Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Motocykl jest jak wódka - poniżej pół litra nie opłaca się kupować"

Forum » Motokraina.pl » Powitalnia - tutaj się przedstawiamy

Brak zdjęcia
RO205
Postów: 21
Skąd: Polkowice
Wysłana - 10 lutego 2010 o 19:21


Witam, na chrzcie mi dali Anna. Od zawsze robiłam duże oczy na motory. Brak funduszu na skuter w wieku tych 16 lat nie zahamował mnie. Miałczałam tacie o starego Rometa od dziadka, później on miałczał urzędniczce o zarejestrowanie go ;p Kilka napraw i jeździ :) Kolejny cel to troszkę większe i nowsze 2 koła ;p
Pozdrawiam
Brak zdjęcia
paweł123
Postów: 1
Wysłana - 14 lutego 2010 o 12:09


Witam jestem Paweł mam lat 17 Woj Lubelskie szukam ludzi chętnych na zloty :) sam lecę do Komarówki Podlaskiej 3-5 lipiec swoim symem pozdrawiam .
Motocykle
krzysztof
Postów: 1
Skąd: Kołaczkowo
Wysłana - 17 lutego 2010 o 20:03


witam! nazywam się krzysztof ;)interesuję się motocyklami róznego typu! no i to tyle heh;)
Motocykle
Mały
Postów: 2
Skąd: Gdynia
Wysłana - 17 lutego 2010 o 21:15


Witam serdecznie wszystkich zmotoryzowanych.Mam na imię Maciej.Mieszkam i pracuję w Gdyni,a na forum zajechałem Madzią VF750c.
Motocykle
niunio
Postów: 2
Skąd: Warszawa
Wysłana - 19 lutego 2010 o 4:01


witam wszystkich serdecznie
zapraszam wszystkich zainteresowancyh na wspolne nocne, dzienne, weekendowe a nawet kilku dniowe wypady w polske w pogonii za przygodą i wiatrem we włosach...
Brak zdjęcia
Pocahontas
Postów: 1
Wysłana - 19 lutego 2010 o 12:52


Witam wszystkich.Mam na imię Magda.Pomykam Yamahą Virago.Pozdrawiam wszystkich niezmanierowanych motocyli... byle do wiosny:)
Motocykle
michal
Postów: 9
Skąd: Gdańsk
Wysłana - 19 lutego 2010 o 14:52


witam wszystkich. Mam na imie Michal.Do zobaczenia juz niedlugo na trasie.
Brak zdjęcia
kris
Postów: 1
Wysłana - 22 lutego 2010 o 9:41


Czesc jestem Krzysztof wołają na mnie w klubie Grzejnik ponieważ ściągam grzejniki nowe z Niemiec i sprzedaję je 50%taniej na giełdach mam Yamahę Drag Stara i końcówki tłumików Kręcone chyba jedyny w kraju naszym Pozdrawiam
Motocykle
dAwId125
Postów: 1
Skąd: Kolonia Minkowice
Wysłana - 23 lutego 2010 o 18:47


Hej nazywam się Dawid, mieszkam ko lublina na motocyklach śmigam już 5 lat i kwity na motocykl nabyłem od nie dawna.
Motocykle
olszman
Postów: 1
Wysłana - 28 lutego 2010 o 18:11


cze wszystkim!
michał z pruszkowa - motóry to pasja moja od nastu latek ; 6 sezonów ujeżdżałem ścigi od 2 lat bawie się w off-road na mojej klaczy CRF250R a turystycznie używam "tłustego odkurzacza"
FJS 600. pozdrawiam , szerokości!
Brak zdjęcia
Ra
Wysłana - 2 marca 2010 o 10:08


Hej jestem Ra niektórych już znam na tym forum :)
trafiłam tu przez przypadek serfując po internetku :)
Jeżdżę od sezonu 2007, zaczynałam jako plecaczek, a obecnie już sama delektuję się jazdą:)
jeździłam na Hondzie Shadow 600, w tym sezonie mam zamiar przesiąść się na VN 800
Mówią, że jestem gaduła, ale Natki nikt nie przegada którą serdeczne pozdrowienia ;)
oczywiście resztę forumowiczów również :)
Motocykle
Sławo
Postów: 306
Skąd: Wrocław
Wysłana - 4 marca 2010 o 6:00


Witam wszystkich nowo zarejestrowanych motocyklistów, motocyklistki, koty, psy, wilki i co tam jeszcze.. coraz więcej i szybciej was tu przybywa co mnie bardzo cieszy ;]

Tym którzy należą do klubów motocyklowych przypominam że niedawno powstał dział 'Kluby' - można utworzyć klub i dopisać się do listy członków. Dzięki temu można też zareklamować link do strony klubowej.

Co do twarzy na zdjęciu to jest mile widziana, ale bez przesady - jak ktoś nie chce to nie będziemy zmuszać regulaminowymi zapisami. Pozdro ;]
Motocykle
KiKi
Postów: 16
Skąd: Wrocław
Wysłana - 4 marca 2010 o 11:34


Czołgiem koleżanki i koledzy :)..zarówno już znajomi jak i nieznajomi :) Jestem Kiki z Ameryki czyli Wrocław :P
Jeżdżę Suzuki SV 650S..i rżne kozaka aż wióry idą haaaaaaa-Ra poświadczy ;)
Motocykle
zgred
Postów: 1
Wysłana - 5 marca 2010 o 12:12


Witam wszystkich motocyklistów
Motocykle
GONZO
Postów: 1
Wysłana - 7 marca 2010 o 11:18


Witam na imię mam Krzysiek ale nawet nauczyciele mówili na mnie Gonzo dlatego polecam raczej ksywke. Jestem kucharzem.Mam 26 lat i mieszkam w pięknej wiosce o nazwie Lipusz na Kaszubach. Wraz z kolegami posiadamy malutki klub motocyklowy składający sie z 7 osób. Pozdrowienia dla obecnych jak i przyszłych motocyklistów.
Motocykle
WODZU
Postów: 16
Wysłana - 7 marca 2010 o 17:55


krótko o sobie --> WODZU wraz z 1000rr

pozdrawiam wszystkich
Motocykle
Kosek
Postów: 225
Skąd: Kelheim
Wysłana - 7 marca 2010 o 21:22


Witam wszystkich! Mieszkałem bardzo dłuuugo w Gdyni, a teraz zakotwiczyłem w Wejherowie. Uwielbiam motocykle i jazdę na nich. Oprócz pasji do moto zajmuję się programowaniem.
Motocykle
Mirek
Postów: 7
Skąd: Sławno
Wysłana - 7 marca 2010 o 21:50


Witam wszystkich!!! mam nadzieję, że spotkamy się na zlotach pomorskiego i zachodniopomorskiego.
Motocykle
pisek
Postów: 5
Wysłana - 9 marca 2010 o 20:47


Artur,22 lat Chodel, kocham motocykle zabytkowe a raczej te starszej generacji;) posiadam dwa boxery K-750, K-650 pozdrawiam wszystkich
Motocykle
WĄSKI
Postów: 22
Skąd: Kłodawa
Wysłana - 9 marca 2010 o 22:33


Witam wszystkich pozytywnie zakręconych na dwóch kołach a szczególnie tę ładniejszą połowę dla których zawsze chylę czoło - Wielki Szacun, dziewczyny.
Wołają mnie Maniek lub Wąski - to drugie ze względu na kształt dupki mojego obecnego moto ;)
Jestem normalny - chyba .
Pozdrawiam , szerokości i do zobaczyska na ścieżce.

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Zloty w kalendarzu
Limit zdjęć
Nowy kalendarz imprez!

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu