Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Zadbany motocykl to bezpieczny motocykl"

Forum » Akcesoria motocyklowe » Alarmy i Blokady z Alarmami

Przewiń na dół
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 6 marca 2011 o 10:29


Jest wiele opinii na temat Alarmów i blokad , tysiące opisów lecz nie koniecznie zgadzają się z danym produktem , często sprzedający piszą że to jest produkt markowy , bardzo dobry i niezawodny a do tego kosztuje zaledwie 40/50 zł ........
Wpisujcie tutaj swoje opinie na temat alarmów i blokad aby pomogło to innym w wyborze takowego produktu ( dobrego i sprawdzonego)

Nie zaśmiecajmy tego postu tekstami typu " chyba jest dobry bo kolega mówił " jeżeli kolega wie to niech sam napisze swoją opinie , plusy jak i minusy
najlepiej by było wpisywać własne doświadczenia bo to jest bardziej wiarygodne .

Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 6 marca 2011 o 10:33


Jak dla mnie, z mojego doświadczenia, blokada na tarcze jest dobra, tylko trzeba o niej pamiętać, ze się założyło :)
Prosta a jak do tej pory niezawodna.

Zmieniono: 6 mar 2011, 10:33
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 6 marca 2011 o 10:44


ORa napisał(a):
Jak dla mnie, z mojego doświadczenia, blokada na tarcze jest dobra, tylko trzeba o niej pamiętać, ze się założyło :)
Prosta a jak do tej pory niezawodna.


Ogladałem ostatnio program na temat zapięć, blokad , pokazywali jak szybko można się takiej blokady pozbyć i byłem w szoku ile , i jak szybko to zajmuje i co trzeba użyć , z jaką bardziej sie męczyli a z jak nawet palcem nie kiwnęli i była otwarta .
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 6 marca 2011 o 11:46


http://www.motocykl-online.pl/artykuly/test-blokad… <----- tu jest fantastyczny artykuł na temat blokad, ale było by fajnie faktycznie, jak byście z własnego doświadczenia cos napisali.
Ja napisałam i Kasper na ziemie mnie spuścił ;)
Motocykle
Michal V-R
Postów: 352
Skąd: Warszawa
Wysłana - 6 marca 2011 o 14:14


Ra napisał(a):
Jak dla mnie, z mojego doświadczenia, blokada na tarcze jest dobra, tylko trzeba o niej pamiętać, ze się założyło :)
Prosta a jak do tej pory niezawodna.

Do takich blokad mozna dokupic linke specjalna, ktora rozciagasz od blokady na kiere i wtedy nie zapomnisz odpiac jej. A co do samych blokad, dobra blokada musi byc droga, bo jest wykonana z odpowiednich stopow stali.
Nie ma sensu kupowac blokady ponizej 200zl, bo bedzie latwa do sforsowania, ceny dobrych blokad ksztaltuja sie od ponad 200 zl do ponad tysiaca - lancuchy, by sie przypiac do krajobrazu, to chyba najskuteczniejsze zabezpieczenie. Ja polecam blokady Abusa, zamki nie do otwarcia i rakami tez nie da rady



Zmieniono: 6 mar 2011, 14:16
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Hulajnoga elektryczna czy rower elektryczny
Intercom
Jakie spodnie motocyklowe wybrać?

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu