Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Kupię motór i dwa kaski będe na nim woził laski"

Forum » Ogłoszenia » Pomoc dla Quakego

Przewiń na dół
Motocykle
Maryś
Postów: 4
Skąd: Wąsosz
Wysłana - 1 grudnia 2011 o 9:33


Brak zdjęcia
Luna
Postów: 249
Wysłana - 1 grudnia 2011 o 10:39


link proszę pana nie działa
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 1 grudnia 2011 o 14:29


Działa Luna, tylko trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym, na portalu Facebook :)
Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 1 grudnia 2011 o 14:52


pomoc ale w czym ??
Brak zdjęcia
gregor
Postów: 212
Skąd: Sosnowiec
Wysłana - 1 grudnia 2011 o 15:39


nie kumam. taki już ze mnie młotek:\ napiszcie co i jak
Brak zdjęcia
Luna
Postów: 249
Wysłana - 1 grudnia 2011 o 15:55


Ra napisał(a):
Działa Luna, tylko trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym, na portalu Facebook :)

No to kiszka , bo ja nie jestem na fejsie i nie zamierzam :)
Motocykle
Maryś
Postów: 4
Skąd: Wąsosz
Wysłana - 1 grudnia 2011 o 19:20


Wklejam treść posta z Bractwa Suzuki do którego należę ja należy również Paweł czyli Quake należy on również do MK i jest adminem na WBB które sam stworzył to tak w skrócie. Staramy się pomóc w kosztownym leczeniu Pawła po wypadku jakiemu uległ czeka go mianowicie operacja za granicami naszego kraju bo tylko w ten sposób ma szansę wrócić do pełni zdrowia, sama operacja to koszt 6000 do 7000 euro do tego dojazd pobyt i późniejsza rehabilitacja. Skuter ma być wystawiony na allegro będzie tam również nr konta na które można będzie wpłacać pieniążki cała kwota ma trafić do Pawła. Wiem, że jeśli chodzi o pieniądze to trudny temat i że ja osobiście poza przywitaniem to mój drugi post tutaj ale do MK link znalazłem na WBB czyli stronie stworzonej przez Pawła. Uznałem więc, że można spróbować zapukać i w te drzwi może znajdą się jacyś ludzie dobrej woli z chęcią pomocy. Dziękuję za zrozumienie a teraz do sedna:

Nasz Brat Szajba postanowił pomóc Quakowi i przekaże swój, a raczej swojej córki DragSkuter na licytację, aby za uzyskane pieniądze pomóc w rehabilitacji Pawła. Aukcja zostanie wystawiona niebawem (za klika dni). W środę lub czwartek odbędą się zdjęcia dla TVN TURBO a emisja będzie miała miejsce w ciągu dwóch tygodni. Będzie ona na temat Dragskutera oraz wypadku Pawła i pomocy dla niego. Oczywiście powiadomię Was o terminie emisji audycji jak i o terminie rozpoczęcia aukcji. Dodatkowo ukaże sie w dwóch gazetach regionalnych wzmianka o akcji.
Jeśli macie kontakt z mediami, gazetami, salonami motocyklowymi, telewizją, radiem lub może sami chcecie nabyć ten jedyny w swoim rodzaju skuter to pomóżcie zareklamować akcję. Przydałoby się duży szum medialny i dużo informacji w mediach. Może macie jakieś pomysły a może sami chcecie zamieścić jakiegoś newsa na innych forach, gazetach itp.? Dysponuję opisem maszyny, zdjęciami itd. Piszcie do mnie na PW po więcej informacji na temat maszyny.

News z ostatniej chwili od Arka vel Szajby: "Do akcji przyłączyła się telewizja TVN Turbo , Świat Motocykli , Gazeta Regionalna ,Gazeta Lubska oraz Bractwo Suzuki. "

Tekst jaki dostałem od Arka i Agnieszki:

LICYTACJA NA SZCZYTNY CEL
Szajba ,budujący od jakiegoś czasu motocykle postanowił jednego ze swoich pierwszych motocykli Dragskutera , który zbudował dla swojej córki Martyny , przeznaczyć na pomoc dla swojego kolegi. Może ta maszyna nie jest tak utytułowana jak Cedzior ale ma za sobą małą historię . Martyna ścigała się nim w zawodach na ¼ mili i jako 9-latka ustanowiła nieoficjalny polski rekord prędkości 98,87km/h w klasie junior a ostatnio na winobraniowym zlocie motocyklowym prowadziła jako pierwsza w kolumnie paradę ulicami miasta.
Ale wracając do sedna sprawy …Paweł kolega Szajby o ksywce Quake pod koniec sierpnia br. uległ poważnemu wypadkowi motocyklowemu. Dużo się słyszy i czyta o szaleńcach na motocyklach powodujących wypadki , większość tych wypadków jest niestety z winy osób trzecich o czym się już mniej mówi (samochodów , rowerzystów czy pieszych).Tu było podobnie , trasa poza terenem zabudowanym i nagle drogę zajeżdża rowerzysta, który chciał sobie przejechać z jednej strony jezdni na drugą , kompletnie nie zwracając uwagi na to czy coś w danej chwili porusza się szosą. Paweł nie miał szans wyhamować . Przez ponad miesiąc leżał nieprzytomny podłączony do respiratora , przeszedł kilkanaście operacji. Ponad 2 miesiące po wypadku wstał z łóżka, jednak do pełnego powrotu do zdrowia długa droga , teraz czeka go ciężka i niestety kosztowna rehabilitacja oraz w miarę powrotu do zdrowia kolejne zabiegi. Należałoby tu wspomnieć ,że Paweł zawsze pomagał innym .Już od lat angażował się w coroczną przedświąteczną zbiórkę zabawek oraz funduszy na ich zakup dla dzieci z domów dziecka, które wraz z kolegami Mikołajami na motocyklach zawozili dzieciakom, zawsze był chętny do pomocy a teraz to on jej potrzebuje.
Szajba chce pomóc i wystawić na licytację swojego Dragskutera a cały dochód przekazać swojemu koledze, jednak aby uzyskać większą kwotę trzeba sprawę bardziej nagłośnić. Do akcji przyłączyła się już telewizja TVN turbo , robiąc mały materiał, który będzie wyemitowany w telewizji ogólnopolskiej , pomoc okazało też Bractwo Suzuki , do którego należał Paweł a w tej chwili drukując ten materiał również Magazyn Lubski.
Wszystkich chętnych , którzy chcą wesprzeć ten zaszczytny cel zapraszamy do licytacji i zakupu Dragskutera zbudowanego w Szajba’s Garage.
Więcej informacji na stronie http://www.szajba.eu.org lub http://www.facebook.com/szajbas.garage "
Motocykle
Maryś
Postów: 4
Skąd: Wąsosz
Wysłana - 9 grudnia 2011 o 18:54


Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Sklep motocyklowy
Odwiedz nasza strone internetowa
Kwestie mechanika

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu