Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Stelaż, klatka i duża zębatka"

Forum » Dyskusje niekoniecznie motocyklowe » Ciekawe trasy - "wkoło komina" :)

Przewiń na dół
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 18 września 2011 o 20:58


Dolny Śląsk i okolice

To ja pozwolę sobie zaproponować Traskę do Zieleńca (z Wrocławia około 130 km) jest piękna droga ... jak ktoś nie wie gdzie pośmigać, to kierujcie się właśnie tam, a żałować nie będziecie :)

Uwaga z Zieleńca do Dusznik Zdrój (około 7 km) jest baaardzo dziurawa droga.
Kierujcie się na Międzylesie asfalcik cudny, winkielki ...... :)

Zmieniono: 19 wrz 2011, 10:16
Brak zdjęcia
szwagier
Postów: 93
Wysłana - 20 września 2011 o 21:31


Powyższa trasa to akurat tylko zalążek. Ja się powtórzę z pewnym adresem: http://pl.roads2go.com/trasy/droga-sudecka.html dalej można walić na Gniewoszów, będzie trochę telepawki przez las circa 4km, dziur przez Gniewoszów circa 2,5km a dalej już dobry asfalt.

Swoją drogą na tym portalu zamieściłem parę fajnych tras. Przetestowanych wielokrotnie (bo mam je w koło domu) ;)
Brak zdjęcia
Bogda
Wysłana - 3 października 2011 o 9:59


My jak chcemy sobie miło spędzić czas to lecimy do Zakopca , w drodze powrotnej przez Wadowice , Kalwarię , Skawinę i albo przez miasto alejami , albo obwodnicą do Balic . Fajna też jest trasa do Katoic omijając A4 przez Trzebinię ,Jaworzno( choć tu remonty straszne :) ) , i powrót częściowo A4 przez Alwernię , Kryspinów i Balice :))) Trzecia opcja Olkusz przez Skałę , Potem na Trzebinię przez Lgotę , na Krzeszowice i Balice :)))) To są nasze traski kominowe :)
Brak zdjęcia
gregor
Postów: 212
Skąd: Sosnowiec
Wysłana - 6 października 2011 o 19:52


Zakopane to owszem miłe miasto,ale w Beskidach jest ich wiele.Sosnowiec jast brzytki jak noc w Listopadzie,wystarczy jednak 30km na południe aby znaleźć się w Oświęcimiu. dalej w kierunku południowym leżą Kęty stare i urokliwe miasteczko.jadąc dalej w kierunku Bielska Białej w Kobiernicach skręcamy na Zywiec. od tąd zaczyna się najlepsza trasa,przez 3 zapory na Sole z pięknymi widokami s dobrym asfaltem.Mijając Oczków można skręcić na Suchą Beskidzką,to kilkanaście km.pięknej drogi wzdłuż potoków które wpadają do Skawy.W Suchej Beskidzkiej skręcając na Wadowice jedziemy wzdłuż rzeki Skawy ,połowa tej drogi wiedzie w przyszłym sbiorniku.Po kilkunastu km mijamy Swinną Porębe gdzie jest zapora ,ciągle jeszcze w budowie.jeszcze kilka kilometrów i dojedziemy do Wadowic i dalej przez Zator dalej wzdłuż Skawy w kierunku Babic dojedziemy do dr.780jadac dale w kierunku Mysłowic w Chełmku możemy zatrzymać się przy sklepie firmowym Dudziaka(jeśli kogoś na to stać)Dalej to już wcześniejsza nuda koniec ciekawych widokuw i dziury w asfalcie.
Brak zdjęcia
Luna
Postów: 249
Wysłana - 2 listopada 2011 o 20:45


Gregor w Chełmku byłam , nawet kupiłam tam skórzane spodnie , a Łukasz spodnie, buty i piórnik do moto . Ale jakbyś leciał dalej z Chełmka na Kraków to trasa jest OK asfalt jak pupa niemowlęcia ( prawie hehehe) po drodze widoki tez niczego sobie . Wylatując w Kryspinowie można zachaczyć o zalew a potem kierunek na Balice :))))) Tu małe odwiedziny a potem na Krzeszowice , Trzebinia...a dalej jak kto chce ::))))
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 3 listopada 2011 o 7:22


piszta piszta o tych trasach , tyle najechane i mało co tu jest , ludziska więcej śmiałości....
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Zakup porządnego zegarka
Rower jakie modele polecicie
Instalacja elektryczna

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu