Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Zadbany motocykl to bezpieczny motocykl"

Forum » Motocykle » Motor dla dziewczyny:D

Przewiń na dół
Motocykle
Emi
Postów: 2
Skąd: Świecie
Wysłana - 3 maja 2012 o 17:00


Cześć! Planuję kupno motoru tylko jest mały problem...mam 157cm wzrostu i ważę 50 kg. Czy kawasaki ninja 250 to dobry pomysł na pierwszy motocykl?
Brak zdjęcia
gregor
Postów: 212
Skąd: Sosnowiec
Wysłana - 3 maja 2012 o 22:16


Witam:) Jeśli nie chcesz szpanować i udowadniać jaka jesteś naj...to byłby doskonały wybór na pierwsze moto.Choć osobiście znam kobiety twej postury dające sobie radę z naprawde solidnym "żelaztwem' :))
Motocykle
Emi
Postów: 2
Skąd: Świecie
Wysłana - 4 maja 2012 o 10:51


Czy suzuki gs500f nie byłoby lepsze?:]
Motocykle
tobiaszek307
Postów: 6
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłana - 4 maja 2012 o 11:09


suzuki było by lepsze na 100%
Motocykle
spider
Postów: 152
Skąd: Głogów
Wysłana - 4 maja 2012 o 11:53


na zlocie kobitka mi pokazywala ze kanape do motorku gs500 przerabiala by motor byl nizszy...i zawsze mozesz obnizyc amortyzatorki ^^ dobrym motorkiem jest jeszcze er-5 ale sie ceni,gpz 500, albo xj 600 diversion w sumie jest z czego wybierac :)
Motocykle
nick
Postów: 22
Skąd: Haugesund
Wysłana - 10 czerwca 2012 o 11:14


Emi,sam mam suzi 500-tkę i tak jak mówią -lepsza o 100%,ale wybór jest ogromniasty
Motocykle
ANIA
Postów: 3
Wysłana - 12 czerwca 2012 o 22:47


EMI -nie słuchaj facetow;]Ja mam juz 4 motocykl.Zaczynałam od jamahy virago pozniej byl stary poczciwy HD Sportster,Jamaha dragstar a teraz ....kupiłam kawasaki ninja 250 ;]Dwa lata temu miałam wypadek ,zgubiła mnie pewnosc siebie ;[ wydawało mi sie ze jezdze juz tak dobrze ze kazda prędkosc dozwolona...;[ Jesli to Twoj pierwszy motocykl to kawa 250 jest idealna dla Ciebie.Osiągnie predkosc ktora i tak jest za duza dla kobiety a prowadzi sie płynnie ,jest lekka i ma wygodna pozycje.Dla mnie plus ze jeszcze mało pali;]Ja jezdze 7 lat i przesiadając sie z czopera na sportowy typ motocykla zaczynam tez jak początkujący;]nie ma co kozaczyc jesli pokochasz to naprawde zrozumiesz ze nie wazne na czym ,z kim i gdzie liczy sie zapach powietrza i poczucie wolnosci;]pozdrawiam.
Motocykle
ANIA
Postów: 3
Wysłana - 12 czerwca 2012 o 22:48


ps.Mam kolezanke ktora na kawie 250 jezdzi juz 4 lata i nie chce za zadne skarby innego motocykla;]
Brak zdjęcia
gregor
Postów: 212
Skąd: Sosnowiec
Wysłana - 13 czerwca 2012 o 20:27



ANIA napisał(a):
EMI -nie słuchaj facetow;]Ja mam juz 4 motocykl.Zaczynałam od jamahy virago pozniej byl stary poczciwy HD Sportster,Jamaha dragstar a teraz ....kupiłam kawasaki ninja 250 ;]Dwa lata temu miałam wypadek ,zgubiła mnie pewnosc siebie ;[ wydawało mi sie ze jezdze juz tak dobrze ze kazda prędkosc dozwolona...;[ Jesli to Twoj pierwszy motocykl to kawa 250 jest idealna dla Ciebie.Osiągnie predkosc ktora i tak jest za duza dla kobiety a prowadzi sie płynnie ,jest lekka i ma wygodna pozycje.Dla mnie plus ze jeszcze mało pali;]Ja jezdze 7 lat i przesiadając sie z czopera na sportowy typ motocykla zaczynam tez jak początkujący;]nie ma co kozaczyc jesli pokochasz to naprawde zrozumiesz ze nie wazne na czym ,z kim i gdzie liczy sie zapach powietrza i poczucie wolnosci;]pozdrawiam.

Słuchaj Facetów:))bo mądrze mówią.Nie słuchaj chłopców bo się wymądrzają:))
Motocykle
ANIA
Postów: 3
Wysłana - 13 czerwca 2012 o 22:25


hehe Ok Facetow słuchaj;]ale i tak zacznij od 250 -wystarczy;]
Brak zdjęcia
Kawa700LTD
Postów: 190
Skąd: Gdańsk
Wysłana - 6 lipca 2012 o 7:57


I co kupiłaś?
Jeśli jeszcze nic, to szukaj na początek 250-ki!!!
Dalej wszystko potoczy się samo. LwG.
Motocykle
Domis
Postów: 4
Skąd: Warka
Wysłana - 8 lipca 2012 o 14:02


a tam wszyscy 250tke polecaja, a ilu z Was tak naprawde zaczynalo od tej pojemnosci?
Motocykle
Mort
Postów: 1
Skąd: Opole
Wysłana - 20 lipca 2012 o 12:14


Mi się wydaje że kawa będzie świetnym pomysłem lekka,zwrotna idealna dla kobiety,wymienionej wyżej xj nie polecam dla drobniejszej osoby znaczy się bardzo fajny mopek ale dość ciężki.
Motocykle
Junior
Postów: 293
Skąd: Kalisz
Wysłana - 2 sierpnia 2012 o 19:54


ja mam jedno pytanie zanim cos powiem, jakie sprzęty Ciebie interesują, to podstawa by zacząć cos doradzać bedziemy wiedzieć w czym mamy szukać
Brak zdjęcia
Marzena
Postów: 1
Wysłana - 5 sierpnia 2012 o 9:47


Myslę ze to jest dobry wybor 250 to w sam raz dla początkujących, jeśli niechcesz kozaczyc sama zaczynalam na 250 romecie, w tej chwili jezdze Yamaha dragstar 650 i mam porownanie, wiem na pewno ze to jest motor nie dla początkujących. Szerokiej drogi wiatru we wlosach milych wrazeń, Pozdrawiam Marzena.
Brak zdjęcia
Śpioch
Wysłana - 5 sierpnia 2012 o 11:56


Możesz sobie kupić nawet Intrudera 1800 , byle byś miała w głowie poukładane
Motocykle
Paulina
Postów: 5
Skąd: Rzeszów
Wysłana - 6 sierpnia 2012 o 21:54


Osobiście polecam jak dla kobiety Honda Shadow VT 500 C fajnie się prowadzi, wygodna po prostu cud miód i orzeszki :) wystarczy mieć w głowie poukładane :)
Brak zdjęcia
MartolinaZet
Postów: 2
Skąd: Koszalin
Wysłana - 23 sierpnia 2012 o 1:20


Polecam Yamaha Virago 750, bardzo wygodny, niski i łatwy w opanowaniu
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Bałkany motocyklem
Jak się przygotować do dłuższej podrózy motocyklowej
Łańcuchy i zębatki

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu