Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Stelaż, klatka i duża zębatka"

Forum » Dyskusje niekoniecznie motocyklowe » KOBIETY NA MOTORY

Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 9 marca 2011 o 10:57


Rozumiem aluzję (szkoda że tylko do mnie) , mój błąd , przepraszam , teraz zawsze w temacie , krótko i zwięźle.
Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 9 marca 2011 o 11:02




Wygoda jak najbardziej , jednakże pamiętajmy o bezpieczeństwie , nie raz nie warto się lansować kosztem zdrowia . Ma i powinno być wygodnie ale jak najbardziej bezpiecznie.
Zwróćcie uwagę na protektory chroniące barki , łokcie i dość szeroki integralny pas nerkowy.

Zmieniono: 9 mar 2011, 11:03
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 9 marca 2011 o 11:14


Miron napisał(a):
Rozumiem aluzję (szkoda że tylko do mnie) , mój błąd , przepraszam , teraz zawsze w temacie , krótko i zwięźle.

Jak Cię huknę ...... to zobaczysz
Nie było to tylko do Ciebie
.... zauważyliście foto które dodała Bogda i potem poleciało ....


Nie popadajmy ze skrajności w skrajność ....

Można sobie pożartować w każdym temacie, dołożyć nutkę humoru, ale nie koniecznie z każdego tematu robić "rozmowy w tłoku"


Bogda nutę dołożyła, Ty nutkę dołożyłeś ...., Leoś nutkę dołożył, ..... i wyszła cała partykuła :)

Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 9 marca 2011 o 11:43


Miron napisał(a):
...
... nie raz nie warto się lansować kosztem zdrowia . ....


Ale też można się lansować, w stroju bezpiecznym ....

Każdy z nas wie, ze powinniśmy być ubrani bezpiecznie, ale tak szczerze, powiedzmy sobie, czy jesteśmy, czy zawsze zwracamy uwagą na nasze bezpieczeństwo ??

Czy nie jest sympatycznie popatrzeć na taka motocyklistkę:



niż no taką:



Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 9 marca 2011 o 12:29


Ra napisał(a):



Zgadza się że ładnie wygląda , ale czy jest bezpieczna ? Po wyglądzie kombinezony widać że raczej nie . pewnie można by znaleźć inny który równie atrakcyjnie pokazywał jej kształty a dawał więcej bezpieczeństwa.



Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 9 marca 2011 o 12:44


Pierwsza najszybsza kobieta na świecie w roku 2008

http://motokult.pl/najszybsza-na-swiecie-motocykli…
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 9 marca 2011 o 13:10


a ja w dupę węża i tak wiem, że mam rację i ch...!!!!:))))
Motocykle
Kosek
Postów: 225
Skąd: Kelheim
Wysłana - 9 marca 2011 o 13:14


W temacie KOBIETY NA MOTORY - jestem jak najbardziej za. W temacie ubiór - jestem jak najbardziej za bezpiecznym, pomijając fakt, że również jestem wzrokowcem jak większość facetów, uważam, że kobieta ubrana w porządny ubiór motocyklowy na motocyklu, zdaje sobie po prostu sprawę z istniejących zagrożeń i w moich oczach właśnie ta jej wiedza robi ją piękną, mimo, że strój nie zawsze dodaje, a wręcz ujmuje jej walorów estetycznych.
Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 9 marca 2011 o 13:21


Daleko nie trzeba szukać , popatrzmy na nasze motonitki. Ubrane estetycznie , bezpiecznie , przemyślnie z głową i atrakcyjności im to nie ujmuję
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 9 marca 2011 o 13:33


Kosek napisał(a):
... uważam, że kobieta ubrana w porządny ubiór motocyklowy na motocyklu, ... w moich oczach właśnie ta jej wiedza robi ją piękną, mimo, że strój nie zawsze dodaje, a wręcz ujmuje jej walorów estetycznych.


No to teraz wiem, jak się ubierać, i wyrzutów nie mam, że w "pantalonach" jeżdżę ;)

Miron napisał(a):
.... popatrzmy na nasze motonitki. Ubrane estetycznie , bezpiecznie , przemyślnie z głową i atrakcyjności im to nie ujmuję


Chorender, nie zawsze jestem tak ubrana ...., ale moze jednak mi nie ujmuje .... ;)




Zmieniono: 9 mar 2011, 13:36
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 9 marca 2011 o 13:36


a ja i takk mam rację!!!! :))))
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 9 marca 2011 o 13:40


ale w czym ?? bo nie doczytałam :)
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 9 marca 2011 o 13:41


rację!!! i to nie ważne!! :))
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 9 marca 2011 o 13:42


tak Leoś, tak ..... jak każdy facet, wy zawsze macie racje :)))
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 9 marca 2011 o 13:43


no...........!!!!! :)))
Motocykle
Michal V-R
Postów: 352
Skąd: Warszawa
Wysłana - 9 marca 2011 o 14:53


To ja sie musze wypowiedziec, stroj musi byc bezpieczny, przedewszystkim, bo co z tego ze laska bedzie wygladac zajebiscie a nic jej chronic nie bedzie, to po pierwszej glebie juz nie bedzie laska. Z ubraniem u kobiet jest tak samo jak z nogami i tak pozniej idzie na bok :-D, wiec pointa jest jedna - ubranko bezpieczne
Motocykle
Kubuś
Postów: 241
Skąd: Tworóg
Wysłana - 9 marca 2011 o 16:14


Chorender

jako że mnie Kacper ostatnio mianował omkowym nadwornym polonistą to ładny ortograf Ru ^^
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 9 marca 2011 o 16:54


no Kuba, czy polonista to nie wiem, ale wiem na pewno, niezwykle odważny
z Ciebie facet ^^ :)))))
Motocykle
Kubuś
Postów: 241
Skąd: Tworóg
Wysłana - 9 marca 2011 o 19:06


nie przeczę ^^
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 9 marca 2011 o 19:33


Jak dla mnie to kobitka powinna mieć strój ( spodnie) lekko obcisłe ,aby pokazała na świat swoja pupę , kurteczka u góry luźniejsza aby podkreślić biust , a u dołu obcisła aby podkreślić bioderka rzecz jasna , a co do bezpieczeństwa to każdy strój ma jakieś protektory , ochraniacze , i to chyba już jest standard .......
Wszyscy wiemy że każda kobieta na moto chce pokazać się jak najlepiej ,aby tacy gamonie jak my, zapuszczali gały za nimi i ślinili sie hahahhahaha

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Kupno starego domu do remontu
Zakup porządnego zegarka
Rower jakie modele polecicie

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu