Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Stelaż, klatka i duża zębatka"

Forum » Dyskusje niekoniecznie motocyklowe » "armatura" kontra "plastik"

Motocykle
WĄSKI
Postów: 22
Skąd: Kłodawa
Wysłana - 20 kwietnia 2011 o 22:54


Gregor, jestem ZA - też to przerabiałem. Motto: jak Cię nie widzą to Cię usłyszą jakoś mi nie przemawia.
Po pewnym ,,czasie" szumy z silnika bardziej podniecają, co nie oznacza że nie nienawidzę pustych wydechów - nawet je lubię - ale u innych - na zlotach , byle nie w kolumnie jadąc za takim . A zdarzało się .
Ech gdyby mu wszystkie hu..e wyrosły które mu nawciskałem toby wyglądał jak jeżozwierz :) ;) ;)
Brak zdjęcia
gregor
Postów: 212
Skąd: Sosnowiec
Wysłana - 21 kwietnia 2011 o 8:51


dzieki miło przeczytac .ze ktoś mysli podobnie.Każdy z nas jest przecież inny więc nie bądzmy postrzegani jako stado bezmyslnych baranów.
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 21 kwietnia 2011 o 9:24


gregor napisał(a):
Puste wydechy piekna sprawa mówie wam;przez pierwszych 100km lub dla lansu.Po 300km już tak nie cieszą,a po500 to już tortura poprostu czache roz...dala,.....

WĄSKI napisał(a):
.... co nie oznacza że nie nienawidzę pustych wydechów - nawet je lubię - ale u innych - na zlotach , byle nie w kolumnie jadąc za takim ....


No i poniekąd się z Wami zgodzę ..... jazda za "pustym wydechem" koszmar, ale jak się ma samemu puste, (ja tokowe mam), nie przeszkadzają w jeździe dalekiej. Przynajmniej moje mi nie przeszkadzają :)
No, ale każdy może mieć inne odczucia :)

Szkoda, ze temat rozwinął się tylko i wyłącznie o wydechach "armaturek", ale co z tymi "plasticzanami" i ich wyprzedzaniem znienacka, i czy jest antypatia między jednymi, a drugimi ??

Zmieniono: 21 kwi 2011, 10:33
Motocykle
marcin113
Postów: 207
Skąd: Bełchatów
Wysłana - 21 kwietnia 2011 o 9:34


Osobiście uwielbiam głos "pustego wydechu" armaturki.
Po świętach idę z moim wydechem na zabieg odchudzania.
http://www.youtube.com/watch?v=RKTdkJ7dDxc
NA tym filmiku jest zaprezentowane jak mój wydech sobie gra. Film słabej jakości ale chodziło o głos a nie o wrażenia wizualne.

Jak dla mnie określenie "plastik" odnosi się tylko do 2 rzeczy.
Po 1 skuter o poj mniejszej niż 125
Po 2 wytapetowana dziewczyna w wieku do 18 lat.

Jedyne zastrzeżenia jakie miałbym do "przecinaków" to żeby nie pojawiali się z "dupy maryny" i nie pokazywali swoich umiejętność albo ich braku na drogach publicznych.
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 21 kwietnia 2011 o 10:04


marcin113 napisał(a):
......
Jedyne zastrzeżenia jakie miałbym do "przecinaków" to żeby nie pojawiali się z "dupy maryny" ....

"przecinak" idealnie pasuje :)))
ja bym bardziej powiedziała ..... znikąd lub jak widno :)

p.s. marcin .... taki młody, a tak mądrze gada no :)

Brak zdjęcia
Bogda
Wysłana - 21 kwietnia 2011 o 10:21


Kochani czytajcie uważnie i ze zrozumieniem posty a nie denerwujcie się jednym zdaniem wyrwanym z całej wypowiedzi ....Zawsze i wszędzie są wyjątki , a te pozytywne wyjątki mam nadzieje że są tu na oMKo :))))
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 21 kwietnia 2011 o 12:16


Zgadzam się w 100% z Misiolem, bo nie sprzęt, a ludzie jeżdżący na mim albo mają olej we łbie, albo fekalia. Widziałem w Strobinie głąbów zakopujących choppery w piachu, pamiętam jak podczas powrotu ze Świdnicy, na stacji benzynowej młody chłopak skuterem chciał zaimponować (chyba) nam, a był tam prócz mnie Denny, Spike i Sami, ruszając z kopyta i z piskiem wyjechał na główną drogę, prawie pod koła jakiegoś przejeżdżającego auta. W ubiegłym sezonie kierowa Tico przed samym rondem wyprzedził mnie i zaczął gwałtownie hamować. Zaczęło mi rzucać dupą, szczęśliwie wyhamowałem, podjechałem mu pod otwarte okno i co widzę. Facet z włosami zaczesanymi "na pożyczkę", na twarzy okulary jak denka coca-coli, obok chyba ważąca ze 120 kg żona. Odzywam się więc grzecznie: "jeździsz Tico, obok siedzi kaszalot, prawdopodobnie masz mała fujarę, czy to twój sposób na leczenie kompleksów?" prócz strachu w oczach i karpika na jego gębie niczego więcej nie zauważyłem, a profilaktycznie starałem się nie wciągać powietrza nosem... Co do plastików, to fakt, niektórzy jeżdżą dość...specyficznie :)
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 21 kwietnia 2011 o 12:24


Leo, ale to nie o tym mowa .... Tu nie chodzi ogólnikowo o ludzi i ich zachowanie.

Tu chodzi tylko i wyłącznie o to, co denerwuje "przecinaków" (bardzo mi się podoba to słowo) w "armaturach" i na odwrót.
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 21 kwietnia 2011 o 12:36


wiem rozumiem, że odbiegłem od tematu, chciałem powiedzieć, że jednakowo drażnią mnie wszystkie głąby poruszające się po drogach, wczoraj na autostradzie byłem świadkiem, jak panienka w golfie podczas jazdy sms-a pisała....
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 21 kwietnia 2011 o 12:45


Lepodar napisał(a):
.... byłem świadkiem, jak panienka w golfie podczas jazdy sms-a pisała....

a jakby pisała, jadąc motocyklem ;>
mam kolegę który to potrafi :)


i wcale mnie to nie drażni, wręcz przeciwnie ubawiłam się :)
ale jakby to robił "sportowiec", to nie wiem, czyby mnie to nie wqrzyło ....

Zmieniono: 21 kwi 2011, 13:24
Motocykle
Misiol
Postów: 176
Skąd: Wrocław
Wysłana - 21 kwietnia 2011 o 13:04


Ten SMS przeszedł do historii :)
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 21 kwietnia 2011 o 14:14


wracając do esa na moto,
http://www.youtube.com/watch?v=N6x3SkAImJg
to chyba jest różnica między .... a sportowo-turystycznym

czy to nie jest kolejny dowód, ze tak zwani chopper-owcy sa rozsądniejsi, a "przecinaki" niedojrzali ??

Zmieniono: 21 kwi 2011, 14:17
Motocykle
WĄSKI
Postów: 22
Skąd: Kłodawa
Wysłana - 21 kwietnia 2011 o 17:15


Kochani, musimy być różni i z różnymi upodobaniami . I muszą być tacy ,,do rany przyłóż'' i tacy co wkurzają,- choćby żeby było na kogo nawyzywać i nawciskać mu takich i owakich, upuszczając przy tym troszkę swojej pary która gromadzi się w człeku - każdym! A gdzieś- kiedyś od czasu do czasu trzeba ,,zaryczeć" - byle nie w domu!!!. Przerabiałem to : już po tygodniu człowiek nie wie co z fujarą zrobić :) :) :) .
Brak zdjęcia
gregor
Postów: 212
Skąd: Sosnowiec
Wysłana - 21 kwietnia 2011 o 17:46


Drogie panie drodzy panowie,uważajcie na innych nie wszyscy są tak doskonałymi kierowcami jak my.To dobra zasada i wiele razy ratowała mi dupsko,spróbujcie sami.
Brak zdjęcia
Yasny
Wysłana - 21 kwietnia 2011 o 18:28


Kubuś napisał(a):
no tobie może nie, ale mnie ryk knuckleheada o 7 potrafi przyprawić o zawał serca, zwłaszcza że śpię przy uchylonym oknie zawsze, też armaturowcy (dziwna nazwa, dopiero dzisiaj się z nią miałem okazję zapoznać) mają swoje za uszami!

Jeżeli ta muzyka Ci się nie podoba,to może powinieneś pojeździć na rowerku,a nie pchać się w stado os....
One jeżdżą cichutko,a może wrotki.....może hulajnoga...patrz ile masz możliwości....
A w domu otwórz sobie okno od strony podwórka ..... i po problemie ... :)))
Motocykle
Kubuś
Postów: 241
Skąd: Tworóg
Wysłana - 21 kwietnia 2011 o 19:14


jeju nie lubię tego larma i tyle, jak ludzie przelatują koło mnie ścigaczami setką na 2 i odcięciu to też mnie kurica łapie, ogólnie nie lubię larma, tyle z mojej strony w tym temacie
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 21 kwietnia 2011 o 19:40


WĄSKI napisał(a):
.....już po tygodniu człowiek nie wie co z fujarą zrobić :) :) :) .


Wąski ja Cie przepraszam, ale co Twoja fujara (no chyba, ze nie Twoja) ma z tym wszystkim wspólnego ??
ona reaguje na dźwięki z tłumika ?? :)

Motocykle
kolczyk
Postów: 542
Skąd: Elbląg
Wysłana - 21 kwietnia 2011 o 20:09


.........jeżdżę tym na co mnie stać!
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 21 kwietnia 2011 o 20:12


Kolczyk uwierz mi, że ja tez :)

ale nie o to chodzi w tym temacie :)
Motocykle
kolczyk
Postów: 542
Skąd: Elbląg
Wysłana - 21 kwietnia 2011 o 20:16


armatura czy plastik wybór należy do mnie :)

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Zakup porządnego zegarka
Rower jakie modele polecicie
Instalacja elektryczna

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu