Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Jestem stary niedołężny, ale motor mam potężny"

Forum » Imprezy motocyklowe » 17-19.06.2011 - "WooeReMka 2011" - zalew Dzierżno Małe k/Gliwic

Przewiń na dół
Motocykle
Dragi
Postów: 10
Skąd: Gliwice
Wysłana - 31 maja 2011 o 16:05


Witam

Tegoroczny zlot WooeReMka 2011 odbdzie się w przedostatni weekend czerwca tj. 17-19.06.2011r.
O pwodach ustalenia tejże daty zadecydowały zeszłoroczne perypetie związane z organizacją zlotu.
Więcej na ten temat znajdziecie na stronie http://www.wrmmc.pl lub http://www.wrm.org.pl w zakładce WooeReMka gdzie publikowana jest Gazetka Zlotowa, w której znajduje się już szczegółowy programu zlotu, skład kapel, konkursy itp.
Tych którzy już byli nie raz i się świetnie bawili - mam taką cichą nadzieje - to już chyba nie trzeba zapraszać - i tak sami przyjadą :)
A tych, którzy jeszcze nie dotarli na ten zolt do tej pory zapraszam do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi w Gazetce Zlotowej i wyciągnięcie stosownych wniosków :)

Gazetka Zlotowa WooeReMka poszła już do druku: http://www.wrm.org.pl/klub-motocyklowy-gazeta-zlot…
Motocykle
Dragi
Postów: 10
Skąd: Gliwice
Wysłana - 6 czerwca 2011 o 9:46


Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 6 czerwca 2011 o 10:15


jaki koszt?
Motocykle
Malin
Postów: 4
Skąd: Gliwice
Wysłana - 6 czerwca 2011 o 18:13


Koszt? kolego co za koszt? w życiu nie chodzi tylko o kaseeee wydaj pare groszy..... i baw się dobrze bo na tej imprezie nie będziesz się nudził !! warto naprawdę zobaczysz że poznasz nowych ludzi,wypijesz parę dobrych trunków :) i przede wszystkim relaks :) i ucieczka od spraw codziennych.

Piszę Ci tu jedno WOOOEREMKA czeka !! Pieniądze to nie wszystko.......ciesz się zdrowiem :D
Pozdrawiam
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 6 czerwca 2011 o 19:18


ależ drogi kolego, zobacz mamy dopiero 6.06, a ja już mam cztery zloty w kołach. Lekko licząc przede mną (jak dobrze pójdzie oczywiście) jakieś sześć, może siedem + oczywiście Festiwal im. Ryska Riedla. Uwierz grosze wydaję bez skrupułów, zawsze bawię się dobrze, zdrowie póki co dopisuje, choć mam podejrzenie, że mój psychiatra mnie oszukuje, a na nowe znajomości jestem otwarty jak dziwka w deszcz. Dlatego szanowny kolego, jak znasz koszt i możesz go ujawnić, to bardzo Cię proszę i podaj kwotę i do ku*wej nędzy nie daj się prosić. Również pozdrawiam...... :)
Motocykle
Malin
Postów: 4
Skąd: Gliwice
Wysłana - 6 czerwca 2011 o 22:50


Jak tylko poznam cenę wjazdu itd to szybko je tutaj umieszczę :D do ku*wy nędzy itd , itp :) Pozdrawiam :D
Motocykle
Dragi
Postów: 10
Skąd: Gliwice
Wysłana - 7 czerwca 2011 o 8:18


Lepodar napisał(a):
...... zdrowie póki co dopisuje, choć mam podejrzenie, że mój psychiatra mnie oszukuje, a na nowe znajomości jestem otwarty jak dziwka w deszcz.........:)


Dobre to było - uśmiałem się po pachy:)

Chopcy bez emocji - gadałem z kumplem z WRM i koszty nie są żadną tajemnicą - wjazdówka wychodzi na poziomie 40zeta.
W tym masz zajbistą zabawę na piątek i sobotę, pole namiotowe, zajebisty klimat imprezy, browarka i znaczek zlotowy zlotowy - i nie wiem czy o czymś nie zapomniałem.
LwG

Zmieniono: 7 cze 2011, 8:19
Motocykle
Malin
Postów: 4
Skąd: Gliwice
Wysłana - 8 czerwca 2011 o 21:42


Wlot na zlot:

* Kierownik - 40zł - znaczek, jedno piwo
* Kierowniczka - Free - bez gadżetów
* Pasażer 15zł - bez gadżetów
* Pieszy 20zł - bez gadżetów

W cenie: pole namiotowe, koncerty, atrakcje
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 8 czerwca 2011 o 22:03


kocham Was koledzy z Gliwic, będę na 100% :))
Motocykle
Dragi
Postów: 10
Skąd: Gliwice
Wysłana - 13 czerwca 2011 o 12:33


Jak ktoś by chciał zapolować to na Katowickim AntyRadiu od poniedziałku 13.06. do piątku 17.06. są do wydzwonienia podwójne zaproszenia na zlot WooeReMka 2011.

www.wrm.org.pl

Życzę miłego nasłuchiwania :D
Motocykle
Malin
Postów: 4
Skąd: Gliwice
Wysłana - 19 czerwca 2011 o 14:39


W imieniu klubu WRM MC POLAND dziękuje wszystkim za tak liczne przybycie na zlot WooeReMka 2011 mam nadzieję że bawiliście się zajebiście i zobaczymy się w przyszłym roku !!! Jeszcze raz DZIĘKUJEMY :)
Brak zdjęcia
kryha
Postów: 1
Skąd: Gliwice
Wysłana - 19 lipca 2011 o 15:38


To był mój najbardziej udany zlot ! POZDRAWIAM
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

gra v polshe
Tory wyścigowe w Polsce
XI OGÓLNOPOLSKI ZLOT MOTOCYKLOWY - ŁASIN 2019

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu