Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Stelaż, klatka i duża zębatka"

Forum » Wrocław » Duszniki :)

Przewiń na dół
Motocykle
Cevka
Postów: 53
Skąd: Wrocław
Wysłana - 5 października 2010 o 7:05


09.10.2010 o godz. 12.00 w Dusznikach - Zdroju odbędzie się uroczystość rekonsekracji kościoła polskokatolickiego po remoncie i odbudowie. Jest to dzieło naszego duszpasterza, którym jest DW WIELEBNY ( ks. Bogdan Skowroński). W Dusznikach już wiedzą, że jest on motocyklistą i naszym duchowym opiekunem. Chcemy mu zrobić niespodziankę i zaszczycić swoją obecnością tą uroczystość. Trasa tylko 104 km. Wyjazd godz. 10.00 - stacja BP ul. Karkonowska.
UWAGA : Jeżeli ma być to niespodzianka to proszę powiadamiać koleżanki i kolegów w taki sposób aby się to nie doniosło do wielebnego.
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 5 października 2010 o 9:50


cha cha cha, a Wielebny jest zarejestrowany na tym forum, teraz tylko się modlić by tego nie przeczytał ;)
Motocykle
Misiol
Postów: 176
Skąd: Wrocław
Wysłana - 5 października 2010 o 13:39


Jak mi się uda wstać tak wcześnie to się chętnie wybiorę... Ale to poranne wstawanie w sobotę... Małe prawdopodobieństwo :D
Motocykle
Cevka
Postów: 53
Skąd: Wrocław
Wysłana - 7 października 2010 o 7:31


mnie niestety nie będzie na tej uroczystości ale mam nadzieję że obecność motocyklowa dopisze :)
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 7 października 2010 o 8:04


mnie też nie będzie, i również wierze, że chętnych nie zabraknie na niespodziankę :)
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 22 października 2010 o 9:07


Cevka, czy wiesz, jak się udała niespodzianka ??
Motocykle
Cevka
Postów: 53
Skąd: Wrocław
Wysłana - 22 października 2010 o 10:13


Wiem wiem :) byłam jednak na miejscu bo szkoła poleciałą w ch.... :P Ks. Bogdan był mega uradowany i zaskoczony :) Wyszło bardzo fajnie i dzieki Wszystkim za przybycie :)
Motocykle
bodgan
Postów: 1
Skąd: Wrocław
Wysłana - 7 stycznia 2011 o 19:49


DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA WASZĄ ŻYCZLIWOŚĆ I DOBRE SERDUCHA. BŁOGOSŁAWIONEGO NOWEGO ROKU OD WIELEBNEGO
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Polecane firmy (Wrocław):

AUTO SERWIS KŁOWATY Motocykle…Warsztat
Agencja GEKONInne
Zakład Tapicerski Inne
Od zmierzchu do śwituKnajpa motocyklowa
Biker's PlaceWarsztat, Sklep

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu