Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Zawsze spodziewaj się niespodziewanego"

Forum » Ogłoszenia » Skradziono motocykl!!!

Przewiń na dół
Brak zdjęcia
gasolin
Postów: 1
Wysłana - 24 września 2010 o 22:17


Uwaga złodziej! 21.09 we wtorek, wieczorem albo w nocy, skradziono mi Yamahę XJ600 diversion z miejsca parkingowego z garażu podziemnego na ul.Skarbowców (Krzyki). Yamaszka z 2003 roku, z przebiegiem w chwili kradzieży ok. 18 040 km; rzucający się w oczy jaskrawoczerwony lakier. Dodatki: gmole i szyba turystyczna Yamaha, podgrzewane manetki Daytona, stelaż pod kufer centralny Givi, lusterka karbon look, wskaźnik temp. oleju na korku wlewu. Tankpad na baku. Moto było b. zadbane. Po parkingówce ubytek w lakierze po lewej stronie owiewki, otarta rączka kierownicy i mała wgniotka po lewej stronie baku. Z tyłu obtarty stop. Zdążyłam się nim nacieszyć i polatać tylko 4 dni...:(( Nr VIN: JYARJ011000017450; nr rej. ZS 9474, jeździłam na moto po Wrocławiu. Zdjęcie zrobione przed parkingówką i z innymi kierunkami. Jeśli ktoś co widział, słyszał, wie, to bardzo Was proszę o pomoc i kontakt!! Dzięki!


Zmieniono: 25 wrz 2010, 11:31
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 25 września 2010 o 14:05


współczucia z powodu moto , mam nadzieje ze sie znajdzie i ze złapiesz złodzieja , aha wiesz co z nim zrobić wtedy.........
Motocykle
klepa
Postów: 171
Skąd: Włodawa
Wysłana - 27 września 2010 o 19:35


szkoda kolegi mam nadzieję że się znajdzie pozdro uszy do góry napewno się znajdzie rozejże się na giełdzie w lublinie tam często są kradzione moto
Motocykle
Robson
Postów: 778
Skąd: Starachowice
Wysłana - 1 października 2010 o 9:23


sprawdź czy nie wrócił do poprzedniego właściciela, chyba że kupiłaś z pewnego źródła
Motocykle
Michal V-R
Postów: 352
Skąd: Warszawa
Wysłana - 1 października 2010 o 16:54


dokladnie, za wczesnie ci go ukradli, przycisnij poprzedniego wlasciela, najlepiej z groznymi kolegami
Brak zdjęcia
Kris
Wysłana - 8 czerwca 2011 o 13:29


Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Sklep motocyklowy
Odwiedz nasza strone internetowa
Kwestie mechanika

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu