Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Zadbany motocykl to bezpieczny motocykl"

Forum » Motokraina.pl » Powitalnia - tutaj się przedstawiamy

Motocykle
batman
Postów: 97
Skąd: Wrocław
Wysłana - 15 marca 2010 o 16:09


witam szystkich, szerokości
Motocykle
Wilku
Postów: 1
Wysłana - 16 marca 2010 o 11:41


To ja się niniejszym "przywituję" :)
Motocykle
BALD
Postów: 1
Skąd: Szemud
Wysłana - 16 marca 2010 o 14:10


Witam wszystkich.
Nazywam się Piotr mam 48 lat i jestem z okolic Wejherowa w pomorskim. Wracam na moto po długiej przerwie. Sprzęty które mnie fascynują to wszystkie cruiser-y. To tez taki sprzęt obecnie posiadam Suzuki VL 800 Volusia. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczyska na asfalcie.
Motocykle
rafalski
Postów: 2
Skąd: Białystok
Wysłana - 17 marca 2010 o 11:07


Cześć wszystkim.
Nazywam sie Rafał, mam 27 lat, jestem z Bialegostoku.
Zbliżający się sezona będzie moim 2 na Hondzie Transalp, a pierwszym dla mojej żony, Marty.
Pozdrawiamy.
Szerokości i przyczepności, do zobaczenia gdzies na drodze.
Motocykle
januszek
Postów: 5
Skąd: Rumia
Wysłana - 17 marca 2010 o 14:43


Witam wszystkich mam na imie Janusz i mam 50 lat do tej pory zeglowalem . To moj pierwszy sezon na moto szerokosci, przyczepnosci dla wszystkich
Motocykle
dziadek
Postów: 1
Skąd: Wisznia Mała
Wysłana - 18 marca 2010 o 10:16


Witam brać motocyklową mam na imię Andrzej jest to mój trzeci sezon motocyklowy przemieszczam się białym Drag Starem pozdrawiam! do zobaczenia !
Motocykle
motorynka
Postów: 2
Skąd: Gdańsk
Wysłana - 19 marca 2010 o 16:02


witam wszystkich-Maciek "motorynka" ,38 lat ,mieszkam w Gdańsku -wierny marce SUZUKI (SV 650,GSR 600)obecnie GSR i Bandit ostatnia ;) będzie Hayabusa...
Motocykle
Gekon
Postów: 135
Skąd: Wrocław
Wysłana - 19 marca 2010 o 23:59


Witam wszystkich nowych forumowiczów. Często tu nie bywam bo nie lubię tematów do nabijania postów :P Na gniazdkach zapalniczek i osłonach mi nie zależy jako ich wykonawcy :D

Nie mniej jednak ciesze się że jest coraz więcej nowicjuszy, tych co zaczynają przygodę z 2 kołami oraz starych riderów którzy zaczynają przygodę z Internetem :P
Zapraszam do tematu ze zdjęciami, pokażcie swoje "sweetaśne focie" żeby było wiadomo z kim mamy do czynienia :)
http://motokraina.pl/forum/watek?id=68&page=7#2795

Pozdrawiam
Artur
Motocykle
WĄSKI
Postów: 22
Skąd: Kłodawa
Wysłana - 20 marca 2010 o 18:43


Hej, witam wszystkich po mnie przybyłych :)
Tu jest za....... , no jak u mamy, a po drugie : w kupie siła (jak to często w ustronnych miejscach pisze ) ;) ;) :)
Motocykle
bandzior
Postów: 1
Skąd: Strzegom
Wysłana - 21 marca 2010 o 11:01


Witam.Tu Jacek posiadacz bandit1200.

Motocykle
martin
Postów: 1
Skąd: Sosnowiec
Wysłana - 21 marca 2010 o 12:13


Witam Wszystkich mam na imię Marcin,mieszkam w Sosnowcu ostatni mój moto przed Hondą to Yamaha R1 Fajny sprzęt ale trochę za mocny jak dla mnie więc wróciłem do 600-tki.Obecnie Honda CBR 600RR.Pozdro!
Motocykle
klepa
Postów: 171
Skąd: Włodawa
Wysłana - 21 marca 2010 o 14:34


siemka mówią na mnie Klepa i niech tak zostanie mieszkam we Włodawie mam nadzieję że będzie fajnie pozdro dla wszystkich
Motocykle
flaszka
Postów: 1
Skąd: Gdańsk
Wysłana - 21 marca 2010 o 18:48


Witam wszystkich :)
Moje pierwsze moto kupiłam w tym roku :D oficjalnie sezon rozpoczęłam 20.03 :)
do zo na szosie. pozdro
Motocykle
slwek
Postów: 2
Skąd: Kielce
Wysłana - 26 marca 2010 o 16:35


Witam Wszystkich!!! mam na imię Sylwek obecnie mój moto to YZF 600R wcześniej GPZ 500 i XJ 600
Dzisiaj dosiadłem "kotka" po raz pierwszy i się mile zaskoczyłem osiągami.Niebawem wrzucę zdjęcie pozdrawiam Wszystkich!!
Motocykle
TheTendel
Postów: 1
Wysłana - 29 marca 2010 o 12:33


Witam wszystkich stunterów i stunterki ;]
Brak zdjęcia
barthusss
Postów: 1
Skąd: Bytom
Wysłana - 30 marca 2010 o 13:25


Witam, jestem Bartek mam 28 latek i mam astygmatyzm :)) to niestety nie żart ;/ Teraz może na poważnie :))
Na moto śmigam 5 sezon ale pasją są chyba od pokwitania :)) w tej chwili śmigam na RF600 życzę szerokości i przyczepności :))
Motocykle
Marcin
Postów: 1
Skąd: Skoczów
Wysłana - 31 marca 2010 o 12:44


Cześć Marcin
Sląsk Cieszyński
Motocykle
Adi
Postów: 62
Skąd: Rydułtowy
Wysłana - 1 kwietnia 2010 o 15:38


Hej tu Adi. Jestem z górnego Śląska. Obecnie śmigam na Suzi RF 900R. Pozdrawiam :)
Motocykle
spike
Postów: 255
Skąd: Koniecpol
Wysłana - 2 kwietnia 2010 o 11:36


cześć wszyskim tu spike z katowic pogoda tu u mnie kiepska wiec ide klocki powymieniać w moto pozdrawiam!!
Motocykle
Kacper280
Postów: 1700
Skąd: Wrocław
Wysłana - 3 kwietnia 2010 o 12:56


Witam wszystkich , jestem Rafał trafiłem tu od nie dawna ,jako dzieciak miałem zamiłowanie do moto potem trochę wygasło , ale dzięki mojej przyjaciółce od nowa odrodziło się zamiłowanie. Poszedłem na prawko kupiłem Kawie ZR7 i od zeszłego roku pomykam po naszych prostych o gładkich jak blat Polskich drogach .HAHA

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Zloty w kalendarzu
Limit zdjęć
Nowy kalendarz imprez!

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu