Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Zadbany motocykl to bezpieczny motocykl"

Forum » Motocykle » Suzuki nowości 2011

Przewiń na dół
Motocykle
Junior
Postów: 293
Skąd: Kalisz
Wysłana - 6 listopada 2010 o 19:57


2011 Suzuki Cruisers
Suzuki przedstawiło dwa modele Crusier 2011 - Boulevard M109R oraz Boulevard S40.
Pierwszy z nich otrzymał nowy elektroniczny obrotmierz, wskaźnik podświetlany diodami LED oraz wskaźnik biegu. Model będzie dostepny w kolorze Candy Indy Blue lub w limitowanej edycji Glass Sparkle Black z paskiem w kolorze Candy Max Orange.
Drugi model dostępny będzie w dwóch kolorach: Pearl Mirage White z Metallic Veil Silver oraz Metallic Fox Orange z Glass Sparkle Black.





2011 Suzuki Dual Sports
Model V-Storm 650 został wysposażony w system ABS tak samo jak modele DR650SE oraz DR-Z400S. 2011 V-Storm 650 ABS będzie dostępny w czarnym kolorze z nowym wykończeniem w odcieniu Pearl Mirage White. Grafiki w DR650 oraz DR-Z400S zostały zaktualizowane.

2011 Suzuki Standards
Suzuki TU250 zajął pierwsze miejsce na liście motycykli dla początkujących Pete'a Brissette'a. W 2011 powraca w kolorze czarno-szarym.


2011 Suzuki Sportbikes
Na drugim końcu spektrum znajduje się Hayabusa z silnikiem 1340 cm3. Suzuki zaplanwało powrót tego modelu w 2011 w dóch nowych kolorach: Pearl Nebulsr Black z czerownym odcieniem oraz Pearl Mirage White ze złotym odcieniem.


Zmieniono: 6 lis 2010, 19:58
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 6 listopada 2010 o 21:53


Boulevard M109R oraz Boulevard S40. - podoba mi sie :D
Motocykle
Kubuś
Postów: 241
Skąd: Tworóg
Wysłana - 6 listopada 2010 o 22:18




bardzo ładne, szkoda, że pojemność mała
Motocykle
Junior
Postów: 293
Skąd: Kalisz
Wysłana - 7 listopada 2010 o 12:37


Mnie zastanawia powrót do produkcji hayabusy, w świetle obecnych sportowych litrów (R1 GSX-R 1000) hayabusa nie ma nadzwyczajnej mocy,a do turystyki też nijak ma się ten model.. cóż widoczne suzuki ma inną wizje na ten model :)
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 7 listopada 2010 o 18:43


zawsze myślałam, że hayabusy ma moc i absolutnie z turystyką nie ma nic wspólnego.
Biorąc pod uwagę walory zewnętrzne, to bardziej mi sie podoba hayka niz R1 :)
a biorąc pod uwagę czerń z czerwienią ..... jakby to powiedziała Foremniak - do zjedzenia ;)
Ja tylko tak pod kontem "fachowego" oka kobiety ;)

Myslę, że Michal V-R mógłby tu napisać parę mądrych słów :)

Michale gdzie jestes ???

Zmieniono: 7 lis 2010, 18:45
Motocykle
Junior
Postów: 293
Skąd: Kalisz
Wysłana - 7 listopada 2010 o 18:55


nie mam takiej wiedzy jak Michał ale powiem dwa słowa, motocykl ten na charakter motocykla turystycznego gdyż pozycja jest tu bardziej wyprostowana niż w sportach przez co nie meczy się tak krzyż i ręce-przy małych prędkościach, jest to szeroki motocykli i kolana chowamy całe za plastiki to tez przyczynia się ze jest to turystyk można by dodać ze umieszczenie wydechów dosc grubych po bokach ogranicza jego maksymalne złożenie na zakrecie(po prostu opona może więcej ale wydechy szorują asfalt) kolejną rzeczą jest waga jest ona duża co tez świadczy ze to bardziej turystyk, za tym ze jest to motocykl sportowy świadczy tylko moc która jest porównywalna z nową r1 czy gixem 1000

Zmieniono: 7 lis 2010, 19:12
Motocykle
Junior
Postów: 293
Skąd: Kalisz
Wysłana - 7 listopada 2010 o 18:55


nie mam takiej wiedzy jak Michał ale powiem dwa słowa, motocykl ten na charakter motocykla turystycznego gdyż pozycja jest tu bardziej wyprostowana niż w sportach przez co nie meczy się tak krzyża i ręce przy małych prędkościach, jest to szeroki motocykli i kolana chowamy całe za plastiki to tez przyczynia się ze jest to turystyk można by dodać ze umieszczenie wydechów dosc grubych po bokach ogranicza jego maksymalne złożenie na zakrecie(po prostu opona może więcej ale wydechy szorują asfalt) kolejną rzeczą jest waga jest ona duża co tez świadczy ze to bardziej turystyk, za tym ze jest to motocykl sportowy świadczy tylko moc która jest porównywalna z nową r1 czy gixem 1000
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 7 listopada 2010 o 19:22


Junior napisał(a):
.... motocykl ten na charakter motocykla turystycznego .....

i znowu czegoś się nauczyłam :)
myslałam, ze to jest tylko i wyłącznie model sportowy, a jednak się myliłam :)

Z tym, że nie jestem przekonana co do pozycji kierowcy, gdyz jak dla mnie, pozycja wymusza pochylenie sportowego (ja odniosłam takie wrażenie), ale faktycznie w R1 kiera jest niżej.
Masa i gabaryty motocykla faktycznie sa jak turystyka.


Zmieniono: 7 lis 2010, 19:38
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Bałkany motocyklem
Jak się przygotować do dłuższej podrózy motocyklowej
Łańcuchy i zębatki

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu