Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Zadbany motocykl to bezpieczny motocykl"

Forum » Akcesoria motocyklowe » Opony motocyklowe - opinie

« poprzednia  1 2   następna »

Przewiń na dół
Motocykle
spider
Postów: 152
Skąd: Głogów
Wysłana - 14 grudnia 2010 o 16:33


Darkness napisał(a):
Niestety jeżeli chodzi o opony musimy wybierać pomiędzy zajebista przyczepnością a trwałością opony. Ale to wszyscy wiedzą.Miałem sporo różnych gum... na dzień dzisiejszy wiem ze będę zakładał tylko Pilot Road 2, chodzi głownie o żywotność tych kapci, bo nie lubię zmieniać gum co 4-5 tys km... czyli w sezonie 3 komplety nowych gum... .Chyba mnie na to nie stać;)spider napisał(a):
Hej ludziska. Mam juz oponki do wymiany, obecnie śmigam na Continental Conti Force, i zastanawiam sie co by tu wypróbować, czy Continental Road Attack czy Pirelli Diablo Strada ceny ich sa podobne, ale które moga byc lepsze do mojej CeBeRki 600? jeżdze turystycznie....sportowo :P chciałbym na tych kapciach troche polatac. Proszę was o mała podpowiedz

Więc Polecam Pilot Road2 akurat do jazdy sportowo-turystycznej, jeśli chcesz podskoczę z Tobą do gościa w Lubinie który ma gumy w dobrych cenach... będziesz bardzo zadowolony.

Dzieki za pomoc i checi,ale oponki niestety juz sobie sprawilem. Wybralem jednak Continental Road Attac, nie wiem czy to byl dobry wybor,ale jesli nie zaloze to sie nie dowiem ;P kierowalem sie opinia znajomych oraz odwiedzalem nie jedno forum motocyklowe. jedno wiem napewno, ze ladnie beda sie prezentowac na mojej cebruni ^^ a co dalej to sie okaze xD byle do wiosny....
Brak zdjęcia
Piotr
Postów: 1
Wysłana - 13 maja 2013 o 23:38


Witam. Gdyby ktoś z Państwa chciał wyrazić opinię na temat swoich opon motocyklowych obecnych bądź używanych wcześniej (ocenę i/lub komentarz), a dzięki temu wspomóc innych użytkowników stojących przed dylematem zakupu zapraszam na tyre4bike.com
Brak zdjęcia
Dino
Postów: 2
Wysłana - 17 marca 2015 o 16:37


Mój znajomy kupił bardzo dobry komplet na otwarciu tego sklepu we Wrocławiu "Bikestar.pl"
Żałuję, że z nim nie pojechałem na to otwarcie w lutym. Ale może jeszcze promocyjne ceny maja- nie wiem!
Brak zdjęcia
Rider
Postów: 2
Wysłana - 29 czerwca 2022 o 9:30


Hejka zawsze warto zaznaczyć jak chcemy jeździć, żeby dobrze dobrać opony do naszego zapotrzebowania. Czy tylko będziemy jeździć drogą czy też mamy zamiar wybrać się na nich na tor? Jeżeli chodzi o polecenie dobrej opony, która sprawdzi się idealnie na drogi i też na sporadyczny wypad na tor to właśnie warto wybrać Metzeler SPORTEC M7 RR. Opona bardzo fajna, szybko się grzeje, trzyma bardzo dobrze. Jeżeli o trwałość to różne są opinie no i też jak użytkujemy oponę ale na 2 jak nie więcej sezonów wytrzyma. Jeżeli chodzi o spoko sklep z oponami to mogę polecić https://czescidomotocykli.pl/

Zmieniono: 29 cze 2022, 9:30

Zmieniono: 29 cze 2022, 9:32

« poprzednia  1 2   następna »

Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Hulajnoga elektryczna czy rower elektryczny
Intercom
Jakie spodnie motocyklowe wybrać?

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu