Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Nie da ci żona nie da ci teść, tego co da ci silnik R6"

Forum » Mechanika » opony

Przewiń na dół
Motocykle
melon
Postów: 7
Skąd: Gorzów Wlkp
Wysłana - 15 września 2012 o 16:51


witam was serdecznie mam pytanie kupiłem okazyjnie dwie opony do swojego dragstara 650 ale te co mam założone są też jeszcze nowe i dobre. i teraz chciałbym je jakoś zakonserwować na zime(te co kupiłem) bo poleżą długi czas w garażu i moje pytanie... czym najlepiej je zakonserwować i czy też od środka wewnątrz?
Brak zdjęcia
Tomkrk
Postów: 1
Wysłana - 15 marca 2013 o 10:39


Witam wszystkich, nie chciałem zakładać nowego tematu
Mam prośbe o opinię o gumach. Mam yamahe fazer FZ6, myślę nad pirelli diablo strada, albo michelin pilot road, ale znalazłem Cintinentale Conti Motion:
www.oponyturbo.pl/advanced_search_result.php?keywo…

Do mojego grata podchodzi 120/70ZR17 i 180/55ZR17, więc by pasowało, cena wypasiona, doty świeże.

szukam czegoś no raczej taniego, a że jeżdżę spokojnie to wydaje się że starczą - co sądzicie?
Motocykle
deszczowy
Postów: 16
Skąd: Pajeczno
Wysłana - 15 marca 2013 o 23:35


ja mialem kiedys horneta 600 i smigalem na michelin pilot road i byly w porzadku a twoj fazer co do horneta to podobne predyspozycje co do stylu jazdy ja na michelinach nawet po winklach smigajac spisywaly sie nie najgozej sa optymalne co do twardosci jak na nasze drogowe warunki smialo mozesz brac michelin dwa trzy sezony oblatasz robiac po 6.000 km na sezon jezeli ostro nie szalejesz benda dobre
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Frezowanie cnc
Ściągacz do spręzyn
Wymiana sworznia

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu