Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Brawura zabija równie skutecznie jak rutyna"

Forum » Mechanika » domorosly kowal - brak mi sil

Przewiń na dół
Motocykle
Michal V-R
Postów: 352
Skąd: Warszawa
Wysłana - 17 kwietnia 2010 o 20:03


Na preclach znalazlem taki link http://dezamety.republika.pl/ , polecam przeczytac te stronke, a dowiedzie sie wszystkiego o tlokach debowych, przewiercaniu tloka i jak zdobyc akumulator 6V i jak splanowac glowice za pomoca asfaltu, polecam szczegolnie dzialy: patetnty, powozy, usprawnienia, usmiejecie sie do lez :-)


Zmieniono: 17. kwi 2010, 20:05
Brak zdjęcia
DŁUGI
Postów: 75
Wysłana - 17 kwietnia 2010 o 20:22


Fakt,rama na maksa,ale 20 lat temu....:)
Motocykle
siwy
Postów: 110
Skąd: Lubin
Wysłana - 17 kwietnia 2010 o 21:55


Drodzy koledzy niema się z czego śmiać patenty są dobre pamiętam jak byłem dzieciakiem i Tata zabierał mnie na zloty w latach 80 takie coś jak używanie ziemniaka zamiast kondensatora czy szlif cylindra papierem na poboczu było normalnym zjawiskiem. Do teraz latam starymi motocyklami i staram się nie ściągać z ulicy na auto tylko kombinować, przy nowym motocyklu nie pojedziesz jak się zatrze na cylindrze(co się niezdarza) a mojego junaka rozkręcałm na trasie i robiłem takie rzeczy
Motocykle
Michal V-R
Postów: 352
Skąd: Warszawa
Wysłana - 17 kwietnia 2010 o 22:22


siwy napisał(a):
Drodzy koledzy niema się z czego śmiać patenty są dobre pamiętam jak byłem dzieciakiem i Tata zabierał mnie na zloty w latach 80 takie coś jak używanie ziemniaka zamiast kondensatora czy szlif cylindra papierem na poboczu było normalnym zjawiskiem. Do teraz latam starymi motocyklami i staram się nie ściągać z ulicy na auto tylko kombinować, przy nowym motocyklu nie pojedziesz jak się zatrze na cylindrze(co się niezdarza) a mojego junaka rozkręcałm na trasie i robiłem takie rzeczy


O ile dobrze pamietam, to ziemniak mial zastapic regler, zgadza sie robilo sie rozne sztuki na trasie, sam mialem kilka junakow i innych wteranow, ale sa pewne granice, ja jakos glowicy o asfalt nie planowalem i nie kradlem akumualtorow z przydroznych telefonow, pewnie dla tego, ze wtedy byle inne automaty :-)))
Przewiń do góry

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Frezowanie cnc
Ściągacz do spręzyn
Wymiana sworznia

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu