Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Zadbany motocykl to bezpieczny motocykl"

Forum » Motokraina.pl » Powitalnia - tutaj się przedstawiamy

Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 29 grudnia 2009 o 20:12


Witam! raczkuję tu, proszę więc o wyrozumiałość...
Motocykle
Krasnal
Postów: 16
Skąd: Głogów
Wysłana - 29 grudnia 2009 o 21:43


NIESTETY JESTESMY BEZWZGLEDNI I WITAMY STRASZNIE SERDECZNIE HIHIHIHIHIHIHIHIHI
Motocykle
Michał
Postów: 1
Skąd: Łódź
Wysłana - 29 grudnia 2009 o 21:57


Witam wszystkich bardzo serdecznie :)
Motocykle
Alicja
Postów: 1
Skąd: Bydgoszcz
Wysłana - 29 grudnia 2009 o 23:01


Witam!
Alicja , lat 20 z Bydgoszczy. Od wieeelu lat zapalona motocyklistka. Zapewne przyczynił się również do tego mój tata, który jest motocyklistą z bardzo długim stażem. Jeżdżąca długo jako – (nie lubię tego słowa) - „plecak”. Od dwóch lat za sterem, obecnie sprzęta brak zjawi się on wraz z początkiem tego sezonu, dlatego jak większość z was z utęsknieniem czekam na pierwsze promyki słońca i odpowiednią temperaturę :P Pozdrawiam.! :)
Motocykle
Roksana
Postów: 85
Wysłana - 30 grudnia 2009 o 1:06


Witaj :) Alicja... Super ,ze kolejna kobietka tu zawitala. Samotnie nikt sie czul nie bedzie ;) plci pieknej wyraznie nie brakuje ... i dobrze!
Motocykle
Zołza
Postów: 36
Skąd: Wrocław
Wysłana - 30 grudnia 2009 o 1:38


Roksana ma rację ;) witamy gorąco nowych forumowiczów ;) Grzesia-Główka tradycyjnie też :F
Brak zdjęcia
Kris
Wysłana - 30 grudnia 2009 o 7:21


Witam Wszystkich!!!
Brak zdjęcia
Lepodar
Wysłana - 30 grudnia 2009 o 10:10


Witeczka! Andrzej Ruda Śląska... bez przerwy spoglądam za okno, ponoć pierwsze bociany już są na granicy polsko-czeskiej, czyli byle do wiosny. Pozdrawiam :)
Motocykle
mario
Postów: 1
Skąd: Konin
Wysłana - 1 stycznia 2010 o 14:30


Witam. Mam na imię Mariusz.32 lata,mieszkam w okolicach Konina. Interesuje się starą motoryzacją.
Pozdrawiam:)
Brak zdjęcia
DŁUGI
Postów: 75
Wysłana - 6 stycznia 2010 o 9:58


Witam,jestem Długi(Piotrek) z Lubina,jeżdżę od zawsze,pare maszyn się przewinęło przez moje ręce(zaczynałem od Jawy TS 350),mam żonę Sabine,która też kocha motocykle,ale jest tylko plecakiem.......aa...mam też dwa koty.Pozdrawiamy wszystkich.
Motocykle
jacek
Postów: 4
Skąd: Siedlce
Wysłana - 10 stycznia 2010 o 12:49


Jestem nowy na tym forum-nazywam sie Jacek witam wszystkich ridersów i riderki życzę wszystkim szerokiej drogi i mocy międzi nogami.
Motocykle
mareczek
Postów: 12
Skąd: Wola wiązowa
Wysłana - 10 stycznia 2010 o 17:59


witam wszystkich, lewa w góre ...
Motocykle
Michal V-R
Postów: 352
Skąd: Warszawa
Wysłana - 10 stycznia 2010 o 18:08


Witam wszystkich,
Chiałem sie przywitac, jako nowy na forum.
Jestem Z Wawy, jezdze na moto od ponad 18 lat, przezylem kilka motocykli, kilka gleb i im dluzej jezdze, tym bardziej sobie uswiadamiam, ze jezdzic nie umiem :-))), ale wiem, ze wybralem dobra i jedynie sluszna droge motocyklizmu, ktora bede kroczyl jeszcze bardzo dlugo, mam nadzieje

Pozdrawiam
Michal V-R
Motocykle
Sławek
Postów: 5
Wysłana - 11 stycznia 2010 o 10:34


Sławek lat jeszcze 17 ale nie długo...jeżdżę Rometem 777 ale nie zwykłą 50cc żeby nie było...Mieszkam w małej miejscowości Porażyn woj.Wielkopolskie
Motocykle
adżata
Postów: 1
Skąd: Gorzów Śląski
Wysłana - 11 stycznia 2010 o 19:06


Siemanko :) nazywam się Agata (ksywa adżata). Jestem studentką drugiego roku Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej. Od dziecka kochałam się w motocyklistach i motocyklach ;P moja miłość nabrała rozpędu gdy poznałam mojego chłopaka (motocyklistę z krwi i kości). To on mi pokazał ten cudny świat, świat motocykli i zlotów motocyklowych ;) choć jestem z nim 5 lat, nigdy nie miał "okazji" mnie nauczyć jeździć na żadnym motorze ;( to jest bardzo smutne, bo ja tak bardzo chcę... a sama tego nie zrobię. Jestem również współorganizatorką zlotu motocyklowego BURN OUT PARTY ;D to jest naprawdę zaje***ty zlot!! pokierujcie mnie gdzie mogę go zareklamować, a zrobię to tak odlotowo, że pewnie się na nim zobaczymy! hehe ;D
Motocykle
Maciek
Postów: 3
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłana - 11 stycznia 2010 o 19:34


Witam Wszystkich:)
Motocykle
Żółwik
Postów: 17
Skąd: Polkowice
Wysłana - 12 stycznia 2010 o 11:01


Witam wszystkich motomaniaków :) Mam na imię Jurek ( Żółwik ) mieszkam w Polkowicach latam na Suzi VZ 800 Marauder . Do zobaczenia na trasie
Motocykle
piotr
Postów: 1
Skąd: Starogard Gdański
Wysłana - 13 stycznia 2010 o 20:08


Witam wszystkich. Piotrek jestem a pochodzę i mieszkam w Starogardzie gd. lewa w górę no i jak najszybciej do wiosny
Motocykle
KMC
Postów: 2
Skąd: Płock
Wysłana - 15 stycznia 2010 o 17:10


Dzień dobry wieczór - jak mawiał Marek Niedźwiecki (ktoś go pamieta?) PRziwtać się chciałem, ja - samiec z Płocka, starawy już lekko, który jeżdzić na jednośladzie z silnikiem zaczał pod koniec lat 80-tych :D Później perypetie spowodowały ponad 10-letnią przerwę i od kilku lat znowu na 2oo. Powrót zaliczyłem na czopku, szybciutko zmiana na gsxf'a, poźniej był triumph 600tt, a teraz vfr - zobaczymy na jak długo. Poza tym, od kilkunastu lat handlowiec i poza tym fotograf :-) Przy okazji pozwolę sobie zaprosić na swój fotoblog www.kmciesielski.pl i to tyle, tytułem wstepu.
Motocykle
Piotr/ShIfT
Postów: 9
Skąd: Mieleszyn/Wieruszów
Wysłana - 16 stycznia 2010 o 16:09


Witam mam na imie Piiotr :> prawda ze śliczne imię he :P
jeżdżę na moto od 2008r obecnie posiadam NSR F na początek dobry sprzed i chyba to wszystko ogólnie to szkoła i praktyki :>

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Zloty w kalendarzu
Limit zdjęć
Nowy kalendarz imprez!

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Polecamy:

AKM Apanonarwięcej...
Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu