Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Motocykl jest jak wódka - poniżej pół litra nie opłaca się kupować"

Forum » Akcesoria motocyklowe » Ubiór - Opinie

« poprzednia  1 2 3 4   następna »

Przewiń na dół
Motocykle
rainbow
Postów: 11
Skąd: Zielonka
Wysłana - 20 kwietnia 2012 o 19:49


ja ubrań nie kupiłabym przez internet. dziś przymierzałam kurtki i kombinezon u znajomego i niby moj rozmiar, ale tu cos odstaje, tam nie jest całkiem jak powinno itp. (a w kombinezonie dół dobry góra już nie :D) dla mnie za duże pieniądze zeby ryzykowac, a bawić sie w odsyłanie i wymienianie później to nie na moje zdrowie :)
muszę mieć ubranie w rękach przed zakupem, no ale co kto lubi, pewnie sa i zadowoleni z zakupów przez internet :)
Brak zdjęcia
Tess
Postów: 3
Wysłana - 17 maja 2012 o 18:01


Hej,
niedawno kupiłam swój pierwszy motocykl a stroju nadal nie ma. Mam Fazera 600 i co dwa tygodnie przejeżdżam ok 1500 km. Pileni szukam kurtki odpowiedniej zarówno na dłuższe trasy jak i jazdę po mieście. Rozumiem, że w takim wypadku tekstylna lepiej się nadaje? Czy znacie jakąś firmę w której ofercie znajdę szerszą gamę kolorów niż czerń/niebieski/czerwień?
pozdrawiam
Brak zdjęcia
BartekKw
Postów: 7
Wysłana - 20 stycznia 2014 o 8:23


Ja często jeżdżę pod Berlin, bo jest tam dość spory sklep z rzeczami do motocykli, w tym z ubraniami. Przez internet ale droższe rzeczy lepiej przymierzyć, zobaczyć jakość itd.
Brak zdjęcia
thedw
Postów: 3
Wysłana - 22 czerwca 2014 o 22:05


Jeżeli ktoś szuka rzeczowych testów ubrań, polecam www.youtube.com/user/motobandaTV
Brak zdjęcia
Jan
Postów: 1
Wysłana - 18 stycznia 2022 o 22:15


Cześć! Czy jesteście w stanie polecić wysokiej jakości rękawic motocyklowych? Jestem młody w tej branży, potrzebuję wiedzy i Waszych opinii aby wybrać odpowiednie [url=https://czteryslidery.pl/asortyment/odziez/rekawic…]rękawice motocyklowe[/url]
Brak zdjęcia
Piotrek
Postów: 153
Wysłana - 1 lutego 2022 o 12:43


Lepsza jest zbroja czy buzer? Co nosicie?
Brak zdjęcia
Kamil
Postów: 343
Wysłana - 1 lutego 2022 o 13:28


Na to kurtka motocyklowa z wyjętymi ochraniaczami. Rano zakładam i przez cały dzien nie zdejmuje. Jak jest upał to w samej zbroi a kurtkarze się gotują. Turystyka mieszana z ukierunkowaniem na jazdę niż zwiedzanie kościołów. Jestem zadowolony z takiego combo. Mam dobrze dopasowaną zbroje więc czuję sie bardzo komfortowo i do tego bezpiecznie.

Zerknij sobie na ten filmik:

https://www.youtube.com/watch?v=OJFqg3V53YE

Konkretnie opisane są tutaj wady i zalety pierwszej oraz drugiej opcji.

« poprzednia  1 2 3 4   następna »

Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Hulajnoga elektryczna czy rower elektryczny
Intercom
Jakie spodnie motocyklowe wybrać?

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu