Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Zadbany motocykl to bezpieczny motocykl"

Forum » Motocykle » Jawa 350 v-max?

Motocykle
Kubuś
Postów: 241
Skąd: Tworóg
Wysłana - 30 grudnia 2010 o 22:25


też bym sobie jawe kupił jako 1 moto, ale tak się nad tym cholerstwem nieraz nakląłem, że wolę GSa :D
Motocykle
zigi
Postów: 143
Skąd: Nowe Miasto nad Pilicą
Wysłana - 30 grudnia 2010 o 22:28


Bazi jak sie kiedyś spotkamy obiecaj że dasz "rundkę" prosze
Motocykle
Junior
Postów: 293
Skąd: Kalisz
Wysłana - 30 grudnia 2010 o 23:37


zigi napisał(a):
Junior jak cie nie było na świecie to skąd wiesz ile tata latał haha


oj ktoś chyba musiał mi przekazać zamiłowanie do dwóch kulek:) choc jak on twierdzi jeździł motorem bo wtedy nie było go stac na samochód:) no cóż ja mam inne podejscie ale tak czy siak jawe miał:)

Zmieniono: 30 gru 2010, 23:37
Motocykle
Bazi
Postów: 392
Skąd: Godzikowice
Wysłana - 31 grudnia 2010 o 18:06


zigi napisał(a):
Bazi jak sie kiedyś spotkamy obiecaj że dasz "rundkę" prosze


Masz moje słowo. Jak się spotkamy to dam ci się furnąć:)
Motocykle
zigi
Postów: 143
Skąd: Nowe Miasto nad Pilicą
Wysłana - 31 grudnia 2010 o 22:49


Masz moje słowo. Jak się spotkamy to dam ci się furnąć:)

Super, będzie mi bardzo miło.
Motocykle
Łukasz
Postów: 11
Skąd: Siemiatycze
Wysłana - 17 marca 2011 o 14:32


CZ-350 pójdzie max 120/130
Jawa TS 350 max 130/140
obie te wartości mierzone GPS-em, nie licznikami Jawy ... Liczniki przekłamują
MZ 250 nie pójdzie więcej jak 140 z resztą dokładnie nie wiem ile MZ idzie nie miałem tego sprzętu ale na dystans Jawa bierze MZ :)
Pozdro

Motocykle
Kubuś
Postów: 241
Skąd: Tworóg
Wysłana - 17 marca 2011 o 15:39


to zależy jeszcze od jawy ^^
Brak zdjęcia
Blacha
Postów: 1
Skąd: Radom
Wysłana - 10 kwietnia 2011 o 18:30


Miałem Jawę 350 TS 3 czy 4 sezony temu (dokładnie nie pamiętam). Niewiem na ile sprawny był licznik. Ale egzemplarz był w dobrym stanie. Na 2 biegu licznik pokazywał 120km/h. Na 4 ponad 160. Pewności co do prawidłowych wskazań licznika nie mam. Ale motor naprawde ładnie ciągnął. Wyrywało go spod tyłka i nie było problemu z postawieniem go na koło z gazu.

Zmieniono: 10 kwi 2011, 18:30
Brak zdjęcia
czoper
Postów: 1
Wysłana - 28 czerwca 2011 o 12:43


moja idzie leciutko 160. tylko bez kasku lepiej nie jezdzic. troszeczke nie bezpiecznie, ale jak ktos chce. ja nie polecem.
Brak zdjęcia
sebo10kd
Postów: 1
Wysłana - 4 lipca 2011 o 23:23


Mam CZ z przebiegiem 2500km czyli zużyta nie jest i max jaki udało mi się z niej wyciągnąć to było 120-130 km/h. Więc jeżeli ktoś jechał 160 tym motorem to niech nagra film i udowodni to.
Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 5 lipca 2011 o 11:06


Zgadzam się , też kiedyś miałem CZ i Jawę 350 , 160 km/h to chyba z górki i z wiatrem w plecy.
Motocykle
Robson
Postów: 778
Skąd: Starachowice
Wysłana - 5 lipca 2011 o 12:07


Wy się nie znacie 160 to ona poleci jak nic w PRZEPAŚĆ :)))))))))))))
Brak zdjęcia
uizak
Postów: 1
Wysłana - 30 stycznia 2012 o 19:26


Witam wszystkich pasjonatów czeskich maszyn! moja Jawa350 1982r idzie 140kmh bez problemu
ale to była jazda z duszą na ramieniu ! motocykl jest nie stabilny buja i strasznie wibruje i pali wtedy jak smok !Jak się jedzie 90kmh jest ok pięknie się prowadzi i pali te 4lz ogonkiem..
Posiadam też Jawe175 z 1958r kochana maszyna 52latka a 105kmh i malutko pali cichutko pracuje silnik ... Ja kocham Tą markę motocykli są super! Pozdrawiam ....
Brak zdjęcia
bosman
Postów: 2
Wysłana - 12 marca 2012 o 20:46


Pytanie do miłośników CZ: czy ktoś z Was próbował montować do 350 hamulec tarczowy na przód? W temacie szybkości powiem tyle: pierwsza "ceśkę" 350 miałem na początku lat `90 a dokładnie w 1989r. Owszem, latała te 120 - 130. I tyle. Potem przez palanta który mi zajechał drogę skasowałem ślicznotę. Hamulec przedni CZ jest słaby. Teraz, na stare lata, kupiłem sobie "ceśkę" do zabawy i przyjemności spaceru ale dla bezpieczeństwa myślę właśnie o zmianie hamulca. Pomoże ktoś?
Motocykle
kopter
Postów: 1
Skąd: Stara Wieś
Wysłana - 20 marca 2012 o 11:03


Witam panowie. Nie wiem w jakim stanie mieliście swoje Jawy ale moja 140-150/h smigała bez problemu. I Co prawda podczas jazdy po "żwirówce" były problemy żeby ją utrzymać bo strasznie myszkowała ale na asfalcie nie były odczuwalne żadne drgania itp. wiec nie wiem skąd te zarzuty
Brak zdjęcia
CYCU 73
Postów: 1
Wysłana - 8 kwietnia 2012 o 10:46


witam jestem amatorem jawy 350.kupiłem sprawną ale chcę ją odnowić (jestem w trakcie lakierowania)chce prosić o troche informacji;jaki olej ile do czego itp (jestem tylko lakiernikiem)
Brak zdjęcia
dawca
Postów: 1
Skąd: Radom
Wysłana - 16 kwietnia 2012 o 21:21


A ja wam powiem tak mam cz350 81rok w orginale jeszcze nie łupana była chodzi jak marzenie zapłonu nie tykam.Nabyłem teraz TS-ke do małych poprawek i zaczynają się jazdy,zapłony przerwy,kichanie,co dalej będzie niewiem narazie wymieniam po kolei.miałem 3 ETKI w elektronikiu nie wiedziałem co to zapłon i przerwa.Vepa troszke za droga więc TS-ka będzie wyzwaniem.
Motocykle
tobiaszek307
Postów: 6
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłana - 2 maja 2012 o 21:48


moja ze 140 pujdzie
Brak zdjęcia
jaro
Postów: 2
Wysłana - 13 sierpnia 2012 o 13:06


siema jak wy piszecie ze wasze jawy leca 130 max to te jawy nie dorównuja zwłokom moja cz350 wedlog gps leciala 140 w dwie osoby po trasie a dróga 350 ts tez wedłog gps leciała w jednego 161 dokladnie ktura miała luz na wale ale za to miala nowe tłoki tyle ze bez szlifu jawa wiecej niz 160 nie poleci nawet dopiero co po dotarciu jawa jaka by nie byla zaku*wiona to te 130 ts wydusi dodam ze ts ma 2 konie wiecej jak ktos ma orginal rury niech wyjmnie na chwile bebechy z rur zobaczycie jakiego ma buta tylko nie na dlugo bo zajebjecie maszyne ja jestem za ts bardzo polecam ten motor ten motor nigdy nie zawodzi tylko jak ktos nie moze sobie poraadzic to tak jest ten motor tszeba robic po woli z 100% doklasdnoscia wtedy bedzie chodzic idealnie choc nie zyska tyle mocy jak wyszła z fabryki kazdy mechanik wam to powie
Brak zdjęcia
Śpioch
Wysłana - 14 sierpnia 2012 o 1:30


Gratuluje składnie i wypowiedzi w języku polskim . Jak chcesz tu coś napisać to nie pij tyle.

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Bałkany motocyklem
Jak się przygotować do dłuższej podrózy motocyklowej
Łańcuchy i zębatki

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu