Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Zamiast pić browara, wsiadaj na komara."

Forum » SPAM » Złotówkowa Pożyczka

Przewiń na dół
Brak zdjęcia
MorePain
Postów: 2
Wysłana - 22 maja 2012 o 22:18


Na początek wypadało by się przedstawić, z racji że dopiero teraz pojawiam się na forum i wyskakuje od razu z taką prośbą, o której będzie trochę później.
Nadano mi imię Arek i mieszkam niedaleko Nowego Dworu Mazowieckiego. Motocyklami interesuję się od zawsze, to taka miłość która przeszła z ojca na mnie. Zaś mechanizmy działania silników spalinowych poznaję w większości praktycznie, lecz liżę też standardowo teorię. Samemu staram się naprawiać 16'letniego poloneza caro. Ogólnie jestem na dobrej drodze aby przywrócić go do stanu normalnego.
Niestety jeszcze nie posiadam swoich dwóch kółek i w tym momencie kieruję do was prośbę.
Temat może wydawać się nieco tajemniczy, ale już staram się wszystko wyjaśnić.
Złotówkowa pożyczka to akcja mojego pomysłu mająca pomóc mi w realizacji swojego wielkiego marzenia.
Jestem dziewiętnastolatkiem z gminy Nasielsk (mała gmina woj. mazowieckie) uczniem technikum.
W celu realizacji swoich pasji tj. posiadania motocykla postanowiłem zaciągnąć pożyczkę(żaden bank nie jest na tyle głupi aby uczniowi pożyczać pieniądze) wiec chciałbym aby to była społeczna pożyczka.

Zasady będą proste: Każdy kto tylko może pożycza mi symboliczny 1zł na czas bliżej nieokreślony(sądzę że nie dłużej niż rok/dwa lata) i na równie symboliczny 1% w skali rocznej pod warunkiem kupna i bycia zadowolonym z własnego motocykla.

Oczywiście nie będę czekał aż tych złotówek się nazbiera, tylko będę robił ile tylko starczy mi sił, by osiągnąć cel.

Zalety złotówkowej pożyczki:
- niewiele do stracenia (zostałem wychowany tak że co pożyczone to i oddane, więc prędzej czy później będę przelewał środki pieniężne z powrotem do właścicieli)
- pomoc w realizacji czyiś marzeń i pragnień
- możliwość zarobienia przez rok 1 grosza xD

Nie zmuszam nikogo do wzięcia udziału w akcji, to nie jest żaden szczytny cel, to nie jest coś z czego można być dumnym. Każdy podejmuje decyzje osobiście czy będzie chciał, abym jak najszybciej dołączył do grona motocyklistów.

mBank: XX XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX
Arkadiusz Rączka
Studzianki 90
05-191 Nasielsk

Z góry wszystkim dziękuję i proszę o informacje w przelewie kto pożycza środki, najlepiej z adresem zamieszkania. Później będę starał się każdemu osobiście lub listownie podziękować.

Chciałbym prosić o upublicznienie w jakiś sposób tej informacji. Uczniowi jest na prawdę ciężko znaleźć jakaś prace dająca możliwość samemu zarobienia wystarczającej kwoty.

O rozwoju sytuacji będę starał się informować co miesiąc. Ostatecznie akcja zostanie zakończona w dniu kupna upragnionej maszyny.

Zmieniono: 27 maj 2012, 17:55 przez: Sławo
Motocykle
Robson
Postów: 778
Skąd: Starachowice
Wysłana - 25 maja 2012 o 10:17


Każdy orze jak morze :)))))))))))
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 26 maja 2012 o 23:05


MorePain stary wymyśl coś ku.wa lepszego bo jakos tym bełkotem mnie nie przekonałeś, powiem tylko tyle co mówią rekiny w programie , JA ODPADAM , ale możesz występować w kabarecie bo posrałem sie ze śmiechu......

Zmieniono: 26 maj 2012, 23:06
Motocykle
Sławo
Postów: 306
Skąd: Wrocław
Wysłana - 27 maja 2012 o 17:56


W zasadzie to tekst nadaje się do usunięcia jako SPAM, ale zostawie go jeszcze żeby inni też mieli trochę śmiechu :D
Brak zdjęcia
gregor
Postów: 212
Skąd: Sosnowiec
Wysłana - 27 maja 2012 o 22:21


HAHAHA śmieszne ale i intrygujące:))Jeśli miałbym wybór to zastanowił bym się troszkę. Odwaga i poczucie humoru to coś co sprzyja temu pomysłowi.Zawsze ceniłem ludzi z fantazją za jakich uważam motocyklistów:))
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 30 maja 2012 o 21:38


Sławo napisał(a):
W zasadzie to tekst nadaje się do usunięcia jako SPAM, ale zostawie go jeszcze żeby inni też mieli trochę śmiechu :D

myśle Sławo że to dobry pomysł ...........
Motocykle
Robson
Postów: 778
Skąd: Starachowice
Wysłana - 10 czerwca 2012 o 11:08


Ma ktoś świeżego pampersa bo muszę zmienić HaHaHahahahahahaha!!!!!!!!!!
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Szukam na wynajem!
MOTO-KALENDARZ 2015 – wersja limitowana! Musisz go mieć…
Prośba o przekazanie 1%

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu