Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Motocykl jest jak wódka - poniżej pół litra nie opłaca się kupować"

Forum » Motokraina.pl » Dziennik zmian

Motocykle
Sławo
Postów: 306
Skąd: Wrocław
Wysłana - 17 lipca 2010 o 15:12


Co rozumiesz przez "strefę prywatną"? Jeśli masz na mysli dostep dla zalogowanych, to raczej słaba ochrona prywatności jeśli konto można założyć w pół minuty ;] Poza tym forum główne jest dla wszystkich i jestem przeciwny ograniczaniu do niego dostępu.

Mam w planach dorobić prywatne fora klubowe - wtedy możnaby założyć np jakiś klub wirtualny i tam w pełni kontrolować kto ma dostęp do forum a kto nie. Z tym że nie obiecuję że ta opcja pojawi się szybko - będzie z tym trochę zabawy, a ostatnio z czasem u mnie cienko.

Co do zdjęć, to na razie można wrzucić je do swojej galerii, a potem wstawić na forum. Zdjęcie można potem usunąć z galerii tak żeby dalej było widoczne na forum.
Zautomatyzowanie tego (tak żeby można było wstawić zdjęcie jednym klikiem przy pisaniu posta) wymaga mocnego przebudowania formularza dodawania posta, ale kiedyś w końcu pewnie to zrobię ;]
Motocykle
Sławo
Postów: 306
Skąd: Wrocław
Wysłana - 31 lipca 2010 o 1:32


Ra napisał(a):
wszystkie tematy są ogólnie dostępne
a może, by tak, te o dupie maryni zrobić dostępne tylko dla zalogowanych ??

Ustawiłem Shoutbox tylko dla zalogowanych.

A poza tym zrobiłem mega zajebiste cachowanie całych stron (strony się szybciej ładują i mniej obciążają serwer) - docenicie to jak będzie nas 100 razy więcej ;)

Zmieniono: 31. lip 2010, 1:33
Motocykle
Michal V-R
Postów: 352
Skąd: Warszawa
Wysłana - 3 sierpnia 2010 o 8:16


Ja bym prosil, o powiadomienie na maila, jak otrzymuje sie wiadomosc na priv, ostatnio rzadko siedze przy kompie i nie jestem w stanie wszzystkiego sprawdzic, a poczte staram sie sprawdzac prawie codziennie. Kacper potrzebowal pomocy, a ja odpisalem mu dopiero po tygodniu
Motocykle
Sławo
Postów: 306
Skąd: Wrocław
Wysłana - 7 sierpnia 2010 o 23:31


Michal V-R napisał(a):
Ja bym prosil, o powiadomienie na maila, jak otrzymuje sie wiadomosc na priv, ostatnio rzadko siedze przy kompie i nie jestem w stanie wszzystkiego sprawdzic..

Maile są wykorzystywane tylko do odzyskiwania hasła i raczej tak zostanie, przynajmniej na razie. Wydaje mi się że zalogowanie się na MK nie stanowi jakiegoś dużego problemu, a ważne sprawy i tak zwykle załatwia się przez mail albo tel.

Zmieniając trochę temat - odświeżyłem trochę grafikę (w końcu zamiast uciętego "jeźdźca bez głowy" w prawym górnym rogu jest już kompletny motocyklista w kasku :))
Wprowadziłem też parę drobnych usprawnień.

PS. ciekawe czy ktoś poznaje czyj to kask? ;]
Brak zdjęcia
Bogda
Wysłana - 29 sierpnia 2010 o 10:53


Nie wiem czemu od wczoraj nie widac osób zalogowanych . Dziś na chwilkę pokazał sie napis on line ale juz go nie ma . Mam problemy z zalogowaniem i nie wiem tez jaki jest powód , nawet kilka razy muszę próbować żeby mnie zalogowało. Mało tego , jak się zaloguję i kliknę na Forum to owszem otwiera sie strona , ale mnie wylogowuje .
Brak zdjęcia
Bogda
Wysłana - 29 sierpnia 2010 o 10:53


sie powtórzyło :)

Zmieniono: 29 sie 2010, 23:06
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 29 sierpnia 2010 o 19:16


Jak juz Bogda napisała, nie widać osób online, poza tym szwankuje tryb nowa wiadomość na forum.
To znaczy, ja napisałam posta, następnie przechodzę w mój profil, a tu widzę, że niby ktos napisał, cos nowego na forum, to ja szybciorem patrze, a tu mój wpis, to wychodze, i znowu wchodzę w mój profil, a tu znowu * że niby nowy wpis .... a to wciąż ten sam mój. I tak na okrągło .... ciuciubabka :P


Zmieniono: 29 sie 2010, 19:17
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 29 sierpnia 2010 o 21:47


u mnie jest tak ze jak daje odśwież to często i gęsto wyskakuje strona z błędem .
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 30 sierpnia 2010 o 13:28


właśnie wyczaiłam, ze po przeczytaniu forum, wchodząc na własny profil zaznacza się (*) że forum nie przeczytane i tak se mogę klikać do tak zwanej "usranej śmierci" .....
Motocykle
Sławo
Postów: 306
Skąd: Wrocław
Wysłana - 31 sierpnia 2010 o 8:35


Ra napisał(a):
właśnie wyczaiłam, ze po przeczytaniu forum, wchodząc na własny profil zaznacza się (*) że forum nie przeczytane i tak se mogę klikać do tak zwanej "usranej śmierci" .....

Już powinno być ok.

Kacper280 napisał(a):
u mnie jest tak ze jak daje odśwież to często i gęsto wyskakuje strona z błędem .

Zauważyłeś jakąkolwiek regularność występowania tego błędu? Np czy częstość błędu zależy od szybkości ładowania strony, czy błąd występuje tylko na niektórych stronach itp

Bogda napisał(a):
Nie wiem czemu od wczoraj nie widac osób zalogowanych . Dziś na chwilkę pokazał sie napis on line ale juz go nie ma . Mam problemy z zalogowaniem i nie wiem tez jaki jest powód , nawet kilka razy muszę próbować żeby mnie zalogowało. Mało tego , jak się zaloguję i kliknę na Forum to owszem otwiera sie strona , ale mnie wylogowuje .

Wylogowanie może nastąpić jak zmienia się nr IP (czyli np jak ktoś ma net w tpsa, ale to raczej nie powinno mieć miejsca częściej niż raz na kilka godzin). Podaj więcej szczegółów, bo na razie nie udało mi się natrafić na przypadek nagłego wylogowania.
A co do liczby osób online, to jest ona pokazywana tylko po zalogowaniu.

Pozdrawiam i dzięki wielkie za wszystkie uwagi. Są bardzo pomocne.
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 31 sierpnia 2010 o 9:18


Sławo napisał(a):


Kacper280 napisał(a):
u mnie jest tak ze jak daje odśwież to często i gęsto wyskakuje strona z błędem .

Zauważyłeś jakąkolwiek regularność występowania tego błędu? Np czy częstość błędu zależy od szybkości ładowania strony, czy błąd występuje tylko na niektórych stronach itp


teraz zwrócę na to uwagę jak będzie to się pojawiać i kiedy
Brak zdjęcia
Bogda
Wysłana - 31 sierpnia 2010 o 10:03


NIewidoczność osób zalogowanych była po moim się zalogowaniu , ale już jest OK.Co do problemu z zalogowaniem to teraz np. ze dwa razy muszę kliknąć , ale już nie wywala po zalogowaniu . Jakiejś reguły na to nie mam , czasami jest OK a czasami kilka razy muszę próbować .:)
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 31 sierpnia 2010 o 10:38


Bogda napisał(a):
.....Co do problemu z zalogowaniem to teraz np. ze dwa razy muszę kliknąć , ale już nie wywala po zalogowaniu . .....


Ja nie mam problemów z logowaniem ...., może to wina Twojego kompa ??
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 31 sierpnia 2010 o 14:16


No to teraz nie widzę, czy jest nowy wpis na forum :) brakuje tej piknej gwiazdki *
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 31 sierpnia 2010 o 15:22


Ra napisał(a):
No to teraz nie widzę, czy jest nowy wpis na forum :) brakuje tej piknej gwiazdki *

Już widzę :)
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 5 października 2010 o 10:54


Jak chce w swoim profilu wejść na imprezy, lub zdjęcia z imprez, to mnie wywala ze stronki !!!!!!!! :/
Brak zdjęcia
szwagier
Postów: 93
Wysłana - 5 października 2010 o 13:35


Ra napisał(a):
Jak chce w swoim profilu wejść na imprezy, lub zdjęcia z imprez, to mnie wywala ze stronki !!!!!!!! :/


Przydział Ci się pewnie skończył ;)
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 5 października 2010 o 17:20


1.
Kiedy pokazuje mi gwiazdkę na forum i w chodzę w nią ,to nie widzę czy w danej podkategorii pojawił sie nowy post bo nie ma tego ( znaczka , ptaszka) obok danego postu......
jak sprawdzam po kolei wszystkie podkategorie to np. w jakiejs ten (znaczek, praszek) jest.........

2.
czy dało by się zrobić tak, żebyśmy mogli sami kasować swoja pocztę , np wiadomości wysłane , lub przychodzące , albo kosz , tylko żeby nie zrobić tak że np. za dwa tygodnie samo się będzie wszystko usuwać hi hi.
Motocykle
Sławo
Postów: 306
Skąd: Wrocław
Wysłana - 5 października 2010 o 18:44


Ra napisał(a):
Jak chce w swoim profilu wejść na imprezy, lub zdjęcia z imprez, to mnie wywala ze stronki !!!!!!!! :/

Już naprawione, sprawdź czy wszystko jest ok



Kacper280 napisał(a):
1.
Kiedy pokazuje mi gwiazdkę na forum i w chodzę w nią ,to nie widzę czy w danej podkategorii pojawił sie nowy post bo nie ma tego ( znaczka , ptaszka) obok danego postu......
jak sprawdzam po kolei wszystkie podkategorie to np. w jakiejs ten (znaczek, praszek) jest.........

czyli jesli dobrze zrozumiałem, oprócz gwiazdki ogólnej z całego forum przydałaby się jeszcze gwiazdki dla poszczególnych kategorii? kiedyś w wolnym czasie pomyślę o tym, ale to może trochę zamulić stronę


2.
czy dało by się zrobić tak, żebyśmy mogli sami kasować swoja pocztę , np wiadomości wysłane , lub przychodzące , albo kosz , tylko żeby nie zrobić tak że np. za dwa tygodnie samo się będzie wszystko usuwać hi hi.

no na razie samo się wszystko usuwa co jakiś czas :)
kiedyś postaram się to rozbudować (kosz itp), ale nie obiecuję że nastąpi to szybko
Brak zdjęcia
Bogda
Wysłana - 23 października 2010 o 8:24


Witaj Sławo :)
Przedwczoraj miałam problem z otworzeniem jakiej kolwiek strony z MK , nie było odpowiedzi , a jak się już jedna strona otwarła to następna już resetowała połączenie . Ale to już jest OK . Dzisiaj natomiast mam inny problem. Jak jestem zalogowana już i klikam na "Forum" to mnie wywala i muszę się znów logować i to za każdym razem się to powtarza .
Życzę miłego i słonecznego dzionka :)

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Zloty w kalendarzu
Limit zdjęć
Nowy kalendarz imprez!

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu