Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Nie da ci żona nie da ci teść, tego co da ci silnik R6"

Forum » Motokraina.pl » zakładanie tematów "ogólnych"

Przewiń na dół
Motocykle
Gekon
Postów: 135
Skąd: Wrocław
Wysłana - 19 listopada 2009 o 12:42


Siemka
Mam prośbę.
Nie zakładajcie tematów tzw "Ogólnikowych", chodzi o tematy typu dyskusja o ciuszkach lub wyprawy motocyklowe. Po to jest podział forum na kategorie, jak się rozkręci to będzie pewnie podział na działy. Puki co jak ktoś chce rozwinąć temat na konkretne zagadnienie to niech założy nowy topic.
Jeżeli w tym samym temacie będziemy dyskutować o wyższości skóry nad tekstylią, ciuchami damskimi a unisex, czy producent A jest lepszy od producenta B to powstanie chaos.
Jeżeli ktoś zakłada temat Wyprawy, ludzi będą w tym samym temacie opisywać swoje wyjazdy a zarazem komentować już istniejące to nie muszę chyba mówić co z tego wyjdzie ;)
Chcesz opisać swój wyjazd? Załóż nowy temat w Turystyce. Chcesz się dowiedzieć czy lepiej się jeździ w skórze czy tekstyliach, załóż nowy temat albo dołącz się do rozmowy jeżeli taki konkretny temat istnieje ;)
ITD ITP ;)
Motocykle
Sito
Postów: 27
Wysłana - 21 listopada 2009 o 19:32


ja proponuje aby w każdym dziale pojawił się regulamin, co powinno w nim być i jak ma wyglądać post, wtedy nie będzie żadnych nieporozumień.
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 4 marca 2010 o 11:54


a ja mam pytanie (bo nie chcę zakładać dodatkowego tematu)
Jak się dodaje zdjęcia z imprez??
Czy każdy forumowicz, może dodać z imprez na których był np. zlot w Łagowie 2009??
czy tylko może poszczególne fotki do własnej galerii??

Motocykle
Sławo
Postów: 306
Skąd: Wrocław
Wysłana - 4 marca 2010 o 16:23


Zdjęcia z imprez może dodać każdy uczestnik - tworząc w ten sposób jedną dużą wspólną galerię dla danej imprezy. Taka była główna idea powstania tej strony.
W swojej galerii wrzucasz avatar do forum, zdjęcia które chcesz umieścić w artykule i ogólnie różne foty nie powiązane z żadnym konkretnym zlotem.

Zresztą chyba już to załapałaś, bo widziałem Twoje fotki z Motomikołajek.

Poza tym jest jeszcze 3. rodzaj galerii - galerie motocykli. Tam wrzucasz foty swojego sprzęta (tylko musisz go najpierw dodać - http://motokraina.pl/dodajmoto), jest osobna galeria dla każdego egzemplarza. Oprócz obecnego sprzęta możesz wrzucić też poprzednie, podając rok kupna i sprzedaży.

Na zdjęcia motocykli można głosować - na stronie głównej pojawia się najlepsze zdjęcie jako zdjęcie miesiąca. Może kiedyś będzie z tego jakiś moto-kalendarz ;]
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 4 marca 2010 o 16:28


a jak mogę usunąć fotkę z imprez jak mi się zdublowały??
Motocykle
Sławo
Postów: 306
Skąd: Wrocław
Wysłana - 4 marca 2010 o 17:02


Ra napisał(a):
a jak mogę usunąć fotkę z imprez jak mi się zdublowały??

Spróbuj teraz. Jak wyświetlisz stronę ze zdjęciem, to na samym dole powinien być link "usuń zdjęcie".
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 5 marca 2010 o 8:31


Dzięki działa :)
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Zloty w kalendarzu
Limit zdjęć
Nowy kalendarz imprez!

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu