Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Zadbany motocykl to bezpieczny motocykl"

Forum » Motocykle » Jaki motocykl chcielibyście mieć w przyszłości

« poprzednia   1 2 3  następna »

Przewiń na dół
Motocykle
RedShadow
Postów: 82
Skąd: Wrocław
Wysłana - 15 listopada 2009 o 16:02


No właśnie, jaki jest wasz motocykl marzeń i dlaczego ten, a nie inny.
Motocykle
Junior
Postów: 293
Skąd: Kalisz
Wysłana - 15 listopada 2009 o 16:47


fazer 1000 jest piękny i tyle :)
Motocykle
RedShadow
Postów: 82
Skąd: Wrocław
Wysłana - 15 listopada 2009 o 17:13


Ja chciałbym mieć Suzuki GSX 1400 albo Yamahe XJR 1300. Klasyczna linia nakeda połączona z silnikiem jak w lokomotywie to jest to co mnie kręci :D
Brak zdjęcia
Natka
Wysłana - 15 listopada 2009 o 23:32


Hm ze mną jest dziwnie, bo jeśli przejadę się motocyklem to albo się w nim zakocham albo nie. Nie ważne czy jest piękny i ile ma koni, ważne żeby umiał się ze mną zgrać :-) Dla przykładu; z Hondą Hornet czytaliśmy sobie w myślach, ale z Suzuki DL650 nie bardzo.
Motocykle
Sławo
Postów: 306
Skąd: Wrocław
Wysłana - 16 listopada 2009 o 9:56


natka napisał(a):
Hm ze mną jest dziwnie, bo jeśli przejadę się motocyklem to albo się w nim zakocham albo nie. Nie ważne czy jest piękny i ile ma koni, ważne żeby umiał się ze mną zgrać :-) Dla przykładu; z Hondą Hornet czytaliśmy sobie w myślach, ale z Suzuki DL650 nie bardzo.


nie przejmuj się, kobiety tak mają :P logiczne argumenty nie decydują o niczym :D

A co do motocykla, to 1 sprzęt na pewno nie wystarczy :]
Jak GPZ-ta powie dość, to pewnie następne będzie jakieś lekkie, ale w miarę mocne turystyczne enduro.
Motocykle
Sito
Postów: 27
Wysłana - 17 listopada 2009 o 15:38


Hmmm... Moim marzeniem od niepamiętnych czasów jest Suzuki Hayabusa :)
Brak zdjęcia
Natka
Wysłana - 17 listopada 2009 o 15:57


Wędrowny sokół jest niesamowity! Miałam okazję obcować z tym motocyklem przez kilka miesięcy, 6s do 200km/h coś pięknego, ale i równie niebezpiecznego! Ale nie oszukujmy się, trzeba mieć łeb żeby nim jeździć, no i swoje też pali :-/
Motocykle
RedShadow
Postów: 82
Skąd: Wrocław
Wysłana - 17 listopada 2009 o 16:28


Jak kogoś stać na haye to spalanie raczej nie robi na nim wrażenia :D a mnie jeszcze bardzo podoba się triumph rocket III, 360 kilogramowa maszyna która bez problemu idzie na koło. To co kocham to moment obrotowy, dlatego marzy mi się też potężna V-ka
Brak zdjęcia
Natka
Wysłana - 17 listopada 2009 o 16:50


Strasznie mi się podobają Valkyrie. Są ogromne i mają zadziorny wygląd, ale w życiu nie byłabym w stanie tym jeździć ;-)
Motocykle
Sito
Postów: 27
Wysłana - 17 listopada 2009 o 19:24


A co sądzicie o Kawasaki Z1000? Z wyglądy motocykl bardzo mi się podoba :) Moc także ma (prawie 130 Kucyków) :)
Brak zdjęcia
Natka
Wysłana - 17 listopada 2009 o 19:44


Wygląda jak modliszka albo jakiś robaczek ;-) Ale konstrukcja bardzo mi się podoba :-)
Motocykle
Sito
Postów: 27
Wysłana - 17 listopada 2009 o 20:12


Mój znajomy posiada takie cudo w kolorze pomarańczowym, jest czym nacieszyć oko:) ta maszyna to prawdziwa bestia :) Tylko szkoda ze nie na nasze polskie drogi :P
Motocykle
Junior
Postów: 293
Skąd: Kalisz
Wysłana - 17 listopada 2009 o 20:17


a ja myślę że to nie temat o tym,
robi sie OT, jak chcecie sie dowiedzieć coś na temat moto(byle nie z ogłoszen, jest juz od tego temat) załóżcie nowy z sensowną nazwą, tak żeby było można sie dowiedzieć o co chodzi bo nowi użytkownicy nic nie zjadą o tym co chcieli bo wszystko będzie w 1 topiku
Brak zdjęcia
Natka
Wysłana - 17 listopada 2009 o 21:57


Masz rację Junior, dlatego proszę bardzo:
http://motokraina.pl/forum/watek?id=53
Motocykle
vojtek
Postów: 26
Skąd: Warszawa
Wysłana - 17 listopada 2009 o 22:03


jak dla mnie to APRILIA RSV Factory lub DUCAT 1198R takie małe marzenia moje:D
Motocykle
Zelda
Postów: 4
Wysłana - 17 listopada 2009 o 22:47


Junak M10 - moja jedyna prawa, totalna, absolutna i wieczna motocyklowa miłość. Chociaż wiem, że są małe szanse abym takowego zdobyła, do porządku doprowadziła i jeszcze eksploatowała, ale za marzenia nikt mnie nie skaże. A jeśli to zrobi, będę oburzona.

Dlaczego właśnie On? Bo po pierwsze jest przepiękny. Zawsze najbardziej ruszały mnie stare sprzęty (wideo, radia, telewizory, walkmany) oraz stare pojazdy. Zamarzył mi się w końcu motocykl-antyk. Junaka po raz pierwszy zobaczyłam w jakimś starym polskim filmie o motocyklach (tytułu za dyabła nie pamiętam, shame on me). I wpadłam. Zakochałam się po uszy <3
Motocykle
ZagaN
Postów: 24
Skąd: Wrocław
Wysłana - 17 listopada 2009 o 23:47


Junior ma racje FAZER 1000 i jeszcze wersja z owiewką GT(model od 2006r) dla mnie idealny turysta o ciętym wyglądzie... nic dodać nic ując....
Motocykle
Wojtas
Postów: 56
Wysłana - 18 listopada 2009 o 13:09


Ja bym chcial ducatki moster 600 :) A w dalszej przyszlosc cos w stylu Yamahy R1
Motocykle
Krasnal
Postów: 16
Skąd: Głogów
Wysłana - 2 stycznia 2010 o 12:14


JA MAM JEDEN MOTOCYKL MARZEŃ JEST MARZENIEM NIE DLATEGO ŻE DROGI TYLKO POPROSTU BYŁ KRUTKO PRODUKOWANY. JEST NIM SUZUKI GSX 1200 INAZUMA WYGLĄDA BARDZO SKROMNIE DWA KOŁA, BAK, MAŁE PLASTIKOWE BOCZKI DWA ELEMENTY RESORUJĄCE Z TYŁU BIDA... ALE GDY NA NIEGO WSIADŁEM - SZOK HAMULCE BREMBO ZAWIESZENIE TOPOWE RUSZA Z PIĄTKI I I ZARAZ PRZYSPIESZA AAA... 2,8 DO SETKI KURNA WIĘKSZOSC PLASTIKÓW ZOSTAJE W TYLE A TO TYLKO SKROMNY NAKED HIHIHIHI. NIESTETY WIĘKSZOSC PRZYBYWAJĄCYCH DO POLSKI GSX-ÓW NADAJE SIĘ NAJWYZEJ NA GRZĘDE DLA KUR NIŻ DO JAZDY. MYŚLE ŻE NASTĘPNYM MOIM MOTÓREM BĘDZIE CB 1300 BO AK TO SIĘ MÓWI U MNIE W GRĘBOCICACH : FAJNY MOTOR PANIE

Dodano: 2. sty 2010, 15:33 przez: Sławo
Krasnal Caps Lock Ci się popsuł? :P
http://pl.wikipedia.org/wiki/Caps_Lock
http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta
Motocykle
Sławek
Postów: 5
Wysłana - 11 stycznia 2010 o 20:02


hmm a moim wielkim marzeniem jest suzuki hayabusa 1300 GSXR nie na pierwszy motor oczywiście::)

« poprzednia   1 2 3  następna »

Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Bałkany motocyklem
Jak się przygotować do dłuższej podrózy motocyklowej
Łańcuchy i zębatki

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu