Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Kiedy humor ci się zj*bie wsiądź na motor będziesz w niebie"

Forum » Motocykle » XJ6 Diversion lub inny na pierwsze moto POMOCY :-)

Przewiń na dół
Brak zdjęcia
Tomek
Postów: 1
Wysłana - 7 maja 2012 o 21:34


Sorki Siostry i Bracia ale pomimo czytania setek stron nadal nie potrafię sobie poradzić z tematem pierwszego moto .Ja facio 40 lat na budziku 182 wzrostu i około 100 na wadze, zapragnałem wstąpić w Wasze szeregi rodziny motocyklowej, kończę kurs i czytam , w pracy czytam w domu czytam i co i nic jestem coraz głupszy , choć ponoć pod kopuą mam poukładane. Napaliłem sie troszke na XJ6 Diversion lub ER6F lub CBF 600 S. Problem w tym ,ż enie wiem czy sobie poradzę , moi kumple motocykliści smigają na maszynach poiwyzej 150 kucyków i każdy ma inne zdanie . NIe mam gdzie spróbować jak mi to idzie , a nawet jescze nie mogę gdyż egzamin in the future . Za kółkiem w autkach ma doświadczenie a w szczególności zdrowy rozsądek choć pod maską sporo ... :-) trzymam na wodzy swoją fantazje i zapędy kierowcy rajdowego. Myśle ze i w moto też dam sobie radę jesli chodzi o ten aspekt ....ale za diabła nie wiem co kupić , troszke sie obawiam , troszkę zastanawiam . Moja droga to będzie głownie miasto do pracy tu i tam , jakieś nieduże pojeżdzawki za miasto w weekendy , raczej sam na siodle. Powiedzcie , pomóżcie co kupić ( szosowo-turystyczny) inne raczej odpadają . Interesuje mnie komfortowa i spokojna jazda , z podziwianiem przyrody i rozkoszowaniem się wolnością .
Za każda uwagę wielkie wielkie dzięki
[email protected]

Tomek
Brak zdjęcia
darecki
Postów: 1
Skąd: Rawicz
Wysłana - 10 maja 2012 o 21:51


Jak xj diwersjon to koniecznie 900 bo jesteś spory i śmiesznie byś wyglądał na 600 ja taką mam sporo trzeba mieszać biegami natomiast 900-tka jest silniejsza i ma większy momęt obrotowy i latasz sobie wsobodniej
Motocykle
spider
Postów: 152
Skąd: Głogów
Wysłana - 14 maja 2012 o 18:09


popieram dareckiego, kawal z ciebie chlopa i do tego kurna wysoki a tacy maja problemy z kupnem dobrego motorku :) diverionka 900 podpasuje ci w sam raz a jezeli uwazasz ze ma za duzo koni to blokade sobie załoz na obrotomierzu i sparwa zalatwiona :) mam kumpla który jest twojej budowy to na fazerke 1000 musial wskoczyc bo kolana w innym motocyklu mial na uszach xD
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Bałkany motocyklem
Jak się przygotować do dłuższej podrózy motocyklowej
Łańcuchy i zębatki

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu