Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Nie da ci żona nie da ci teść, tego co da ci silnik R6"

Forum » Turystyka » Majówka, plany?

« poprzednia   1 2  następna »

Przewiń na dół
Motocykle
Gekon
Postów: 135
Skąd: Wrocław
Wysłana - 29 kwietnia 2010 o 1:32


Witam
Jak tam Wasze plany na weekend majowy? Ktoś planuje jakieś większe lub mniejsze wyjazdy?
Ja ze znajomymi lecimy do Kotliny Kłodzkiej plus pewnie odwiedzimy sąsiadów z Południa :)Jakieś wybitnie ciekawe trasy w tamtych okolicach ktoś poleca?
Pozdrawiam
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 29 kwietnia 2010 o 9:53


Ja polecam skalne miasto, jak ktoś nie był :)
a tu mapka co warto zobaczyć



Zmieniono: 30. kwi 2010, 9:08
Motocykle
siwy
Postów: 110
Skąd: Lubin
Wysłana - 29 kwietnia 2010 o 18:24


Można zachazcyć otwarcie sezonu w Legnicy organizowane chyba przez dopalaczelegnica
Motocykle
siwy
Postów: 110
Skąd: Lubin
Wysłana - 29 kwietnia 2010 o 18:38


prawdopodobnie jest też zlot Garbusów i motocykli nad jeziorem Sława
Motocykle
plomien
Postów: 39
Skąd: Nowa Ruda
Wysłana - 30 kwietnia 2010 o 19:40


podobno w kletnie k/stronia slaskiego jest zlot-50zl wjazd.piwo,gril i koncerty...
Motocykle
jaguar
Postów: 12
Skąd: Legnica
Wysłana - 1 maja 2010 o 22:46


03 maja ok godz 10:00 wyjeżdżamy w najmniej 3 maszyny z Legnicy do zamku w Kliczkowie to podobno za Bolesławcem. My jeździmy powoli - zastrzegam :) Ra wie :)
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 2 maja 2010 o 19:44


jaguar napisał(a):
03 maja ok godz 10:00 wyjeżdżamy w najmniej 3 maszyny z Legnicy do zamku w Kliczkowie to podobno za Bolesławcem. My jeździmy powoli - zastrzegam :) Ra wie :)

jagura jeździcie jak na choppery przystało ;)
szkoda, że nie wiedziałam wcześniej może tez bym tam się wybrała, ale juz plany mam .... robótki ręczne przy moto :)
Brak zdjęcia
Alkaa1
Postów: 1
Wysłana - 15 marca 2011 o 21:47


Ja tam na majówke wybieram się do Augustowa.
Jest to letnia stolica Polski ,
Znalazłam w necie hotel : (...)
Na zdjęciach wydaje się ładnie , pokoje są zadbane , restauracja i menu które przeglądałam też ok.
Trzymajcie kciuki , pozniej napisze relacje z Augustowa. Wogole ktos z Was był w Augustowie ??

Zmieniono: 16 mar 2011, 22:47 przez: Sławo
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 16 marca 2011 o 8:01


noooo Alkaa1, fantastyczne miejsce w sam raz dla motocyklistów. Obiad zwykły już od 25 zł, obiad pogrzebowy też 25zł, śniadanie od 18 zł, przystaweczka "szczupak faszerowany podany z sosem tatarskim" też prawdopodobnie za jakież psie pieniądze, najtańsza doba hotelowa 110 zł, koszt obiadokolacji – od 22 zł, opłata za zwierzę w pokoju: 30 zł, ja mam dwa koty, Ra psa więc super sprawa. Ciekawy jestem czy goście hotelowi (pewno prości jak ja ludzie)nie będą przypadkiem lekko zaskoczeni, jak nasz ulubiony Krzysztof Cugowski (Kacper) o 4.00 rano przypie*doli na całe gardło "Chryzantemy złociste" i nie będzie im przeszkadzał zapach pieczonej na rozpalonym ognisku w tamtejszym ogrodzie letnim ognisku... kiełbachy toruńskiej. Rozumiem, że tylko polecasz, a nie lobbbujesz i nikt z Twoich znajomych nie jest właścicielem tego jakże atrakcyjnego dla braci motocyklowej miejsca....:)
Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 16 marca 2011 o 8:06


Cugowski :)))))))))))))))))))))))))))))))) Leo rozwaliłeś mnie normalnie :))))))))))))))
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 16 marca 2011 o 8:10


no może deczko naciągnąłem temata, ale coś w tym jest :))
Brak zdjęcia
Miron
Wysłana - 16 marca 2011 o 8:11


Jak go w końcu ktoś dopadnie to będzie Villas ;)))))))))))))))
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 16 marca 2011 o 10:40


Alkaa1 to cudowny pomysł .... koniecznie zdaj relacje i zarzuć focie .... wtedy jeszcze bardziej zareklamujesz owe miejsce :)
"a kto zabronił biednemu bogato żyć" jak mawia mój tatuś :)
Leoś Ty bier koty, ja psa, i heja banana na ..... augustowskie noce .... ;)
i taki "Cugowski" to skarb .... nie trzeba mieć budzika ;)
Miron, nie róbcie jemu krzywdy .... zostańmy przy "klasyce" ;)


p.s. jest błąd na stronie .... Alkaa1 chiba to trza zmienić, by lepiej wyglądało ;)
"Najnowsze pomocje w hotelu i restauracji Logos"

Zmieniono: 16 mar 2011, 10:49
Brak zdjęcia
szwagier
Postów: 93
Wysłana - 16 marca 2011 o 15:35


Gekon:

Moje rejony i każda dziurę tam zwiedziłem. Odsyłam do mapy:
http://skocz.pl/kotlina_klodzka

Polecam zwłaszcza "Droga sudecka", "Czeskie winkle" i "CZ no 11"

Jest jeszcze parę fajnych tras po Czechach ale bez lokalnego przewodnika nie polecam bo skończycie w tzw. "Czarnym Lesie" ;)

Zmieniono: 16 mar 2011, 15:36
Motocykle
Misiol
Postów: 176
Skąd: Wrocław
Wysłana - 16 marca 2011 o 16:25


No Szwagier - fajne trasy :)

Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 16 marca 2011 o 17:02


Miron napisał(a):
Cugowski :)))))))))))))))))))))))))))))))) Leo rozwaliłeś mnie normalnie :))))))))))))))

CIEBIE?????? mi pękła skóra na twarzy od śmiechu , i jak ja na SUF-a pojade.......?????
Brak zdjęcia
niunia
Postów: 1
Wysłana - 26 marca 2011 o 2:34


cześć.Słuchajcie gdzie polecacie wybrać się na majówkę??Bo ja mam zamiar do Jastrzębiej Góry.Znacie jakieś dobre opinie o tamtejszych hotelach??Znalazłam w necie kilka (..),wiecie coś może o nich?

Zmieniono: 26 mar 2011, 18:10 przez: Sławo
Motocykle
Kosek
Postów: 225
Skąd: Kelheim
Wysłana - 26 marca 2011 o 10:25


niunia napisał(a):
cześć.Słuchajcie gdzie polecacie wybrać się na majówkę??Bo ja mam zamiar do Jastrzębiej Góry.Znacie jakieś dobre opinie o tamtejszych hotelach??Znalazłam w necie kilka..np.Hotel (...),wiecie coś może o nim?

To mi pachnie kolejną reklamą (spamem) :(
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 26 marca 2011 o 14:14


Kosek napisał(a):
niunia napisał(a):
cześć.Słuchajcie gdzie polecacie wybrać się na majówkę??Bo ja mam zamiar do Jastrzębiej Góry.Znacie jakieś dobre opinie o tamtejszych hotelach??Znalazłam w necie kilka..np.Hotel (...),wiecie coś może o nim?

To mi pachnie kolejną reklamą (spamem) :(

Kosek nieeee to nie spam , ani reklama .
niunia ja niestety nie pomoge ci bo nigdy jeszcze tam nie byłem , ale jak sie wybierzesz to napisz opinie o tym lub innym hotelu
Brak zdjęcia
latawce
Postów: 2
Skąd: Wyszków
Wysłana - 2 maja 2011 o 12:10


Ra napisał(a):
Ja polecam skalne miasto, jak ktoś nie był :)
a tu mapka co warto zobaczyć



Zmieniono: 30. kwi 2010, 9:08


Witam
Znaleźliśmy Wasze forum przez przypadek - dlatego że "Ra" użył naszej mapy a wykazał to program statystyk serwera ;) Miło by było gdyby podał źródło skąd pochodzi , ale nic nieszkodni zrobimy to sami ;) www.latawce.netstrefa.pl - Gdybyście poszukiwali miejscówek na wypady - Zapraszamy
Anka i Rafał

« poprzednia   1 2  następna »

Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Wypożyczenie samochodu Gliwice/Katowice
Sachsenring MotoGP 2016
Trasy Czechy

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu