Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Zamiast pić browara, wsiadaj na komara."

Forum » Motocykle » Studia dla mechanika motocyklowego ;)

Przewiń na dół
Motocykle
HubertusxD
Postów: 42
Skąd: Przasnysz
Wysłana - 5 sierpnia 2011 o 23:34


Witam! Przepraszam, że piszę w forum o motocyklach, ale chciałbym się zapytać, czy są jakieś studia dla mechaników motocyklowych? Niedługo będę stał przed decyzją o wyborze szkoły średniej. Znalazłem jedną w Warszawie jest to technikum "Klasa Suzuki - motocyklowa klasa autoryzowana" Portal "scigacz.pl" opisał tą klasę na swojej stronie http://www.scigacz.pl/Szkola,dla,mechanikow,motocy…
Wszystko ok tylko, że nie wiem co dalej z tym zrobić... Skończę tą szkołę, a co dalej ze studiami.Chciałbym kontynuować tą naukę. Motocykle i ich naprawa to moja pasja. Wiem, że niektórych to może śmieszyć, ale ja naprawdę to kocham ;) Dziękuję wszystkim za odpowiedzi ;) Pozdrawiam
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 7 sierpnia 2011 o 13:30


postaraj eis zagłębić w temat , jeżeli szukałeś a nie znalazłeś bo informacje są mało dostępne , gdyż pewnie jest jedna taka szkoła lub nawet sama klasa , musisz podzwonić do odpowiednich osób , może instytucji które ci doradzą .
Powiem ci na moim przykładzie : poszedłem do szkoły blacharskiej to była zawodówka , plany miałem takie aby iśc dalej do technikum i robić prace z tego co lubiłem, miała być otworzona klasa specjalna dla blacharzy , abyśmy mogli się wykazać , sklończyło sie tym że klasy nie otworzyli i normalnie przydzielili nas do klasy mechanicznej , i połowa moich kolegów zrezygnowała , ja tysz. bo nie po to kształciłem się na blacharza aby potem uczyć sie na Mechanika , a tego nie lubie..........
Musisz sie upewnić i niech ci to jakoś zagwarantują na piśmie z tym technikum................Powodzenia.
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Bałkany motocyklem
Jak się przygotować do dłuższej podrózy motocyklowej
Łańcuchy i zębatki

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu