Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Motocykl jest jak wódka - poniżej pół litra nie opłaca się kupować"

Forum » Imprezy motocyklowe » Wrocław Motorcycle Show

« poprzednia   1 2  następna »

Przewiń na dół
Motocykle
Gekon
Postów: 135
Skąd: Wrocław
Wysłana - 30 października 2010 o 20:56


Szanowni Motocykliści,

Z wielką przyjemnością informujemy Was o I Ogólnopolskich Targach Motocyklowych we Wrocławiu.

"Wrocław Motorcycle Show" odbędzie się w dniach 02-03 kwietnia 2011r. W tym terminie centrum IASE w kompleksie budynków Hali Stulecia we Wrocławiu zamieni się w Ogólnopolskie Centrum Motocyklowe!

Wydarzenie to jest rewelacyjną okazją do zapoznania się z ofertą najbardziej liczących się na świecie producentów motocykli. Targi dają Wam także możliwość bezpośredniego kontaktu z akcesoriami oraz ciuchami motocyklowymi z najwyższej półki.

Do zobaczenia w kwietniu!

http://www.wroclawmotorcycleshow.com/
Motocykle
Gekon
Postów: 135
Skąd: Wrocław
Wysłana - 21 listopada 2010 o 23:40


Jest już pierwszy plakat imprezy!

Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 22 listopada 2010 o 8:42


obym tylko nie zapomniała :)
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 22 listopada 2010 o 20:29


no na pewno bedą przypominacze na MK
Motocykle
Gekon
Postów: 135
Skąd: Wrocław
Wysłana - 12 marca 2011 o 0:34


Witam serdecznie!

Do I Ogólnopolskich Targów Motocyklowych we Wrocławiu zostały już tylko trzy tygodnie. Prace przygotowawcze idą pełną parą - nikt nie będzie się nudził! Na naszej stronie internetowej można zapoznać się z newsami na temat imprezy - zapraszamy do regularnego odwiedzania witryny.

Wystawa motocykli współczesnych - nowości salonowe, ciuchy oraz akcesoria motocyklowe, wystawa militarnych motocykli zabytkowych, pokazy teamów stunterskich, koncerty w klimacie motocyklowym, konkursy, wykłady oraz wiele wiele innych atrakcji!!! To wszystko możecie Państwo zobaczyć odwiedzając nas w dniach 2-3 kwietnia 2011 przy Hali Stulecia we Wrocławiu.

Szczegółowy rozkład imprezy już wkrótce na naszej www!

Gorąco zapraszamy!

NASZA STRONA INTERNETOWA: www.wroclawmotorcycleshow.com




Zmieniono: 12 mar 2011, 0:34
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 12 marca 2011 o 8:54


A wejściówka ile będzie kosztować????????? czy to jest wstęp free
Motocykle
Heniu
Postów: 12
Skąd: Wrocław
Wysłana - 12 marca 2011 o 9:06


kacper nie wazne jaka cena i tak bedziesz :)
za free to wmorde nawet nie dostaniesz :)
Pozdro
Motocykle
Gekon
Postów: 135
Skąd: Wrocław
Wysłana - 12 marca 2011 o 16:10


Ceny biletów Wrocław Motorcycle Show 2011:


- Normalny: 25zł
- Ulgowy: 15zł*

* Ulgowy - dzieci poniżej 12 lat; uczniowie oraz studenci - za okazaniem ważnej legitymacji.

:)
Motocykle
Udun
Postów: 85
Skąd: Wrocław
Wysłana - 20 marca 2011 o 22:36


...oby było tak dobrze jak w Katowicach...
Motocykle
Sławo
Postów: 306
Skąd: Wrocław
Wysłana - 1 kwietnia 2011 o 2:16


Wszystkich którzy jeszcze o tym nie wiedzą, informuję że Motokraina również będzie miała swoje stoisko, tak więc do zobaczenia na targach!
Wezmę ze sobą koszulki, jak nie zapomnę ;]
Motocykle
Bazi
Postów: 392
Skąd: Godzikowice
Wysłana - 1 kwietnia 2011 o 15:43


To fajnie bier koszulki, bo ja jeszcze nie miałem okazji nabyć:)
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 1 kwietnia 2011 o 18:51


a na pewno odwiedzę na pewno ......
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 1 kwietnia 2011 o 19:20


o kurka, to ja chyba też jednak przyjadę i koszulka będę miała na sobie :D
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 1 kwietnia 2011 o 19:35


Ra napisał(a):
o kurka, to ja chyba też jednak przyjadę i koszulka będę miała na sobie :D

Ru to może zróbmy juz do końca reklamę i wszyscy przyjedzmy w podkoszulce Mk
Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 3 kwietnia 2011 o 22:54


Byłem i szczerze mówiąc jestem rozczarowany , jak i chyba większość motocyklistów która przyjechała i bardzo szybko odjechała . Bilety po 25zł. to jednak dużo , Byłem świadkiem jak 4 osobowa rodzina zrezygnowała bo 100zł. to o wiele za dużo za wejście. Prelekcje , nie wiem czy mało reklamowane ale frekwencja znikoma. Co do stoisk , no cóż , dużo ale nie specjalnie atrakcyjne a jak coś ciekawego to cena powodowała zasłabnięcie. Więc pytanie , dla kogo te targi ? dla motocyklistów czy warsztatów , serwisów i sklepów ?. Pierwsza edycja ale mam nadzieje że organizatorzy przyjmą uwagi i wyciągną wnioski na przyszły rok , tym bardziej że przyjechało sporo ludzi na maszynach i to nie tylko z Wrocławia (dwóch ze śląska prowadziłem na targi) a skoro nie jest ciekawie to co ma ich przyciągnąć i zainteresować .
Organizatorom życzę drugiej edycji bardziej udanej , bo warto :))) pozdrawiam

Zmieniono: 3 kwi 2011, 22:54
Motocykle
Gekon
Postów: 135
Skąd: Wrocław
Wysłana - 4 kwietnia 2011 o 8:42


Witam serdecznie!

Moi drodzy, nie mam niestety czasu na odpisywanie na każdą wiadomość wystukaną w internecie więc napiszę parę słów jednorazowo.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy docenili trud włożony w ruszenie tego typu imprezy we Wrocławiu. Nie spodziewaliśmy się tak ogromnej liczby osobistych podziękowań, pozytywnych wrażeń oraz wskazówek na następne edycje.

Cieszymy się, że braliście pod uwagę fakt PIERWSZEJ edycji Targów Motocyklowych we Wrocławiu. Przez tyle lat nic nie działo się we Wrocławiu w naszej branży na poziomie wyższym niż spotkania na mieście.

Co do poniższych komentarzy próbujących zepsuć opinię WMS. Moi drodzy - część z Was odwiedziła tylko parter Targów nie zwracając uwagi na drogowskazy informujące o dalszej części imprezy na pierwszym piętrze a teraz komentujecie że było "parę rowerków". Zdarzali się ludzie oczekujący po pierwszej edycji największych Targów w Polsce. No nie ma na to siły, rozczarowani zawsze się znajdą. Z tym, że osoby przychodzące i gratulujące rozpoczęcia we Wrocławiu takiej imprezy robiły to w cztery oczy a niezadowoleni musieli tak się z tym odnosić aby 10 osób dookoła zwróciło na nich uwagę.
Pytania "dlaczego nie pojawiły się takie salony jak..." są chyba raczej nie do nas. Jeżeli ktoś zapowiedział swoją obecność, związał się umową a następnie nie pojawił świadczy to o poziomie jego kultury a także chęci w zaangażowanie podniesienia motocyklizmu w Polsce na wyższa półkę.

Nas dziwi tylko fakt bardzo zadowolonych wystawców, dużego "WOW" wśród mediów a z drugiej strony pojedyncze ale jednak głośne narzekanie między zwiedzającymi... Skoro było aż tak źle to skąd to zadowolenie u wystawców?

Oczywiście to nie jest tak, że uważamy tą edycję za wyśmienicie udaną. Mamy bardzo dużo wniosków i sugestii do poprawienia. W przyszłym roku wskakujemy już do Hali Stulecia - odremontowanej. Imprezy towarzyszące będą na wyższym poziomie itd.

Pozdrawiam Serdecznie!
Artur Wojsa
Motocykle
Bazi
Postów: 392
Skąd: Godzikowice
Wysłana - 4 kwietnia 2011 o 16:49


Ja też jestem rozczarowany. Już pomijając cenę wejściówki, nie wyglądało to tak jak się tego spodziewałem. Kompletny brak stoisk z odzieżą. Myślałem, że będzie zatrzęsienie stoisk poszczególnych marek promujących swoje produkty: np. alpinestars, berik, modeka itd. a tu ani jednego. Kawasaki nie miało nawet stoiska:/ czyżby cena za wynajem powierzchni była za wysoka??? tak mniemam, bo wracając w niedzielę pod galerią dominikańską spostrzegłem "dziko" rozbity namiot Triumpha w którym stały motocykle tej marki.
Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 4 kwietnia 2011 o 17:21


Napisałem swoje spostrzeżenia jako sugestie a nie wypominanie i krytykowanie . Może i wystawcy byli WOW , ale trzeba było posłuchać motocyklistów którzy przyjechali i nie były to na pewno jednostki.
Co dalej zrobią organizatorzy z tymi uwagami to ich sprawa , bo albo rozkręcą naprawdę świetną imprezę krajową albo zakończą na drugiej edycji.

P.S. Zwiedziłem cały teren targów , parter , piętro i wszystko co zaliczało się do terenu .

Zmieniono: 4 kwi 2011, 17:25
Motocykle
Bazi
Postów: 392
Skąd: Godzikowice
Wysłana - 4 kwietnia 2011 o 20:40


Ja także napisałem jak ja to odebrałem. Także drogi Gekonie nie ma się co bulwersować. Chyba żaden z motocyklistów nie ma na calu zahamowania organizacji 2 targów we Wrocku. A to co mi napisałeś, że Triumph nas wystawił do wiatru w ostatniej chwili to przykre. Ale skoro się nie pojawili na targach to czemu pod galerią??? Poprostu może bali się konkurencji:)
Motocykle
DoDa
Postów: 3
Skąd: Wrocław
Wysłana - 5 kwietnia 2011 o 11:00


Ja też chciałabym napisać kilka swoich słów na temat Targów,
jestem zadowolona z tego, że targi odbyły się we Wrocławiu. W naszym rejonie nie ma takich imprez i wiem, wierzę w to że organizatorom uda się zrobić kolejne edycje.
Osobiście... jestem zaskoczona tyloma negatywnymi wypowiedziami. Większość ludzi uważa, że jak zapłaci kilka złotych to w zamian może oczekiwać WOW z fajerwerkami, darmowymi gadżetami i jeszcze możliwości wygrania super nowego motocykla.
Dziękuję wszystkim organizatorom i osobom, które im pomagały za imprezę, za walkę w zorganizowanie czegoś nowego w naszym rejonie. Wiem, że za rok lub dwa rozkręcicie tak te Targi, jak Piotrek rozpoczął kilka lat temu OldtimerBazar z kilkoma stoiskami. Teraz jak tam jedziecie nikt nie psioczy że za wysokie ceny, że nie dostał za to coś w gratisie.
Wielkie uznanie dla takich ludzi jak GEKON i firma InterTark. Wychodzicie ze swoim pomysłem i realizujecie go na prawdę dobrze :)
Ja wiem, ile czasu, trudu i ile sił trzeba włożyć w zorganizowanie takiej imprezy.

BAZI:"Myślałem, że będzie zatrzęsienie stoisk poszczególnych marek promujących swoje produkty: np. alpinestars, berik, modeka itd. a tu ani jednego. Kawasaki nie miało nawet stoiska:/"
Bazi, bez obrazy proszę, ale może zgłoś się na ochotnika i pomóż chłopakom zorganizować kolejną edycję a zobaczysz jak się rozmawia z głónymi importerami takimi co siedzą w warszawie i nie dają nic ciekawego poza nią. Wiele osób przyrównuje targi w Warszawie do tych co były we Wrocławiu. Po pirwsze to była PIERWSZA edycja imprezy, warszawa kręci się juz od kilku lat.
aaa... zapomnieliśmy jeszcze o takich firmach jak Custom Chrome, Zodiac, którym płaci sie by się wystawili w celu podniesienia prestiżu.
Moim zdaniem, jak na Pierwsze Ogólnopolskie Targi Motocyklowe ipreza była na prawde na dobrym poziomie.
Organizatorom życzę sukcesów, siły i zaparcia w dążeniu do zorganizowania kolejnych edycji. Na moje 25 złotych możecie liczyć! ;)

Z wyrazami szacunku!

PS. dobrze że ludzie piszą, przynajmniej wiecie że się tym interesują i że impreza ma konkretną grupę odbiorców. :)

« poprzednia   1 2  następna »

Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

gra v polshe
Tory wyścigowe w Polsce
XI OGÓLNOPOLSKI ZLOT MOTOCYKLOWY - ŁASIN 2019

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu