Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Zamiast pić browara, wsiadaj na komara."

Forum » Motocykle » Wypożyczalnia motocykli

« poprzednia   1 2  następna »

Przewiń na dół
Brak zdjęcia
Inga
Postów: 5
Wysłana - 24 sierpnia 2011 o 22:41


Co sądzicie o wypożyczalni motocykli? Przypuśćmy są Alpy - piękne trasy dla motocyklistów, jedziecie sobie samochodem/autokarem na miejsce na kilka dni, tam macie zarezerwowane lokum, jest dostępny sprzęt bardzo dobrej jakości, pożyczacie i...sama przyjemność jeżdżenia po...raju dla motocyklistów, bo tak te trasy są nazwane. Odpadają koszty za paliwo na przejazd Polska - Austria, męczący dojazd i skraca się czas podróży.
O jakich motocyklach mowa? BMW F 650GS, BMW 650GS, BMW 1100GS BMW 1150GS, KTM ADVENTURE 950, KTM ADVENTURE 990.
Macie może jakieś inne propozycje do takiej wypożyczalni?
Proszę o opinie, uwagi, sugestie
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 24 sierpnia 2011 o 22:46


Ingo, otwierasz biznes, czy tylko tak masz zamiar sobie czysto teoretycznie podyskutować?
poza tym, gdybyś tu zajrzała....:)

http://omko.pl/forum/watek/17/powitalnia-tutaj-sie…

Zmieniono: 24 sie 2011, 22:50
Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 25 sierpnia 2011 o 9:32


Ktoś ma pomysł na biznes i szuka otwartych drzwi , szkoda że nie napisze wprost tylko taka ściema ...
Brak zdjęcia
Inga
Postów: 5
Wysłana - 25 sierpnia 2011 o 22:07


Halo, a kto tu ściemnia?
Nie chcę tylko teoretycznej dyskusji, nie chcę nikogo broń boże wykorzystywać...nie myślałam, że tego typu pytania stworzą taki problem.
Miron - mam dać link do strony internetowej? Powiesz że reklama.
Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 25 sierpnia 2011 o 22:19


A niby jak to wygląda co ? mieliśmy tu już kilku spamerów i naciągaczy więc się nie dziw że po takim poście tak to odbieramy.
Motocykle
Gekon
Postów: 135
Skąd: Wrocław
Wysłana - 26 sierpnia 2011 o 17:44


Moi drodzy a czy nie sądzicie, że o tym czy to jest SPAM czy reklama "na lewo" powinien zadecydować administrator(Sławo)?

Nawet jeżeli ktoś prowadzi taki biznes to nie widzę przeciwwskazań do rozpoczęcia na ten temat dyskusji.
Czy ktoś próbuje Was naciągnąć? Nie interesuje Was temat to przeskakujecie do innego :)

Ja osobiście chciałbym poznać przykładowe ceny takiej wycieczki. Tzn na ADVENTURA w najbliższym czasie mnie nie będzie stać, ani na GSa :D podróżować uwielbiam więc jest to jakaś alternatywa.
Bałbym się tylko o jedno. W domu się pakuje w torby/walizki bagażowe. Biorę ile się zmieści(nawet mając doświadczenie z pakowaniem TDMa) a na miejscu okazuje się, że kuferki są za małe :(

Pozdrawiam
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 26 sierpnia 2011 o 19:13


... więc zadałem grzeczne pytanie Indze, by mieć jakiekolwiek podwaliny do dyskusji, poza tym wydaje mi się (ale być może wcale nie mam racji), że przychodząc do jakiegoś towarzystwa, tym bardziej zabierając głos, rzucone zwykłe "dzień dobry" nie jest ujmą, co również zasygnalizowałem w moim poście...
Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 26 sierpnia 2011 o 19:33


Gekon napisał(a):
Moi drodzy a czy nie sądzicie, że o tym czy to jest SPAM czy reklama "na lewo" powinien zadecydować administrator(Sławo)?

Nawet jeżeli ktoś prowadzi taki biznes to nie widzę przeciwwskazań do rozpoczęcia na ten temat dyskusji.
Czy ktoś próbuje Was naciągnąć? Nie interesuje Was temat to przeskakujecie do innego :)

Ja osobiście chciałbym poznać przykładowe ceny takiej wycieczki. Tzn na ADVENTURA w najbliższym czasie mnie nie będzie stać, ani na GSa :D podróżować uwielbiam więc jest to jakaś alternatywa.
Bałbym się tylko o jedno. W domu się pakuje w torby/walizki bagażowe. Biorę ile się zmieści(nawet mając doświadczenie z pakowaniem TDMa) a na miejscu okazuje się, że kuferki są za małe :(

Pozdrawiam


Głębokie przemyślenia ... bardzo głębokie
Brak zdjęcia
gregor
Postów: 212
Skąd: Sosnowiec
Wysłana - 26 sierpnia 2011 o 23:09


Dzień dobry :)) a raczej dobry wieczór.moim skromnym zdaniem wypożyczalnia motocykli istnjeje w każdym cywilizowanym kraju,i jest to świetny sposób chociaż by na to by sprawdzić jaka maszyna Mi bardziej leży czy ewentualnie na jakiej wyglądam bardziej seksownie.No nie??:))
Motocykle
Gekon
Postów: 135
Skąd: Wrocław
Wysłana - 27 sierpnia 2011 o 12:10


Lepodar napisał(a):
poza tym wydaje mi się (ale być może wcale nie mam racji), że przychodząc do jakiegoś towarzystwa, tym bardziej zabierając głos, rzucone zwykłe "dzień dobry" nie jest ujmą, co również zasygnalizowałem w moim poście...


A to już inna sprawa, ale można też upomnieć przez Prywatną Wiadomość. Aby forum się rozwijało potrzeba mniej hermetyczności :)
Motocykle
wadera
Postów: 347
Skąd: Sopot
Wysłana - 27 sierpnia 2011 o 12:13


Aby forum się rozwijało potrzeba mniej hermetyczności :)
NARESZCIE,POPIERAM:))))
Brak zdjęcia
Inga
Postów: 5
Wysłana - 27 sierpnia 2011 o 17:56


Dzień dobry Lepodar :)
Witam wszystkich forumowiczów i dziękuję za ciekawą dyskusję.
Gregor - seksownie wyglądasz na swoim chopperze ;)
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 27 sierpnia 2011 o 22:26


... i jak miło się zrobiło :) Witam Cię Ingo, jakże się cieszę, że wpadłaś do nas, pięknie witając się i rozdając jak mniemam szczere uśmiechy. Pomysł wypożyczalni motocykli nie jest pomysłem młodym, bo i w Polsce i jak orientuję się w Europie jest takich miejsc instytucji jest bardzo dużo. Domyślam się, że plusem Twojego przedsięwzięcia jest konkurencyjna cena usług, bo w przeciwnym razie pomysł nie miał by sensu. Pierwsza sprawa, to motocykle wymienione przez Ciebie to maszyny szosowo-terenowe czyli trafiasz do jednej grupy moto maniaków. Druga sprawa, pisząc że zaoszczędzi to "męczący dojazd i skraca się czas podróży", to pragnę Ci zwrócić uwagę, że to portal motocyklowy i jazda jednośladem jest dla nas przyjemnością sama w sobie, więc wypowiem się za siebie, a nie za innych... absolutnie nie dociera to do mnie. Trzecia sprawa, pisząc, że jadąc samochodem odpadną mi koszty dojazdu, przypuszczam, że nie to miałaś na myśli. Ostatnia sprawa to koszty takiego wynajmu. Poniżej wklejam cennik z polskiej wypożyczalni, jednego tylko motocykla (nie wymienionego przez Ciebie w ofercie) więc jeśli możesz proszę ustosunkuj się do niego i zdradź nam jakie ceny oferujesz w swojej firmie, bo jak analizuję te poniższe, to prostują mi się dredy...



Mam nadzieję, że firma Twoja jeśli jeszcze nie działa, to będzie działać, czego Ci szczerze uśmiechając się przy tym życzę...:)
Motocykle
Gekon
Postów: 135
Skąd: Wrocław
Wysłana - 27 sierpnia 2011 o 22:41


No licząc, że standardowy wyjazd trwa 15 dni(10 dni urlopu plus 3 weekendy odjąć dzień na "powrót do rzeczywistości" przed pracą :)) to koszt wynajmu równa się 3300zł.
Cholera jakbym był tak nadziany aby dokładać sobie zbędne 3 patyki do wakacji to stać by mnie było na nową XJRe :D
Brak zdjęcia
gregor
Postów: 212
Skąd: Sosnowiec
Wysłana - 27 sierpnia 2011 o 22:59


Leo brutalu ustawiłeś nas ,,frontem do socjalizmu" ale i tak chciał bym zobaczyć ci z dredami:))
Brak zdjęcia
Inga
Postów: 5
Wysłana - 28 sierpnia 2011 o 0:31


Lepodar, moje uśmiechy zawsze są szczere :)
Wiesz, masz rację, powinnam się najpierw przywitać, a później dopiero prosić o dyskusję. Wierzę, że Ty też szczerze się do mnie uśmiechasz ;)
Ale do rzeczy. Cennik który wkleiłeś naprawdę szokuje cenami. Też rozglądałam się w necie za tego typu informacjami i ceny kształtują się od 150-300zł/24h. Jak to będzie wyglądało u nas? Chcemy przede wszystkim organizować wyjazdy i mieć do dyspozycji motocykle do ew. wypożyczenia. Jest sporo chętnych osób, które chcą jechac tylko na weekend żeby "pośmigać po winklach" - to tylko jeden przykład. Chcemy mieć w swojej ofercie hotel, motocykle, szkolenia...itd Cena będzie za całokształt, więc nie potrafię teraz odpowiedzieć ile będzie kosztował wynajem motocykla (sam wynajem też wchodzi w grę).
Jeśli chodzi o marki które na początku wymieniłam - tak, macie rację, trzeba dodać do oferty supersporty i turystyczno-sportowe.
Dziękuję za wasze opinie.
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 28 sierpnia 2011 o 2:30


Pomysł fajny, ale czy będą chętni ?? Myślę, ze "miejscowi" raczej nie, ale mogę się mylić.
A dlaczego nie, ponieważ patrząc na zblizony cennik ... no cóż ... mnie by nie było stać.
Ofertę bym rozreklamowała pod kontem "gości zagranicznych"
Chcemy mieć w swojej ofercie hotel, motocykle, szkolenia...itd

Hotel ... rozumiem, ze z mniejscem np. garażowym na motocykl, lub chociaż zadaszeniem ...
szkolenia, tego nigdy za wiele.
Wbrew pozorom, dorzuciłabym jeszcze jakieś "dwa" skuterki.
Życzę powodzenia :)
Brak zdjęcia
Inga
Postów: 5
Wysłana - 28 sierpnia 2011 o 7:56


Dzięki ;)
Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 28 sierpnia 2011 o 8:52


No to prawda , ceny powalają , ale nie ma co się dziwić skoro nad morzem za wypożyczenie skutera wołają 35 zł za godz. ! . Pomysł fajny ale nie bardzo relatywny z naszymi zarobkami :((
Brak zdjęcia
Cylon123
Postów: 2
Wysłana - 5 października 2013 o 19:55


Skoro tu już jestem, to opowiem wam jak się zaczęła moja pasja związana z motocyklami. Zaczęło się to od wypożyczalni. Kumpel zrobił sobie prawko, ale nie miał kasy na motocykl, więc wypożyczył sobie motor i wziął mnie na przejażdżkę. To była wypożyczalnia Rent&Ride z Łomianek. Goście, którzy tam pracowali naprawdę znali sie na rzeczy i potrafili zaszczepić we mnie pasję. Od tamtej pory kilkakrotnie korzystaliśmy z ich usług, aż w końcu kupiliśmy sobie własne motory. W każdym razie, gdyby ktoś pytał o dobrą wypożyczalnię, to właśnie Rent&Ride poleciłbym bez mrugnięcia okiem.

« poprzednia   1 2  następna »

Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Bałkany motocyklem
Jak się przygotować do dłuższej podrózy motocyklowej
Łańcuchy i zębatki

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu