Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Nie da ci żona nie da ci teść, tego co da ci silnik R6"

Forum » Tuning » Cross 50 SkyTeam St50 tuning na 110

Przewiń na dół
Motocykle
Karol
Postów: 5
Skąd: Suwałki
Wysłana - 23 marca 2011 o 20:35


Siema. Mam crossa 50 4t SkyTeam ST50 (ATV) i chciał bym stuningować go. Motor jest wielki , wielkości 250ccm.


Mam zamiar zakupić:
- Cylinder 110 ccm
- Wał 110
- Głowice 110
- Gaźnik (Nie jestem pewien, bo dysza większa powinna wystarczyć)
- No i zębatki, chcę kupić takie żeby leciał około 110 km/h.

Miałem choppera 50Łoś. Siedział tam cylinder 70 i leciał 90 km/h z zębatkami 14 na 36 o ile się nie myle, więc mam nadzieje że na 110 cross atv będzie leciał te jakieś 110 i mocy żeby też mu nie zabrakło. Obecnie siedzą z przodu nie wiem a z tyłu około 70 zębów i leci 60 km/h.

HELP

Najwięcej problemu mam z tymi zębatkami, bo nie daleko miasta są piaski i też lubię tam pośmigać, ale spora prędkość też by się przydała. Więc, jak ? Dobrze myślę ??

Może takie zębatki jak w chopperze, bo mocy mial za****** duzo.

Pomóżcie !!!
Motocykle
Kubuś
Postów: 241
Skąd: Tworóg
Wysłana - 23 marca 2011 o 21:04


aleś to chaotycznie napisał :D nie wiem jakie tam masz koła w tym chińczyku, ale ja bym dał set 14/42 o ile taki istnieje
Motocykle
Karol
Postów: 5
Skąd: Suwałki
Wysłana - 23 marca 2011 o 21:18


Z przodu 21 cali z tyłu 18 cali. 14/42 nie za duży ?
Motocykle
Kubuś
Postów: 241
Skąd: Tworóg
Wysłana - 23 marca 2011 o 21:22


no jak ci na prędkości zależy to raczej nie, jak to się w moich stronach mówi, albo rybki, albo akwarium, więc się zastanów na czym ci bardziej zależy i dobierz taki zestaw, żeby to osiągnąć
Motocykle
Karol
Postów: 5
Skąd: Suwałki
Wysłana - 23 marca 2011 o 21:25


Myślę że na prędkości, tak do 100+ żeby leciał. I to by wystarczyło. jak bym zrobił tak 110 że to max już. To myślę że i mocy bym troche za oszczędził, żeby przyśpieszenie też miał a nie, ze 100 km/h to na prostej długiej i to długo to rozbuiwać. Żeby przyśpieszenie miał i speeda do 110. i luz tylko jakie to zębatki do tego mego chinolka :]?? HELP
Motocykle
Kubuś
Postów: 241
Skąd: Tworóg
Wysłana - 23 marca 2011 o 21:41


no wiesz, ogólnie jest tak, że mała zębatka z przodu i duża z tyłu, to spora moc i przyspieszenie, ale V-max pod psem, i na odwrót, większa z przodu, mniejsza z tyłu spory V-max i słabsze przyspieszenie, musisz pójść na jakiś kompromis :)
Motocykle
Karol
Postów: 5
Skąd: Suwałki
Wysłana - 24 marca 2011 o 17:19


No tak, wiem . Ale mi chodzi o to ze jak wsadze za małą zębatkę z tyłu to mocy nie będzie miał tyle zeby się rozpedzić do tego np 110. więdz chcem dbrac taką zębatke zeby mocy przyzwoicie mial na rozpedzenie sie i V- max ten. A no i jak kumpla wezme zeby dobrze szedl.
Motocykle
Karol
Postów: 5
Skąd: Suwałki
Wysłana - 27 marca 2011 o 18:12


HELP . Pomorzecie ?
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Sciągacz co warto jest kupić
Szukam kasku
System do kierowania firmą logistyczną

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu