Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu"

Forum » Dyskusje niekoniecznie motocyklowe » Prawdziwy motocyklista .... ?

« poprzednia  1 2   następna »

Przewiń na dół
Motocykle
sly
Postów: 16
Skąd: Wrocław
Wysłana - 3 czerwca 2010 o 11:19


to kiedy robimy jakąś ustawkę na spokojne przelecenie się... po okolicach
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 3 czerwca 2010 o 18:45


sly napisał(a):
to kiedy robimy jakąś ustawkę na spokojne przelecenie się... po okolicach


Sly to jest fajny pomysł , nie żaden zlot nie jakaś impreza tylko przejechać się a potem jakieś posiedzonko nad woda ...ale nie w tygodniu

Ja nawiążę jeszcze do tego tematu "prawdziwy motocyklista" wiem że wiele motocyklistów boi sie winkli , lecz nie mówią o tym aby się nie ośmieszyć przed kolegami lub koleżankami, w deszczu też jeżdżę ostrożniej , a winkle pokonuje wolniej.
Pytaliście kto to jest prawdziwy motocyklista , moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak prawdziwy motocyklista , po prostu jest się motocyklistą , czy ktoś kto nie ma motocykla bo go po prostu nie stać , a KOCHA motory i zna je na wylot lub nie, to co to taką osobę już nie można nazwać motocyklistą albo przysłowiowe plecaczki ,przecież tak samo wykładają się na winklach ,przejeżdżają wiele kilometrów i dosiadają piękne maszyny, tylko że jako pasażer to ich też mamy nie nazywać motocyklistami bo nie mają motorów ?????
Wydaje mi się ze to z tym prawdziwym motocyklistom wymyślili ludzie którzy mieli jakiś kompleks lub chcieli się dowartościować swoimi maszynami , czy szybką jazdą , lub wchodzeniem w winkle albo liczeniem kilometrów jak to pisaliście wcześniej.
Ja kochałem motory od dziecka jako gówniarz miałem najpierw motorynkę , komara , jeździłem na WS-ce , potem jakoś mi to trochę wygasło bo nie miałem kasy na maszynę , ale jak widziałem na mieście to jarałem sie jak małolat .



Zmieniono: 3. cze 2010, 19:22
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 3 czerwca 2010 o 19:20


sly napisał(a):
to kiedy robimy jakąś ustawkę na spokojne przelecenie się... po okolicach

tu możemy sie zmawiać w razie wu ;)
http://motokraina.pl/forum/watek?id=224&page=1#636…
Brak zdjęcia
Wysłana - 3 czerwca 2010 o 19:26


Kacper w pełni się z Tobą zgadzam!!!

« poprzednia  1 2   następna »

Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Budowa domu na jakie kwestie zwrócić uwagę
Atopowe zapalenie skóry świąd
Kupno starego domu do remontu

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu