Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Jestem stary niedołężny, ale motor mam potężny"

Forum » Dyskusje niekoniecznie motocyklowe » zmiana motocykla na 1000

Przewiń na dół
Motocykle
deszczowy
Postów: 16
Skąd: Pajeczno
Wysłana - 28 listopada 2011 o 22:00


witam mam pewien dylemat .szykuje sie na zmiane motocykla obecnie jezdzilem hornetem cb 600 zle nie bylo tylko brak owiewki w dluzszych trasach dokuczalo .Z racji tej ze trzy sezony przesmigalem nie ukrywam ze momentu obrotowego by sie przydalo.Co do wzrostu mam 190 cm chodzi mi zeby sie wygodnie jezdzilo nogi zeby nie byly tak podkurczone chodzi mi glownie o sportowo turystyka takich jak bandit 1200s yamaha fz1s honda cbf 1000 .Pytania te sa skierowane glownie dla wielko ludow mojego wzrostu problem jest jeszcze taki ze na zadnym z nich nie mialem okazji sie jeszcze przejechac na fazerce tylko siedzialem w miare ok .Glownym faworytem jest B12 i fazerka co o tym myslicie? Co do tej fazerki mam pewne watpliwosci niby 150koni a pisza ze dziura w srednim zakresie obrotow .Roczniki jakie mnie interesuja B12 2003 2007 fazer 2006 Honda terz wchodzi w gre 2006 .Trasy jakie bende pokonywal to tylko weekendy od 300do 350 km historie tych motocyki znam naczczytalem sie wiele na forach co do awaryjnosci itp Chodzi oto zeby nie przplacic kosztem jednego a drugiego .Pytam sie tu bardziej doswiadczonych w bojach mam do wydania 18.000zl ,a . Chcial bym dobrze wydac te kase rozwaze wasze opinie z gory dzieki
Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 28 listopada 2011 o 22:07


Hejka , jeżdżę B12 z 2007r i kiedy nadeszła chwila na zmianę tak samo jak Ty brałem te dwa motocykle pod uwagę Yamahę i Suzuki. Padło na suzuki z racji większej przewidywalności no i braku dziury. Ładnie jedzie i ładnie się zbiera , trzeba naprawdę sporo się napocić żeby z niego wycisnąć 75% możliwości a gdzie 100 % ? Jak dla mnie to jest to OK , ważne że silnik nie jest wyżyłowany . Jednak co do decyzji to oczywiście należy do Ciebie .Pozdrawiam :)
Motocykle
deszczowy
Postów: 16
Skąd: Pajeczno
Wysłana - 28 listopada 2011 o 22:16


Bardzo ci dziekuje przynajmiej bende juz psychologicznie bardziej ukirunkowany .Niedlugo bende oba testowl
Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 28 listopada 2011 o 22:39


Żebyśmy się dobrze zrozumieli , nie twierdze że Fazer jest zły , po prostu górę wzięła sprawdzona i nie zawodna konstrukcja i to że trafił mi się egzemplarz 2 letni z przebiegiem 2814 km :)
Motocykle
deszczowy
Postów: 16
Skąd: Pajeczno
Wysłana - 28 listopada 2011 o 23:50


Racja przejade sie na obu to bende wiedzial na czym stoje dzieki
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Zakup porządnego zegarka
Rower jakie modele polecicie
Instalacja elektryczna

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu