Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu"

Forum » Motocykle » Skąd wzięła się fascynacja motocyklami?

Przewiń na dół
Brak zdjęcia
Natka
Wysłana - 17 listopada 2009 o 0:58


.

Zmieniono: 22. mar 2010, 14:14
Motocykle
Sito
Postów: 27
Wysłana - 17 listopada 2009 o 15:36


No wiec teraz ja się wypowiem :)

Moja historia zaczęła się od zdania w szkole podstawowej karty motorowerowej, wtedy także dostałem o rodziców mój pierwszy motorower "Simson" nigdy nie zapomnę wspaniałych chwil których na nim spędziłem. Jak dziś pamiętam moja pierwsza przejażdżkę na nim, jechałem ok 60km/h a wydawało się jakbym jechał 1000 :) Od tej pory moja zafascynowało mnie to hobby. Z wiekiem coraz bardziej brakowało mi prędkości, tak wiec z Simosna przesiadłem sie na Aprile RS 125, która miała 42 KM a V-max bliski 200 Km/h Był to mój pierwszy poważny motor, mieszkam w małej wiosce wiec było na nim gdzie pojeździć, puste drogi, bardzo rzadkie patrole policji, warunki wręcz idealne. Parę lat spędziłem na Ty motocyklu, niedawno przezuciłem sie na Suzuki Bandit i mysle ze jak narazie przy nim pozostane :)
Motocykle
Wojtas
Postów: 56
Wysłana - 18 listopada 2009 o 13:01


Moja milosc do motyckli tez zaczela sie o korty motorowerowej.
Pierwszymi dwoma kułkami bylo skuter. Całkiem przyjemnie sie jeźdzlo na nim. Potem w pojawil sie nastepny skuter. Na poczatku roku kupilem Aprilke ze skrzynia manualna (5 biegow) i jeździlem nia caly sezon po czym sprzedalem. Teraz plnuje na wiosne kupic cos wiejszego i pielegnowac moja druga miłosc
Motocykle
glowek
Postów: 85
Wysłana - 26 grudnia 2009 o 13:41



gralismy kiedys z bracmi i kolegami w koszykowke za domem ale wredna sasiadka (ktorej przeszkadzal halas) zaplacila menelom zeby scieli nasz kosz (ktory sami zbudowalismy) i z zemsty wygrzebalismy z bud. gospodarczego starego komara i zaczelismy ujezdzac potwora bez tlumika.
to byly pierwsze chwile na prawdziwym motorze (wczesniej mialem wigry)

pozniej obejrzalem film torque i bardzo spodobaly mi sie motory
wtedy zrozumialem ze na komarze nigdy nie wskocze na pedzacy pociag
i kupilem inny motor troche mocniejszy ale komara dalej mam i jeszcze go zespawam zeby jeszcze kiedys wyruszyc w podroz
Motocykle
RedShadow
Postów: 82
Skąd: Wrocław
Wysłana - 29 grudnia 2009 o 10:30


U mnie pasję zapoczątkował ojciec który w młodości miał ETZ 250 i często opowiadał jak to fajnie się jeździło. A totalnie mi odbiło jak w promocji do katalogu samochodów dostałem katalog Motocykle Świata. Jak zacząłem patrzeć tak nie skończyłem do tej pory :)
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Bałkany motocyklem
Jak się przygotować do dłuższej podrózy motocyklowej
Łańcuchy i zębatki

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu