Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Nie da ci żona nie da ci teść, tego co da ci silnik R6"

Forum » Przepisy » Dodatkowa kasa z odszkodowania OC!

Przewiń na dół
Brak zdjęcia
HDGregor
Postów: 1
Skąd: Pyskowice
Wysłana - 3 kwietnia 2012 o 13:57


Witam wszystkich! Jestem Grześ i śmigam HD Sportster 1200 Custom, poza tym zajmuję sie weryfikacją wypłaconych odszkodowań. Miałeś szkodę z OC w ciągu ostatnich trzech lat lub masz obecnie?
Proponuję pomoc w uzyskaniu dodatkowej kasy po odszkodowaniu. Może w skrócie napiszę jak to wygląda, przeliczamy ponownie wartość Twojej szkody, jeżeli nasz kosztorys różni się od kosztorysu sporządzonego przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe ( a prawie zawsze odszkodowanie jest za niskie), wtedy od różnicy między kwotą z naszego kosztorysu a kwotą wypłaconą przez TU płacimy Ci gotówkę w wysokości 30% kwoty możliwej do uzyskania i nie ponosisz ryzyka przegrania sprawy. Szkoda może być z dnia do trzech lat wstecz, może już dawno naprawiłeś pojazd lub go sprzedałeś? Nie ma to znaczenia, my się tym zajmujemy. Myślę że nieco rozświetliłem sprawę.
Pozdrawiam Grześ "Czaban"
Brak zdjęcia
Śpioch
Wysłana - 3 kwietnia 2012 o 15:12


No to mi dopiero odkrycie , a ile prowizji dla Was ? Sorry stary ale ja w takie naciąganie nie wierze a to że latasz na moto , no to co , szukasz jelenie na kasę i tyle.
Brak zdjęcia
iszo
Postów: 3
Wysłana - 31 stycznia 2016 o 23:15


EuCO odkupuje odszkodowania, ale nie wiem jak to wygląda. Ja jednak wolałbym iść do nich.
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Czy ktoś kupował ekspres do biura?
Tłumacz języka niemieckiego
Tłumacz języka angielskiego

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu