Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Jestem stary niedołężny, ale motor mam potężny"

Forum » Turystyka » Czarnogóra, Wlochy 2010

Przewiń na dół
Motocykle
rafalski
Postów: 2
Skąd: Białystok
Wysłana - 17 marca 2010 o 13:59


Witam!
W tamtym roku byłem na wyprawie dookola Półwyspu Bałkańskiego. W tym roku wracam do pięknej Czarnogóry, oczywiście inną trasą. Zabieram żonę, chcę jej pokazac piękno tego kraju. Wszytskim polecam taką przygode, mapa, namiot, spiworek i jedziemy przed siebie. Oczywiście omijamy autostrady i drogi ekspresowe, boczne dróżki sa ciekawsze i oczywiście krajobrazy są o wiele atrakcyjniejsze. Więcej o naszych planach w dziel artykuły/turystyka lub na stronie http://motoeuro.webpark.pl/.
Prośba jeszcze gorąca do Was, jeżeli już ktoś był w któryms z krajów, przez który mamy zamiar przejechać, piszcie któredy warto pojechać, którą droge wybrać i oczywiście co jeszcze warto zobaczyć. Czarnogóra jako cel turystów pojawiła sie stosunkowo niedawno i ciężko jest z jakimiś konkretnymi przewodnikami po tym kraju.
Motocykle
bruciato
Postów: 1
Skąd: Volano
Wysłana - 10 sierpnia 2010 o 9:57


witam
właśnie trafiłem na ta stronkę mieszkam we Włoszech okolicy rivy del garda jeżeli ktoś potrzebuje jakieś info na temat wloch to służę pomocą mieszkam już tu kilka ładnych lat znam język i miejscowymi motocyklistami trzymam sztamę wiec jak by co to jestem wstanie pomoc w razie jakiś kłopotów tel 00390464412986
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Wypożyczenie samochodu Gliwice/Katowice
Sachsenring MotoGP 2016
Trasy Czechy

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu