Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Kiedy humor ci się zj*bie wsiądź na motor będziesz w niebie"

Forum » Mechanika » Spadek mocy

Przewiń na dół
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 24 maja 2010 o 18:54


witajcie mam mały kłopot chyba mały, mianowicie jak jechałem do Częstochowy moja Perła śmiało osiągała 225km/h i jeszcze miałem miejsce na manetce teraz na weekend jechałem do Sycowa i manetka do końca a
Perła tylko 180km/h i więcej nie chciała iść co to może być i gdzie w razie czego oddać na warsztat.
Motocykle
Michal V-R
Postów: 352
Skąd: Warszawa
Wysłana - 24 maja 2010 o 19:52


na poczatku wylej paliwo i nalej inne, jak to nie pomoze przeczysc wszystkie kostki elektryczne, sprawdz swiece, przewody i fajki, bylo troche wilgotno i moze cos nie stykac dobrze, lub mozesza miec przebicia, a swiece jak masz ngk, to moga tez byc one, bo to z syf nie z tej ziemi

Zmieniono: 24. maj 2010, 19:55
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 24 maja 2010 o 21:46


dzięki , posprawdzam to i dam znać jak się sprawuje
Motocykle
Junior
Postów: 293
Skąd: Kalisz
Wysłana - 2 czerwca 2010 o 20:31


Michal, nkg to raczej jedne z lepsszych świec na rynku jakie sa dostępne..
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 2 czerwca 2010 o 20:50


Michal V-R napisał(a):
na poczatku wylej paliwo i nalej inne, jak to nie pomoze przeczysc wszystkie kostki elektryczne, sprawdz swiece, przewody i fajki, bylo troche wilgotno i moze cos nie stykac dobrze, lub mozesza miec przebicia, a swiece jak masz ngk, to moga tez byc one, bo to z syf nie z tej ziemi

Zmieniono: 24. maj 2010, 19:55


a jakie byś proponował świece?
Motocykle
Misiol
Postów: 176
Skąd: Wrocław
Wysłana - 5 czerwca 2010 o 15:22


świece - wykręcasz i patrzysz na ceramkę - jak jest zbrążowiała - dajesz taką samą
jak idealnie biała - cieplejszą, jak czarna - zimniejszą.

czyli jak było dajmy na to NGK CR8E to albo CR7E, CR8E albo CR9E

Zmieniono: 5. cze 2010, 15:24

Zmieniono: 5. cze 2010, 15:24
Motocykle
Tetragamatron
Postów: 149
Wysłana - 8 czerwca 2011 o 0:42


Ja NGK nie polece niestety sam hurtownik powiedział ze 80% NKG na naszym rynku to niestety podróbki.. a juz miałem z "NGK" (orginał????) nie jeden problem nie raz juz w 2 godziny po sprzedażny tych świec :D
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 9 czerwca 2011 o 6:04


Michal V-R napisał(a):
na poczatku wylej paliwo i nalej inne, jak to nie pomoze przeczysc wszystkie kostki elektryczne, sprawdz swiece, przewody i fajki, bylo troche wilgotno i moze cos nie stykac dobrze, lub mozesza miec przebicia, a swiece jak masz ngk, to moga tez byc one, bo to z syf nie z tej ziemi

Zmieniono: 24. maj 2010, 19:55

misiek miałeś racje z tym Paliwem , zalałem innego i odrazu dostała kopa , inny moto był .......
sory że tak puźno pisze bo starość nie radość , i pamieć nie ta co trzeba , a z nią mam problemy ......
Brak zdjęcia
igorek
Postów: 3
Skąd: Sępólno Krajeńskie
Wysłana - 19 kwietnia 2013 o 20:58


witam.Jestem nowym motocyklistą.Kupiłem sobie suzuki gz250 marauder.Jeżdzi mi się fajnie.Jednak mam pewien problem tj. mój moto nie wyciąga więcej na pełnym gazie jak 85km/h.Czy ktoś może mi podpowiedzieć w czym problem?.
Brak zdjęcia
igorek
Postów: 3
Skąd: Sępólno Krajeńskie
Wysłana - 20 kwietnia 2013 o 8:45


Hej,Hej.Czy jeszcze śpicie?
Motocykle
kecik1993
Postów: 30
Skąd: Częstochowa/Zimnowoda
Wysłana - 8 sierpnia 2013 o 23:35


nie wiem czy jest na gaźniku ale może być niewyregulowany, brudny, słabe paliwo świece, przepustnica do wymiany. Napisz czy ma gaźnik. A na wolnyych i średnich ci idzie czy stoi ?
Brak zdjęcia
bono55
Postów: 3
Skąd: Kraków
Wysłana - 7 października 2013 o 10:12


Na początku zawsze winne może być paliwo. Złej jakości może mulić motor. Jeśli nie to, sprawdziłbym pompę paliwa jak ona pracuje, bo ona też ma wpływ na moc.
Brak zdjęcia
Śpioch
Wysłana - 7 października 2013 o 13:38


Stary NIE aktualny temat
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Frezowanie cnc
Ściągacz do spręzyn
Wymiana sworznia

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu