Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Jazda motocyklem to przeżycie religijne, im szybciej tym bliżej Boga"

Forum » Motocykle » Honda Shadow 125!

Przewiń na dół
Motocykle
HubertusxD
Postów: 42
Skąd: Przasnysz
Wysłana - 13 października 2011 o 13:53


Witam!! Chciałbym się poradzić w sprawie motocykla jakim jest Honda Shadow 125. Co o nim myślicie? Jakie opinie? Z góry dziękuję za odpowiedzi ;) Pozdrawiam Hubert :)
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 13 października 2011 o 14:06


Hubertusie, napisz PW do naszej koleżanki Wilkołaka, wydaje mi się, że właśnie posiada Hondę z małym silnikiem...

http://omko.pl/osoba?id=1447

Zmieniono: 13 paź 2011, 14:06
Motocykle
HubertusxD
Postów: 42
Skąd: Przasnysz
Wysłana - 13 października 2011 o 14:15


OK;) Dzięki
Brak zdjęcia
Wilkołak
Postów: 212
Wysłana - 13 października 2011 o 14:55


Witaj Hubertus. Jestem posiadaczką Hondy Shadow 125. Jest to mój pierwszy motocykl.Jak ją zobaczyłam to od razu się w niej zakochałam za wygląd, a potem dopiero zaczęłam doceniać ją jako motocykl. Mimo małego silnika w trasie daje sobie świetnie radę( na ten temat coś mogą powiedzieć znajomi którzy zabierali mnie ze sobą na wypady),mało pali 3 litry na sto. Moja prędkość maksymalna 130km/h,co prawda ciężko się jeździ bo jest stosunkowo lekka(z dodatkami to około160 kg( BEZE MNIE)) i wiatr przeszkadza.Fajna prędkość to jazda do 100km/h wtedy jest przyjemność. Jeśli chodzi o obsługę,to oprócz standardu: olej, filtry, świece, regulacje to nic nie robiłam więcej a moto jest 2001 roku. Ja mam ją do października 2009. GORĄCO JĄ POLECAM!!! Z wyglądu przewyższa wielkością i urodą pozostałe motocykle z tej klasy.

Zmieniono: 13 paź 2011, 14:57
Motocykle
HubertusxD
Postów: 42
Skąd: Przasnysz
Wysłana - 13 października 2011 o 17:16


Dzięki za odpowiedź. Właśnie miałem do pani napisać. W następnym sezonie już będę miał A1 i właśnie zastanawiam się nad kupnem shadow lub varadero. Wiem, że varadero jest to w ogóle innej klasy motocykl, ale także mi się bardzo podoba. Nie miałem nigdy doczynienia z Hondą Shadow i dlatego chciałem się coś więcej o niej dowiedzieć ;) Także teraz już wiem mniej, więcej co to za motocykl ;)
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 13 października 2011 o 18:14


Hubertusie, pomimo małego silnika, motocykl wygląda na zdrowego bydlaka. Japońce tak zaprojektowali silnik, że pomimo nie za dużej pojemności wygląda doskonale. Wiki pozwoliła mi usiąść i czułem się na nim doskonale o zrobienie rundki nie odważyłem się poprosić właścicielki... :))
Motocykle
HubertusxD
Postów: 42
Skąd: Przasnysz
Wysłana - 13 października 2011 o 20:37


:) Tylko jest jedno ale.. Nie wiem czy ten sprzęt nie jest jak dla mnie za poważny? Czy lepiej kupić coś bardziej "młodzieżowego"?
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 13 października 2011 o 21:15


Odpowiem Ci tak... masz 15 lat, więc poczuj się mężczyzną. Uwierz mi że nastolatek na dużym motocyklu wygląda o wiele okazalej, niż staruch na chińczyku, którego wiatraczek ma pojemności mniej niż 50 cmm. Wilkołak to filigranowa, bardzo zgrabna kobieta, na swojej Honda Shadow 125 wygląda zajebiście. Kupisz coś "młodzieżowego" i za rok będziesz zmieniał maszynę...
Motocykle
HubertusxD
Postów: 42
Skąd: Przasnysz
Wysłana - 13 października 2011 o 22:35


To też prawda :) Gdy patrzę na chłopaków jak jeżdżą np.cbr 125 to trochę chce mi się śmiać, bo cbr swoimi gabarytami przypomina "rower" (bez urazy dla cbr). Nie ma co mówić... Shadow ma prezencję i tyle ;)
Brak zdjęcia
Wilkołak
Postów: 212
Wysłana - 16 października 2011 o 12:51


https://picasaweb.google.com/113561489511633275223…
Hubertus tak wygląda mija maszyna w towarzystwie swojej większej siostry Shadow C750

Leo dzięki za komplement.
Brak zdjęcia
Mrówa
Postów: 96
Skąd: Wrocław
Wysłana - 17 października 2011 o 23:30


Wilkołak napisał(a):
https://picasaweb.google.com/113561489511633275223…
Hubertus tak wygląda mija maszyna w towarzystwie swojej większej siostry Shadow C750

Leo dzięki za komplement.


Hejka Wiki ;
Leo ma rację :-):-):-)
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Bałkany motocyklem
Jak się przygotować do dłuższej podrózy motocyklowej
Łańcuchy i zębatki

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu