Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Rozpędzić się jest łatwo, zatrzymać się możesz nie mieć już okazji"

Forum » Akcesoria motocyklowe » Opony motocyklowe - opinie

« poprzednia  1 2   następna »

Przewiń na dół
Motocykle
spider
Wysłana - 14 grudnia 2010 o 16:33

Darkness napisał(a):
Niestety jeżeli chodzi o opony musimy wybierać pomiędzy zajebista przyczepnością a trwałością opony. Ale to wszyscy wiedzą.Miałem sporo różnych gum... na dzień dzisiejszy wiem ze będę zakładał tylko Pilot Road 2, chodzi głownie o żywotność tych kapci, bo nie lubię zmieniać gum co 4-5 tys km... czyli w sezonie 3 komplety nowych gum... .Chyba mnie na to nie stać;)spider napisał(a):
Hej ludziska. Mam juz oponki do wymiany, obecnie śmigam na Continental Conti Force, i zastanawiam sie co by tu wypróbować, czy Continental Road Attack czy Pirelli Diablo Strada ceny ich sa podobne, ale które moga byc lepsze do mojej CeBeRki 600? jeżdze turystycznie....sportowo :P chciałbym na tych kapciach troche polatac. Proszę was o mała podpowiedz

Więc Polecam Pilot Road2 akurat do jazdy sportowo-turystycznej, jeśli chcesz podskoczę z Tobą do gościa w Lubinie który ma gumy w dobrych cenach... będziesz bardzo zadowolony.

Dzieki za pomoc i checi,ale oponki niestety juz sobie sprawilem. Wybralem jednak Continental Road Attac, nie wiem czy to byl dobry wybor,ale jesli nie zaloze to sie nie dowiem ;P kierowalem sie opinia znajomych oraz odwiedzalem nie jedno forum motocyklowe. jedno wiem napewno, ze ladnie beda sie prezentowac na mojej cebruni ^^ a co dalej to sie okaze xD byle do wiosny....
Brak zdjęcia
Piotr
Wysłana - 13 maja 2013 o 23:38

Witam. Gdyby ktoś z Państwa chciał wyrazić opinię na temat swoich opon motocyklowych obecnych bądź używanych wcześniej (ocenę i/lub komentarz), a dzięki temu wspomóc innych użytkowników stojących przed dylematem zakupu zapraszam na tyre4bike.com
Brak zdjęcia
Dino
Wysłana - 17 marca 2015 o 16:37

Mój znajomy kupił bardzo dobry komplet na otwarciu tego sklepu we Wrocławiu "Bikestar.pl"
Żałuję, że z nim nie pojechałem na to otwarcie w lutym. Ale może jeszcze promocyjne ceny maja- nie wiem!

« poprzednia  1 2   następna »

Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2019

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Intercom
Jakie spodnie motocyklowe wybrać?
kamery na kask / motocykl

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2019
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu