykle .Dusza artysty skończona szkoła to Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych w Jeleniej Górze + Szkoła muzyczna / Gitara Klasyczna / Ale też mam wady jestem Dyslektom i tu z góry przepraszam w przypadku błędów . Chętnie poznam ludzi kochających H-D wolność miłość i rock&roll . Fruwałem między innymi - Jawa 353,MZ 250 /jaskółka / , M72 , Dniepr , Junak M10 M07 i Dragster itd.. w sumie ponad 30 maszyn :) Obecnie zbieram kasę i szukam nowego nabytku :)
Jak się ogarnie to wrzucę parę fotek
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie
Krzychu/ Cichy
Brak zdjęcia
Maniek
Postów: 1
Skąd: Dzierżoniów
Wysłana - 22 kwietnia 2013 o 23:22


Witam, jestem Maniek. Mieszkam w okolicy Dzierżoniowa i latam na Aprili RST 1000 Futura. Pozdrawiam!
Motocykle
szczepanj23
Postów: 10
Skąd: Białobrzegi
Wysłana - 25 kwietnia 2013 o 20:39


L w G witam jestem tu już jakiś czas miałem czopera zmieniłem na skutera ze względów zdrowotnych( na skuterze nie wieje w nogi ale myślę że nikt mnie stąd nie wygoni.Lubię O M K O
Motocykle
zbynio61
Postów: 1
Skąd: Świnoujście
Wysłana - 26 kwietnia 2013 o 2:31


Witam swoją skromną osobą wszystkich tych, którzy stwierdzili iż motocykle i wszystko co z nimi związane wypełni ich każdą wolną chwilę życia. Witajcie pasjonaci(tki)dwóch kółek. Na imię mi Zbyszek. Mieszkam, pracuję i oddaję się tej pięknej pasji w wyspiarskim mieście Świnoujściu. Dosiadam pięknego klasyka jakim jest Yamaha Royal Venture z 1984 roku. Życzę wszystkim tylu powrotów ile wyjazdów i do zobaczenia gdzieś na trasie lub zlocie.LwG.
Motocykle
Pamelka
Postów: 1
Skąd: Wałbrzych
Wysłana - 2 maja 2013 o 8:31


Witam , witam :) Pozdrawiam z Wałbrzycha. Jeżdżę od niedawna więc mam nadzieję że poznam tu kogoś z kim będę mogła polatać a może trafi się mężczyzna z którym połączy mnie pasja... :)
Brak zdjęcia
dziadek
Postów: 1
Wysłana - 3 maja 2013 o 20:42


Sławo napisał(a):
Tutaj jest miejsce gdzie należy się przywitać i napisać kilka słów o sobie ;)

Witam wszystkich,jestem od dzieciaka zakochany w motocyklach ,obecnie jeżdżę Shadow 600vt jestem jej drugim właścicielem i coś czuje że ostatnim,nie miałbym sumienia oddać jej w inne ręce,jest dla mnie tym czym dla Ryśka Ridla był jego kochany HD.
Motocykle
Kosek
Postów: 225
Skąd: Kelheim
Wysłana - 5 maja 2013 o 20:27


Witam serdecznie wszystkich, którzy przybyli LWG
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 7 maja 2013 o 20:32


Witam przybyłych , sezon zaczęty wiec i nasza ostrożność będzie na wysokim poziomie.
Brak zdjęcia
kosaa .
Postów: 1
Wysłana - 11 maja 2013 o 18:07


Hmmm , no więc :) Witam wszystkich , jestem dziewczyną o dość oryginalnym charakterze i specyficznych zainteresowaniach . XD mieszkam niedaleko Łodzi :) Wiek dopiero po ślubie .XD Mam nadzieje że będzie miło ;)
Brak zdjęcia
Gnauer
Postów: 1
Skąd: Środa Śląska
Wysłana - 27 maja 2013 o 14:37


Witam mam na imię Maciej, jestem ze Środy Śląskiej, odcinam od 6 lat xtz666, jestem uzależniony od błota i benzyny ale nie uważam żebym miał z tym jakimś problem ;) Pozdrawiam
Brak zdjęcia
tomek
Postów: 22
Skąd: Będzin
Wysłana - 29 maja 2013 o 19:56


Witam wszystkich,mam na imię Tomek i powracam na forum w poszukiwaniu pomocy.Posiadam hondę cb250,motorek stoi nieużywany już 3 lata i chciał bym go uruchomić.Moto z 1979 roku ma chyba 19KM,czy ktoś wie jak dodać mu trochę mocy?Kolega miał taki sam model tylko z 1983r.Ale jak na 250 to jego motorek zasuwał i miał przyspieszenie.Podobno te hondy były co niektóre blokowane,czy ktoś wie jak odblokować ten motocykl(jeśli się oczywiście da i jest to prawda)
Brak zdjęcia
gosia
Postów: 1
Skąd: Szczecin
Wysłana - 9 czerwca 2013 o 22:23


Witam nazywam się Gosia i szukamy z mężem ludzi jeżdzących czoperami na wspolne wypady
Mieszkamy w okolicach Dobrej koło Szczecina
Mam nadzieje że się ktoś odezwie
Pozdrawiam
Motocykle
Rokersowa
Postów: 1
Skąd: Szamotuły
Wysłana - 10 czerwca 2013 o 15:37


Witamy: My z Wielkopolski razem mamy 100 lat :):) Uwielbiamy wspólnie przemierzać Polskie drogi na swoich rumakach :) pozdrawiamy
Motocykle
sław
Postów: 3
Skąd: Rawicz
Wysłana - 22 czerwca 2013 o 14:16


Witam Jestem z Rawicza, i bujam gl 500(cx)
Motocykle
Lipton
Postów: 1
Skąd: Sosnowiec
Wysłana - 25 czerwca 2013 o 12:40


Witam wszystkich w MOTOKRAINIE!!! Mam na imię Paweł, a że to takie tam pospolite imionko, to koledzy dali mi ksywkę "Lipton"-nigdy nie przepadałem za dworcówką i wolałem rasowe, mocne herbatki, a najczęściej w łapki wpadał mi właśnie Sir Thomas Lipton ;) Zarejstrowałem się dzisiaj i czuję się troszkę jak kotowaty z (Ia),ale coooo taaaam-kiedyś musi być ten pierwszy raz ;) Pozdrawiam!!! Lipton

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Zloty w kalendarzu
Limit zdjęć
Nowy kalendarz imprez!

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu