Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów"

Forum » Motokraina.pl » Powitalnia - tutaj się przedstawiamy

Brak zdjęcia
Halina
Postów: 5
Wysłana - 21 kwietnia 2010 o 21:44


Witajcie witajcie! Ale fanowo że Was znalazłam ;]
Motocykle
Eli
Postów: 1
Skąd: Lublin
Wysłana - 23 kwietnia 2010 o 0:28


Witam.Wiec tak... jestem Ela i pochodzę z Lublina, co do wiosenek to przeżyłam już 19.Motoru niestety nie mam. Ale może to i lepiej bo sytuacja na naszych drogach była by bardziej niebezpieczna ze mną :) w sprawach jazdy na motorze niestety jestem z deka zielona ale moze niedlugo się to zmieni.
Pozdrawiam
Motocykle
qba
Postów: 1
Skąd: Nowy Staw
Wysłana - 24 kwietnia 2010 o 13:36


Witam
Nazywam się Kuba, mieszkam w Nowym Stawie (pomorskie), śmigam Intruzem VS 1400
Brak zdjęcia
Robert
Postów: 1
Skąd: Oświęcim
Wysłana - 29 kwietnia 2010 o 8:01


Witam!
przepraszam z góry że wprowadzam tu post w konferencje ;) Jestem Robcio pochodzę z Oświęcimia takie małe coś na południu naszego kraju xD jestem świeżakiem a od niedawna posiadam Yamahe YZF 600R tzn kota ;D aa właśnie niedawno wróciłem z pracy i jestem tym faktem załamany haha xD

Zmieniono: 29. kwi 2010, 8:51
Motocykle
zigi
Postów: 143
Skąd: Nowe Miasto nad Pilicą
Wysłana - 30 kwietnia 2010 o 21:43


Wiem że wcześniej powinienem sie przywitać jako młody ale Adi zrobił taką zadyme że szok (avatar)
Motocykle
jaguar
Postów: 12
Skąd: Legnica
Wysłana - 1 maja 2010 o 22:17


Chce się przywitać i tak też to robię. Jestem Jaguar :) i witam wszystkich serdecznie. Jestem wspaniały i lubię żartować, może nieraz głupio ale żartuję. Jeżdżę na krótkie wypady moto najczęściej z moim plecaczkiem - moją żoną i ekipą z Legnicy z dnia na dzień powiększającą sie o inne osoby z innych miejscowości.
Motocykle
Tetragamatron
Postów: 149
Wysłana - 3 maja 2010 o 10:05


Witam wszystkich nazywam się Dawid ,pochodzę i mieszkam w Brodnicy .motocyklami fascynuje się od kąt pamiętam ,mama jeździła na motocyklu ,tata jeździ to i mi coś zostało ;) przewinęło się kilka naście motorków przez moje ręce cześć została. na co dzień jestem mechanikiem ,naprawiamy motocykle skutery quady .skuter ,Etz czy WSK rozbiorę i złoże z zamkniętymi oczami , jeśli tylko będę mógł to na pewno pomogę . Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze / zlocie :)
Motocykle
grabek-tychy
Postów: 1
Skąd: Tychy
Wysłana - 3 maja 2010 o 21:03


witam wszystkich jestem niedawno zalogowany na stronie,jeżdze od dziecka ale od kliku lat 2 lat na DLku,jestem z Tychów ale u nas chyba nie ma klubu.Myśle o założeniu, ktoś ma pojęcie jak to zrobię trzeba go zarejestrować?

Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 3 maja 2010 o 21:23


Witaj Grabek. Pieprz wszystkie kluby Świata. Tu właśnie trafiłeś do najlepszego, rozejrzyj się, poczytaj trochę, a przekonasz się, że mam dużo racji. Widzę, że Tychy i tak sobie myślę, że władze Twojego miasta nieźle dupska dały z likwidacją Festiwalu im. Ryśka Riedla w Paprocanach. Cóż w Chorzowie nie ma już takiej klimy. Witaj na pokładzie...
Motocykle
misiakova
Postów: 2
Skąd: Zielona Góra
Wysłana - 9 maja 2010 o 19:53


Witam serdecznie! :D Jestem z Zielonej Góry ujezdzam dwa "sprzety" ,pierwszy to Piaggio Liberty o imieniu Tadeusz, kolejny to Yamaha xj600, narazie widze ze mało ludków tu z moich okolic , ale pewnie nie długo się to zmieni :D
Pozdrawiam!
Motocykle
Quake
Postów: 1
Wysłana - 10 maja 2010 o 22:02


Witam
Należy się przywitać i napisać coś o sobie...
Jestem Quake przeważnie tak mnie się zna na forach motocyklowych generalnie BS gdzie jestem adminem i WBB jestem założycielem i też adminem tj www.wbbikers.com.pl gdzie właśnie weszliśmy, że tak powiem we współpracę z motokrainą
co do mnie samego..
Latam GIXEM GSXR 1000K6 troszkę pogrzebany, wydechy yoshi, powercommandery, K&N i tp, lubię ostrzej troszkę polatać i dzięki Bogu jeszcze żyję, mam nadzieję, że się to nie zmieni zbyt szybko.
Ten GIX to już kolejny wcześniej miałem K4 zgruzowane.
Cóż jeszcze pracuje, jako manager z wykształcenia prawnik, osobowość nieprawidłowa,
poza moto lubię jeszcze karate 1dan i to już chyba tyle...
Ufff ale się naklikałem
Pozdrawiam Quake

Motocykle
kalapa
Postów: 1
Skąd: Zielona Góra
Wysłana - 10 maja 2010 o 22:13


Witam serdecznie mam na imię Marek jestem z zielonej góry pozdrowienia dla wszystkich motocyklistów
Motocykle
Lena
Postów: 27
Skąd: Oleśnica
Wysłana - 16 maja 2010 o 16:30


Czas się przywitać:) WITAM:) Lena z Oleśnicy, w tym sezonie przesiadłam się z CB500 na CBR 600 F4i:)Chyba jak wszyscy tutaj jestem uzależniona od zapachu spalin....tylko i wyłącznie motocyklowych:)pozdrawiam i życzę wszystkim szerokości:)
Motocykle
stynka
Postów: 5
Skąd: Drawsko Pomorskie
Wysłana - 18 maja 2010 o 20:06


Cześć wszystkim;)Mam na imię Justyna jestem z zachodniopomorskiego:)w lipcu robię prawo jazdy na moto hehe mam nadzieję,że pójdzie jak po maśle.Obecnie uczę się na Hondzie 954,cudowna maszyna....Pozdrawiam i buziaki zostawiam;*
Motocykle
Ka4 (Kafor)
Postów: 1
Skąd: Bełchatów
Wysłana - 20 maja 2010 o 21:21


Siemanola :)
Jestem Ka4 (Kafor). Pochodzę z Bełchatowa, obecnie stacjonuje we Wrocławiu. Jestem szczęśliwym posiadaczem Hondy VFR 750 RC36 i trójkołowca z silnikiem (i tu dla wielu niespodzianka) malucha :) Obie maszynki lubię i jak jest okazja to dosiadam :) Pozdrawiam wszystkich. Szerokiej drogi :)
Brak zdjęcia
ważka
Postów: 1
Skąd: Elbląg
Wysłana - 21 maja 2010 o 10:37


Witam wszystkich!! Mam na imie Robert "ważka" !!! Od zawsze kochalem motocykle a od tego roku mam swoj wlasny i pierwszy!!!! Honda vfr 800!!! jestem zadowolony!!!! pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje ze do zobaczenia !!!!!
Motocykle
policeman
Postów: 5
Skąd: Wrocław
Wysłana - 26 maja 2010 o 15:29


Witam serdecznie wsiech motomaniaków i wsie motomaniczki :) i oczywiście życzę szerokości na drodze.
Motocykle
Sławo
Postów: 306
Skąd: Wrocław
Wysłana - 27 maja 2010 o 2:40


Uff w końcu udało mi się zrobić porządek w tym wątku ;]
Stare posty nie na temat skasowałem, a nowe przeniosłem do Rozmów w tłoku. I mam taką prośbę, żeby tutaj tylko raz się przywitać, napisać parę słów o sobie, a luźne gadki o pogodzie i nie tylko prowadzić w tamtym wątku :P
No i pamiętajcie też o Shoutboxie.
Motocykle
mała
Postów: 8
Wysłana - 27 maja 2010 o 5:15


witam wszystkich lewa w górę
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 27 maja 2010 o 8:31


Witaj Mała :)
Mała, bo mała,
czy Mała bo duża ??
Poza tym, skąd jesteś .... jeździsz na moto sama, czy jako plecak??


Zmieniono: 27. maj 2010, 8:34

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Zloty w kalendarzu
Limit zdjęć
Nowy kalendarz imprez!

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu