Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Lepiej na hondzie niż na wielbłądzie. Wielbłąd turysta nie lata 300!"

Forum » Mechanika » Zakuwanie łańcucha

Przewiń na dół
Motocykle
kamilstarter03
Postów: 6
Skąd: Grabiec
Wysłana - 3 lutego 2012 o 15:28


Witam. Mam pytanie w związku z zakuwaniem łańcucha. Ponieważ do jednorazowego zakucia nie oplaca sie kupować zakuwarki, to jak najlepiej zrobic to bez zakuwarki? nie wchodzi w gre zakucie na stole, poniewaz nie chce zdejmowac wahacza. Czy lepiej popytać po mechanikach czy maja zakuwarke? Jesli ktos robił cos takiego niech opisze jak to zrobił. Z góry wielkie dzieki.

Dodam ze moto to CBR 900.

Pozdrawiam
Brak zdjęcia
Śpioch
Wysłana - 3 lutego 2012 o 22:44


Lepiej żeby to zrobił mechanik , większa pewność że będzie dobrze i w czasie jazdy się nie rozleci
Motocykle
kamilstarter03
Postów: 6
Skąd: Grabiec
Wysłana - 4 lutego 2012 o 10:02


W takim razie zapytam, Znam dwóch mechaników w okolicy, którzy mogą mieć. Jesli nie beda mieli maszynki to moze z którymś jakoś zakuje.
Brak zdjęcia
gregor
Postów: 212
Skąd: Sosnowiec
Wysłana - 5 lutego 2012 o 19:26


powodzonka kolego tylko najpierw zobacz czy ci mechanicy nie mają zakutych...łbów oczywiście.Wiedz że garażowi majsterkowicze robią więcej szkody niż pożytku.pozdr.:)
Motocykle
kamilstarter03
Postów: 6
Skąd: Grabiec
Wysłana - 6 lutego 2012 o 11:16


A mam jeszcze jedno pytanie. Poniewaz stary łancuch mam juz bardzo słaby i strach na nim jeździc aby nie uszkodzic silnika wiec mam pytanie czy moge do łancucha DID ZVMX 525 zalozyc tymczasowo na dojazd 15 Km do mechanika spinke Np taką: http://allegro.pl/zapinka-spinka-lancucha-525-i205… bedzie pasować? nic sie nie stanie?? I dopiero u mechanika załozyc zakówke i zakuć.
Motocykle
zigi
Postów: 143
Skąd: Nowe Miasto nad Pilicą
Wysłana - 8 lutego 2012 o 7:01


Możesz śmiało na spince dojechać. Tylko zwróć uwagę na prawidłowy montaż spinki.
Motocykle
kamilstarter03
Postów: 6
Skąd: Grabiec
Wysłana - 8 lutego 2012 o 11:50


Ok Dzięki wszystkim za pomoc. LwG
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Frezowanie cnc
Ściągacz do spręzyn
Wymiana sworznia

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu