Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Lepiej na hondzie niż na wielbłądzie. Wielbłąd turysta nie lata 300!"

Forum » Motokraina.pl » Powitalnia - tutaj się przedstawiamy

Motocykle
Szaszu
Postów: 3
Skąd: Koło
Wysłana - 10 lipca 2010 o 22:07


Siema wszystkim. Jestem tutaj nowy. Jak ja ku... nienawidze rubryk " o sobie" !!!! Szok!!! :)
Ale jak co to jestem ;)
Motocykle
stynka
Postów: 5
Skąd: Drawsko Pomorskie
Wysłana - 10 lipca 2010 o 22:14


witaj Szaszu:)dzisiaj raczej tu nikogo nie znajdziesz wszyscy na zlotach ech
Brak zdjęcia
Bogda
Wysłana - 10 lipca 2010 o 22:40


Witaj Szaszu . Dobrze trafiłeś bo tu sami swoi i do tego pozytywnie zwariowani :))) Ale dziś tego sie nie dowiesz , polecieliiiii dobrze się bawić :)
Motocykle
Tetragamatron
Postów: 149
Wysłana - 11 lipca 2010 o 0:26


Witaj Szaszu :) Lewa w górę :>
Brak zdjęcia
Nosferek
Postów: 2
Skąd: Nadolice Wlk
Wysłana - 11 lipca 2010 o 10:52


witam
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 11 lipca 2010 o 19:02


Witam wszystkich nowych Szaszu i Nosferka :)
Ja tez kiedys byłam nowa i cały czas tu jestem ;]

Zmieniono: 11. lip 2010, 21:08
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 11 lipca 2010 o 21:59


witaj witaj Nosferek oby więcej normalnych było pośród nas , takich ja my oczywiście hahahhaha
Motocykle
Szaszu
Postów: 3
Skąd: Koło
Wysłana - 11 lipca 2010 o 22:08


No to siema wszystkim, lewa w góre :) i to gra, a nie jak Holenderskie buractwo, podnosisz grabe a oni nic... szaszu haszu :) akurat jestem w odpowiednim kraju do tego ;)
Motocykle
stynka
Postów: 5
Skąd: Drawsko Pomorskie
Wysłana - 12 lipca 2010 o 15:18


Witam wszystkich nowo przybyłych:)u mnie dziś gorąco,ale słyszałam że w Polsce,są upały....pozdrawiam ekipe
Motocykle
bartosz
Postów: 1
Skąd: Chorzów
Wysłana - 12 lipca 2010 o 18:36


witam;) mam 26 lat, 3 miesiące temu kupilem motocykl yamahe virago 535-była to najpiekniejsza chwila moim zyciu...lecz nie bylo dane mi sie dlugo nim cieszyc...3dni temu moja stalowa Dama zostala skradziona...
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 12 lipca 2010 o 20:20


Witaj bartosz, ja z zasady nie klnę, wiesz wartości, spotkania oazowe i takie tam, ale życzę temu ch.jowi, który zaimał Ci maszynkę, żeby jego matka razem z żona i córką z psem się skur****, a jemu osobiście, żeby rak mózgu, był najlżejszą chorobą która przerwie jego zafajdane życie. Kończę bracie, bo tak potrafię z pół godziny i nie powtórzę się. Trzymaj się, będzie dobrze....
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 12 lipca 2010 o 21:18


Wiem ze to nie ten wątek na takie pisanie ale, h#j w dupę temu szmaciarzowi lub szmaciarzom którzy ci skubnęli twoją piękną , jest tu post na ten temat wiec tam daj info .

Aha i z tego wszystkiego zapomniałem się przywitać , witaj bartosz , i lewa w górę

Zmieniono: 12. lip 2010, 21:19
Brak zdjęcia
Bogda
Wysłana - 12 lipca 2010 o 21:21


Chłopaki mnie nie wypada tak pojechać po całości ale też tak uważam . Z jedną zmianą nie w dupę tylko obok żeby mu za dobrze nie było ! Bartosz witaj :)
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 12 lipca 2010 o 21:36


bartosz, wielka szkoda naprawdę Ci współczuję, miej nadzieje, ze może gdzieś się znajdzie
Poza tym witaj ....
no i oczywiście dawaj ogłoszenie o kradzieży.
Motocykle
GROSZEK
Postów: 4
Skąd: Wałbrzych
Wysłana - 12 lipca 2010 o 22:38


Witam serdecznie.
Mam na imie Wiesław ps GROSZEK jestem z Wałbrzycha mam 46 wiosenek i jakos sie trzymam
kupy jak i mój vulcanik 1500 nomad z ktorym stanowimy niezła pare.
Motocykle sa moja pasja od dziecka bywały przez te lata chwile piekne .ale rowniez nieprzyjemne lecz nie zmieniło to nigdy mojego stosunku do tej pieknej pasji.
Pozdrawiam Was wszystkich z duza czescia uzytkownikow tego forum sie juz znamy ,a z
pozostała czescia z Was mysle ,ze niebawem sie poznamy osobiscie.
pozdrawiam
G R O S Z E K
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 13 lipca 2010 o 10:41


Witaj Groszku w śród nas :)
a za Maniów masz w łeb .... ;P
Motocykle
Bazi
Postów: 392
Skąd: Godzikowice
Wysłana - 13 lipca 2010 o 14:53


Witam! Mam na imię Łukasz, w naszym motocyklowym środowisku zwą mnie Bazi. Mieszkam w Godzikowicach tj.2 km od Oławy. Jeżdżę na Jawie 350 TS z 1991r. W tym roku pierwszy raz uczestniczyłem w zlocie Maniów 2010:) Lokalizacja magiczna i przyznam, że było super. Mam nadzieję, że wpadniecie w sierpniu na zlot w Oławie:) Pozdro lewą w górze^
Brak zdjęcia
Wilkołak
Postów: 212
Wysłana - 13 lipca 2010 o 17:00


Witam!:)Lewą w górze!!!
Motocykle
GROSZEK
Postów: 4
Skąd: Wałbrzych
Wysłana - 13 lipca 2010 o 19:35


Ra napisał(a):
Witaj Groszku w śród nas :)
a za Maniów masz w łeb .... ;P


Ra doginałem na zawodach off road-owych jako serwisant w Nowym Targu w kurzu smrodzie
spalin ,piekielnym słoncu i jeszcze do tego musiałem przezyc góralska goscinnosc .Gospodarzom sie nie odmawia zwłaszcza takim .lepszy ból głowy niz ciupaga w plecach ,prosze wybacz
Mamusiu wolałbym ten czas spedzic z Wami .A to dowod ze nie kituje
http://tkms-rc.pl/?id=327
POZDRAWIAM GROSZEK
Motocykle
j.a.c.e.k
Postów: 4
Skąd: Pruchna
Wysłana - 16 lipca 2010 o 22:28


Witam wszystkich na Forum. Jeżdżę na Royal Enfieldzie od 2004 roku. Wszystkim życzę ...gumowych drzew.

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Zloty w kalendarzu
Limit zdjęć
Nowy kalendarz imprez!

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu